مرکز خرید کرم جوان‌ساز اسپیرولینا

امروزه از اسپیرولینا کرم‌های مختلفی از قبیل کرم دور چشم، ضد آفتاب، جوان ساز تولید می‌شود. در این مطلب به آشنایی با کرم جوان‌ساز اسپیرولینا می‌پردازیم. مجموعه سبز سرو مرکز خرید کرم جوان‌ساز اسپیرولینا می‌باشد.

مرکز خرید کرم جوان‌ساز اسپیرولینا

بهتر است در ابندا با خواص و ویژگی‌های اسپیرولینا بهتر آشنا شویم. اسپیرولینا جلبکی به رنگ آبی ـ سبز تیره با شکل مارپیچ و ساختار بسیار خاص است. در هر 100 گرم اسپیرولینا  290 کالری است و منبع غنی از مواد مغذی ضروری به ویژه ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک می‌باشد.

مرکز خرید کرم جوان‌ساز اسپیرولینا

فروش کرم جوان‌ساز اسپیرولینا

عواملی وجود دارند که می‌توانند منجر به شل شدگی پوست شوند و طراوات پوست را از بین ببرند. از جمله عوامل آن می‌توان به افزایش سن
،قرار گرفتن در معرض آفتاب برای زمان زیاد، استعمال دخانیات، عوامل ژنتیکی، تغذیه نامناسب، کاهش وزن‌های سنگین و غیراصولی، عوامل محیطی مانند کار کردن در شرایط یا محیط های خاص می‌تواند طراوت پوست را از بین ببرد. کرم جوان‌ساز اسپیرولینا می‌تواند تاثیر مهمی در بازگردانی طراوت پوست داشته باشد. جالب است بدانید که شل شدگی پوست برای هر پوستی در هر سنی می‌تواند اتفاق بیفتد چرا که عوامل بالا می‌تواند منجر به تخریب کلاژن شود و کلاژن عنصری است که به سفتی و جوانی پوست کمک می‌کند. تخریب کلاژن و الاستین از دلایل این شل شدگی‌ها است. همچنین اغلب افتادگی پوست به دلیل از بین رفتن چربی در بدن است که با از دست دادن میزان قابل توجهی از وزن افراد مزتبط است. ابتلا به بیماری نیز منجر به این مسئله می‌شود.

از ویژگی‌های این کرم در خاصیت انقباضی آن است. این کرم با جمع و منقبض کردن منافذ باز پوست، از بروز جوش‌های جدید پیشگیری می‌کند. اسپیرولینا پوست را سفت و شاداب می‌کند و مثل یک لیفتینگ عمل می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های جوان‌سازی اسپرولینا وجود آنتی اکسیدان است. اسپیرولینا حاوی آنتی اکسیدان‌های قابل توجهی است، آنتی‌اکسبدان یک ماده‌ی مهم در جوان ماندن بافت پوست است.

همچنین رادیکال‌های آزاد باعث تخریب بافت‌های بدن و افزایش روند پیری می‌شوند. کرم جوان‌ساز اسپیرولینا می‌تواند با آن مبارزه و مقابله کند.

در جریان شل شدگی پوست باید گفت که بخش‌هایی از پوست بیشتر مستعد افتادگی و شل شدگی می‌شوند که عمدتاً در صورت هستند و در این بخش نیز، نواحی مثل پلک‌ها، غبغب، چانه، گلو، بالای بازو و هم چنین شکم بیشتر دچار افتادگی پوست می‌شوند.

فروش کرم جوان‌ساز اسپیرولینا از فروشگاه اینترنتی پیش رو انجام می‌پذیرد.

فروش کرم جوان‌ساز اسپیرولینا

مرکز عرضه‌ی کرم جوان ساز اسپیرولینا

زمان استفاده از کرم جوان‌ساز بهتر است که قبل از به‌وجود آمدن جدی چروک‌ها باشد. زمان تقریبی سن شروع استفاده از این نوع کرم‌ها را از  ۳۰ سال در نظر گرفته‌اند اما از آن‌ جایی که چروک و یا شل شدگی پوست می‌تواند به علل دیگری که مطرح شد نیز رخ بدهد، ممکن است لزوم استفاده از زیر ۳۰ سال نیز به وجود بیاید.

مجموعه سرو سبز مرکز عرضه‌ی کرم جوان ساز اسپیرولینا می‌باشد.

مرکز عرضه‌ی کرم جوان ساز اسپیرولینا