مرکز فروش و عرضه‌ی پودر لاغری اسپیرولینا

یکی از محصولات مهم اسپیرولینا پودر لاغری اسپیرولینا می‌باشد. از این پودر می‌توان برای کاهش وزن و تناسب اندام استفاده‌ کرد. برای آشنایی با خواص اسپیرولینا و چگونگی تاثبر آن در کاهش وزن با ما همراه باشید. فروشگاه اینترنتی سرو سبز مرکز فروش و عرضه‌ی محصولات اسپیرولینا بخصوص پودر لاغری اسپیرولینا می باشد.

خرید اینرنتی پودر لاغری اسپیرولینا

اسپیرولینا یک جلبک دریایی است که در آب‌های مناطق گرمسیری رشد می‌کند. طبق تحقیقات این محصول فواید بسیاری برای سلامتی دارد که یکی از آن‌ها کمک به حفظ تناسب اندام افراد است. یکی از مهم‌ترین علل اضافه وزن افراد مصرف حجم غذای بالاست. تاثیری که مصرف اسپیرولینا دارد به این صورت است که مصرف آن موجب سیری در افراد می‌شود و از این طریق گرسنگی‌های مداوم و پشت سر هم را کنترل و مهار می‌کند. با مصرف این ماده نگران تأمین نیازهای ضروری بدن مانند پروتئین و ویتامین‌ها هم نباشید چرا که این محصول حاوی این مواد نیز هست. خوب است بدانید که جلبک اسپیرولینا, انسولین خون و میزان گلوکز خون را بدون ایجاد گرسنگی، افزایش می دهد. همچنین باید بدانید که اسپیرولینا ماده‌ای بسیار کم کالری است و مصرف کالری بالا نیز از دیگر علل مهم افزایش وزن می‌باشد. باید گفت در یک گرم اسپیرولینا  3.5 کالری وجود دارد. یعنی به طور نمونه، حتی مصرف یک چهار گرم اسپیرولینا در روز کم‌تر از 15 کالری اضافه خواهد کرد که بسیار کم‌تر از نیاز روزانه‌ی ما است.

پودر لاغری اسپیرولینا را می‌توانید از این مرکز خرید به صورت کاملاً اینترنتی با قیمت مناسب خرید نمایید.

خرید اینرنتی پودر لاغری اسپیرولینا

فواید و نکات احتیاطی اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا حاوی انواع ویتامین A، B، E، پروتئین، آهن، منیزیم، پتاسیم، مس و منگنز و اسیدهای چرب امگا ۶ وامگا ۳ می‌باشد. علی‌رغم تمام فوایدی که اسپیرولینا دارد افرادی با شرایط ذیل باید از مصرف آن پرهیز کنند:

بیمارانی که مبتلا به اختلالات سیستم ایمنی می‌شود.

بیمارانی که مبتلا به اختلالات خونریزی هستند.

بیمارانی که سایر دارو‌ها را به دلایل مختلفی مصرف می‌کنند و ممکن است اختلال دارویی ایجاد شود.

زنان باردار و شیر ده

بیمارانی که در طول روند شیمی درمانی خود هستند. زیرا مصرف اسپیرولینا روند درمان مذکور را مختل می‌کند.

توصیه می‌شود در هر شرایطی برای مصرف این ماده مشورتی با پزشک داشته‌باشید.

فواید و نکات احتیاطی اسپیرولینا

قیمت پودرلاغری اسپیرولینا

برای خرید پودر اسپیرولینا باید ویژگی‌هایی از آن را بدانید تا بتوانید تازه بودن آن را تشخیص بدهید. دو ویژگی اصلی در این پودر وجود دارد که مربوط به رنگ و بو این پودر می‌شود.

رنگ اسپیرولینا: پودر اسپیرولینا یک پودر مات به رنگ سبز آبی تیره است. اگر پودر زیر نور قرار بگیرد و براق باشد یعنی کیفیت مطلوب را ندارد و باید از مصرف آن پرهیز کرد.

بو اسپیرولینا: اسپیرولینا نباید بوی نامطبوع و تندی داشته باشد. اگر مقداری از پودر را بر می‌دارید و بوی تند دارد به معنی این است که پودر اکسید شده و قابل استفاده نیست. بنابراین از مصرف آن پرهیز کنید.

برای اطلاع از قیمت دقیق پودر لاغری و سایر محصولات مربوط به اسپیرولینا با همکاران ما در بخش فروش که در مرکز خرید این محصولات در اصفهان می‌باشند می‌توانید تماس بگیرید.

قیمت پودرلاغری اسپیرولینا