قیمت خرید کرم ضد آفتاب اسپیرولینا

یکی از پر استفاده‌ترین کرم‌های بهداشتی اسپیرولینا کرم ضد‌آفتاب اسپیرولینا می‌باشد. در این مطلب به خواص اسپیرولینا و مضرات آفتاب سوختگی پرداخته می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید. همچنین می‌توانید برای اطلاع از قیمت کرم ضد آفتاب اسپیرولینا و خرید آن با ما تماس بگیرید.

مرکز فروش اینترنتی کرم اسپیرولینا

در مجموعه سرو سبز انواع محصولات بهداشتی اسپیرولینا به فروش می‌رسد. یکی از این محصولات کرم ضد آفتاب اسپیرولینا می‌باشید اما باید بدانیم اسپیرولینا چه خواصی دارد که این کرم را متفاوت از دیگر کرم‌های صد آفتاب می‌کند؟

اسپیرولینا خواصی همچون ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن، فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم را داراست. این خواص برای حفظ سلامت پوست بسیار مفید می‌باشند.

ماندن در زیر نور آفتاب به مرور پوست ما را با مشکلاتی مواجه می‌کند. اولین مشکلی که به ذهن همه‌ی ما متبادر می‌گردد تغییر رنگ پوست است. در اثر ماندن زیاد در زیر نور آفتاب رنگ پوست صورتی یا قرمز می‌شود. از دیگر مشکلات لکه‌های کبدی است که بر روی پوست ایجاد می‌شود و این موضوع در پوست‌های روشن بیشتر اتفاق می‌افتد. در تعریف لکه‌های کبدی باید گفت پوست ملانین‌هایی دارد که در اثر تابش مستقیم نور خورشید به لکه‌های قهوه‌ای روی پوست تبدیل می‌شود. همچنین باید بدانید که اشعه‌ی خورشید به مرور می‌تواند باعث شود کلاژن با کاهش تولید مواجه شوند و در نتیجه چین و چروک‌ها بیشتر شود. از نتایج شدیدتر آفتاب سوختگی نیز می‌تواند ابتلا به سرطان پوستی باشد.

مرکز فروش اینترنتی کرم اسپیرولینا 

نحوه‌ی استفاده از کرم ضد آفتاب اسپیرولینا

کرم ضد آفتاب باید در تمام فصول مورد استفاده قرار گیرد. بر خلاف باور عموم از کرم اسپیرولینا باید در زمستان نیز استفاده شود. در روزهای ابری نیز، تا ۸۰ درصد از اشعه‌های مضر ماوراء بنفش خورشید امکان نفوذ به منافذ پوست را دارند. باید بدانید که کرم ضد آفتاب اسپیرولینا مانند هر کرم ضد آفتاب دیگری باید هر چند ساعت به چند ساعت تمدید گردد تا بتواند به طور مدام همچون یک عایق از پوست صورت محافظت نماید. زمان تمدید را هر ۲ یا ۴ ساعت می‌دانند. بعد از هر بار شنا و تعرق نیز این کرم بایستی تجدید شود. برای تمدید این کرم نیازی به شستشوی آثار کرم قبلی نیست.

خوب است بدانید که برف، ماسه و آب نیاز به کرم ضدآفتاب را افزایش می‌دهند زیرا که منعکس کننده‌ی اشعه‌های خورشید می‌باشند. بنابراین همواره برای بیرون رفتن از خانه سعی کنید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

نحوه‌ی استفاده از کرم ضد آفتاب اسپیرولینا

خرید اینترنتی محصولات اسپیرولینا

سرو سبز مجموعه‌ای است که انواع محصولات اسپیرولینا در آن عرضه می‌شود. از انواع دیگر محصولات اسپیرولینا باید به پودر و قرص‌های جلبک اسپیرولینا اشاره کرد. از دیگر محصولات خاص قرص‌های مکمل اسپیرولینا، قرص‌های لاغری و انواع محصولات بهداشتی می‌باشند. از مهم‌ترین محصولات بهداشتی برای مراقبت و سلامت پوست و مو نیز، ماسک صورت اسپیرولینا، ماسک‌ مو اسپیرولینا و انواع کرم‌هایی همچون کرم آبرسان اسپیرولینا، کرم جوان‌ساز اسپیرولینا، کرم دور چشم اسپیرولینا و کرم ضد آفتاب اسپیرولینا است که در این مطلب به آن پرداخته شد.

تمام این محصولات را می‌توانید به صورت اینترنتی در هر نقطه از کشور که باشید خرید نمایید.

خرید اینترنتی محصولات اسپیرولینا