مرکز فروش عمده‌ی جلبک دریایی اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا دارای خواص فوق‌العاده‌ای است که علاوه بر خاصیت های درمانی برای مو نیز خواص فراوانی دارد در این مقاله به اینکه چکونه اسپیرولینا به تقویت و سلامت موها کمک می‌کند می پردازیم. فروشگاه پیش رو، مرکز فروش پودر و قرص جلبک دریایی اسپیرولیناست که با خرید اسپیرولینا از آن می‌توانید به موهایتان طراوت تازه‌ای بدهید.

خرید پودر اسپیرولینا

ریزش مو

عوامل مختلف محیطی منجر به ریزش موها و آسیب‌های دیگر می‌شود. استفاده از روغن‌ها، نوع مخصوصی از شامپوها و… از عواملی است که می‌تواند در رشد مجدد موها کمک کننده باشد. یکی از عوامل کمک کننده، اسپیرولینا است که یک ماده‌ی مقوی است که با خواص ویژه‌ی خود به رشد مجدد موها و کاهش ریزش مو کمک می‌نماید. اسیدهای چرب و بتاکاروتن موجود در اسپیرولینا رشد مو را تشویق می‌کنند.

پودر جلبک اسپیرولینا را به صورت یک ماسک مو درست کنید و روی موها قرار دهید و بعد آبکشی کنید.

باید اشاره کرد که باید از اسپیرولینا در یک دوره‌ی مستمر استفاده کنید تا خواص ویژه‌ی خود را بر روی موها پیاده کنند.

شوره‌سر

شاید شما یکی از افرادی باشید که مشکل شوره‌ی سر یکی از دغدغه‌هایتان باشد. علاوه بر مشکلاتی که خود شوره‌ سر برای مو ممکن است داشته باشد، ظاهر نامناسبی هم بر موها ایجاد می‌کند. خوب است بدانید که جلبک اسپیرولینا از اسیدهای معدنی و چرب مختلفی تشکیل شده است که به تغذیه مو و پوست سر کمک کرده و آنها را تقویت می‌کند. این ویژگی‌ها، همراه با برخی دیگر از مزایای اسپیرولینا، این جلبک را به یکی از مواد عالی در مبارزه با شوره سر تبدیل کرده‌است. برای نتیجه‌بخشی در این مورد، بهتر است به مدت یک ماه از پودر جلبک اسپیرولینا استفاده شود.

شوره سر

 

خرید قرص اسپیرولینا

جلوگیری از ریزش مو

اسپیرولینا خواص درمانی ویژ‌ه‌ای دارد. از مواد و عناصری که می‌توان به آن اشاره کرد، انواع ویتامین‌های A ، B، E، کلسیم و آهن است. این‌ها عواملی هستند که روی سلامت مو اثر گذار هستند.

بر اثر عوامل مختلفی موها شکننده و آسیب‌پذیر می‌شود؛ از استرس گرفته تا عوامل شیمیایی مثل رنگ مو و… . در صورتی که موهای شما با ضعف روبه‌رو شود می‌توانید از پودر جلبک اسپیرولینا بهره مند شوید. اسپیرولینا نه تنها به سلامت مو کمک می‌کند، بلکه پوست سر را نیز قوی نگه می‌دارد. همچنین اسپیرولینا به تقویت موهای خشک نیز کمک می‌کند و موهای شکننده را نرم و انعطاف پذیر می‌نماید.

زیبایی موها

موها یکی از عناصری هستند که در زیبایی افراد هم خانم‌ها و هم آقایان نقش مهمی دارند. بنابراین علاوه بر سلامت، درخشندگی موها نیز مهم است. جلبک اسپیرولینا یک منبع پروتئین کامل حاوی تمام اسیدهای آمینه ضروری است، همچنین منبع خوبی از آهن موجود در بدن است که می‌تواند از ریزش مو به دلیل کمبود آهن جلوگیری کند. اسپیرولینا خاصیت این را دارد که به عنوان یک منبع عالی از اسیدهای چرب ضروری، بافت مو را بهبود ببخشد و به جلوگیری از خشکی و شکنندگی مو کمک کند و موها را نرم و لطیف می‌نماید. همچنین اسپیرولینا در استحکام موها بسیار موثر و مهم است.

تقویت موها