مرکز فروش کرم ضد آفتاب اسپیرولینا

اسپیرولینا یک جلبک دریایی است. از اسپیرولینا محصولات آرایشی و بهداشتی متفاوتی تولید می‌شود. یکی از این محصولات کرم ‌های ضد آفتاب اسپیرولینا است. مجموعه سرو سبز مرکز خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب اسپیرولینا می‌باشد.

خواص اسپیرولینا

اسپیرولنیا یک حلبک دریایی است و در سال‌های اخیر طبق تحقیقات، فواید زیادی از آن کشف شده است. از فواید اسپیرولینا باید به املاح فراوانی همچون ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن، فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم اشاره کرد.

پوست ما همواره در معرض آسیب‌های فراوانی می‌تواند باشد و نیاز به مراقبت دارد. املاح و ترکیبات بالا می‌توانند کمک‌کننده‌های خوبی برای پوست باشند. کرم ضد آفتاب یکی از محصولات مراقبتی اسپیرولینا است.

خواص اسپیرولینا

مرکز خرید کرم ضد آفتاب اسپیرولینا

لزوم همیشگی داشتن یک کرم ضد آفتاب خوب به این دلیل است که افراد همیشه به استفاده از کرم ضد آفتاب اسپیرولینا نیاز دارند چرا که بر خلاف باور عموم لزوم استفاده از این کرم فقط در تابستان نیست بلکه در زمستان نیز استفاده از این کرم توصیه می‌شود. چرا که اشعه‌ی آفتاب در زمستان و در روزهای ابری نیز، تا ۸۰ درصد از اشعه‌های مضر ماوراء بنفش خورشید امکان نفوذ به برای پوست را دارد. از آنجایی که همیشه به دلائل کاری هر روز باید بخشی از روز را در زیر نور آفتاب سپری کنیم بنابراین به همین دلیل لزوم استفاده از ضد آفتاب همیشه هست چه در فصل تابستان چه زمستان. از قبیل موقعیت‌ها به جز موقعیت آفتاب که نیاز کرم ضد آفتاب ضروری است موقعیت‌های برف، ماسه و آب است چرا که این موقعیت‌ها نیاز به کرم ضدآفتاب را افزایش می‌دهند زیرا که عناصری هستند که منعکس کننده‌ی اشعه‌های خورشید هستند.

باید بدانید که همچنین کرم ضد آفتاب به جلوگیری از سرطان پوست کمک می‌کند. بنابراین همیشه برای بیرون رفتن از خانه از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

در مورد نحوه‌ی استفاده از کرم ضد آفتاب تقربیاً هر دو ساعت یک‌بار نیاز است کرم را تجدید کنید. همچنین بعد از شنا کردن و یا تعرق، مجدداً نیز کرم ضدآفتاب باید تجدید شود.

محموعه سرو سبز مرکزی برای خرید کرم ضد آفتاب اسپیرولینا می‌باشد.

مرکز فروش کرم ضد آفتاب اسپیرولینا

فروش کرم ضد آفتاب اسپیرولینا

آفتاب سوختگی اتفاقی است که در اثر زیاد ماندن در زیر اشعه‌ی آفتاب اتفاق می‌افتد و منجر به انواع آسیب پوستی و حتی بیماری سرطان پوست می‌شود. از این آسیب‌ها به طور مثال؛ تغییر رنگ پوست است. زمانی که پوست به مدت طولانی زیر آفتاب قرار گیرد به رنگ قرمز و صورتی در می‌آید. همچنین کیفیت پوست تغییر خواهد کرد و پوسته پوسته یا لایه به لایه می‌شود. از دیگر‌ آسیب‌ها لکه‌های کبدی است. لکه‌های کبدی به لکه‌های سن نیز معروف است. این لکه‌ها نیز بر اثر تابش خورشید بر پوست ایجاد می‌شود. در واقع به این صورت است که ملانین‌ها در اثر تابش مستقیم نور خورشید به صورت لکه‌های قهوه‌ای روی پوست ظاهر می‌گردند. باید بدانید که این لکه‌ها ضرر و آسیبی ندارند اما در زیبایی ظاهر تاثیر می‌گذارند. همچنین باید بدانید شاید جالب باشد که بدانید قرار گرفتن در زیر تابش خورشید باعث کاهش تولید کلاژن می‌گردد و کلاژن موردی است که کار جوان سازی پوست را بر عهده دارد.

مجموعه سرو سبز کرم ضد آفتاب اسپیرولینا را به فروش می‌رساند.

مرکز فروش کرم ضد آفتاب اسپیرولینا