جلبک اسپیرولینا برای پوست

سرو سبز را بیشتر و بهتر بشناسید

مجموعه سرو سبز ابتدا در حوزه کودکان فعالیت داشت. در این حوزه فعالیت های ما بر پایه آموزشهای دوران پیش دبستانی و مهد کودک ها با اتکا بر طراحی بازی و اسباب بازی شکل گرفته بود.

تلاش ما بر این بود تا بتوانیم طیف وسیعتری از اقشار جامعه را تحت پوشش محصولات خود قرار دهیم و نیم نگاهی نیز به حوزه مواد غذایی داشتیم.

از طرفی رویکرد به محصولات گیاهی، ارگانیک و دارویی ما را به سمت ارائه محصولاتی کشاند که بر پایه جلبک اسپیرولینا تولید و عرضه می شوند.

محصولات جلبک اسپیرولینا که توسط مجموعه سرو سبز ارائه می شوند عبارتند از:

  • پروتئین جلبک اسپیرولینا
  • قرض و پودر خوراکی جلبک اسپیرولینا
  • پودر لاغری جلبک اسپیرولینا
  • ماسک صورت جلبک اسپیرولینا
  • ماسک موی جلبک اسپیرولینا
  • انواع کرم صورت و کرم دور چشم جلبک اسپیرولینا

همچون گذشته تمام تلاش خود را می کنیم تا محصولی با بهترین کیفیت موجود در بازار و با نازلترین قیمت به مصرف کنندگان عزیز ارائه کنیم.

اگرچه می دانیم قیمت مصرف کننده محصولات برای بسیاری از شما مهم و حائز اهمیت است اما هرگز کیفیت را فدای آن نمی کنیم چرا که معتقدیم هر کالایی قیمت و ارزش خود را دارد و صرفه با آن است که مردم عزیز کشورمان بهترین محصول را مصرف کنند تا نتایجی را که به دنبال آن هستند کسب کنند.

جلبک اسپیرولینا و بهتر است بگوییم مشتقات آن در واقع سه حوزه زیر را پوشش می دهند:

  • مکمل غذایی
  • دارویی
  • آرایشی بهداشتی

همانطور که از عناوین فوق مشهود است، رعایت دقت و به خرج دادن وسواس در کیفیت محصولات لازم و ضروری است.

سرو سبز نیز متعهد به رعایت کیفیت است و همانطور که بهترین ها را برای خودش می خواهد برای شما نیز همین خواسته را دارد و باز هم اعتقاد ما بر این است که مصرف کنندگان عزیز بخشی از مجموعه ما هستند.

به خانواده سرو سبز بپیوندید

آموزش و مشاوره رایگان

همواره بر این باوریم که مشتریان ما باید بدانند که چه محصولی خریداری می کنند. آنها هم باید از کیفیت محصول اطلاع داشته باشند و هم از نحوه استفاده و خواص آن.

از این رو تمام تلاش ما بر آن است تا آموزشهایی کامل و مشاوره هایی سودمند به شما عزیزان ارائه دهیم.

زمانی که مشتریان ما اشراف کامل به محصول، خواص و کاربردهای آن داشته باشند براحتی می توانند کالای با کیفیت را از محصول بی کیفیت و تقلبی تشخیص دهند و این نکته برای مجموعه سرو سبز که ادعای کیفیت برتر را دارد یک امتیاز مثبت تلقی می شود.

تضمین کیفیت و پشتیبانی بعد از خرید

بازاریابی محصول و فروش آن یکی از موثرترین فعالیتهایی است که در مجموعه سرو سبز انجام می شود اما بر این باوریم که با فروش محصول کار ما تمام نمی شود.

اهل شعار و شعار زده هم نیستیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم که نه تنها شما برای همیشه مشتری و همراه ما باشید بلکه برای ما نیز مشتریانی بیاورید.

از این رو هم در بحث کیفیت و هم در پاسخگویی پس از فروش، تمام قد ایستاده ایم.

شما نیز با ما در ارتباط باشید.

آخرین مقالات ارسالی ما

برخی از همکاران، شرکا و مشتریان ما