مرکز خرید قرص پروتئین اسپیرولینا

امروزه از جلبک اسپیرولینا در موارد مختلفی از مصرف مسقیم تا کاربردهای آرایشی و بهداشتی استفاده می‌گردد. استفاده به عنوان پروتئین اسپیرولینا یکی از کاربردهای جلبک دریایی اسپیرولینا است که در این مطلب با آن آشنا می‌شویم. فروشگاه پیش‌رو مرکز خرید قرص پروتئین اسپیرولینا می‌باشد که می‌توانید برای تهیه با بخش فروش آن در ارتباط باشید.

ترکیبات اسپیرولینا

اسپیرولینا، سرشار از انواع ویتامین‌هایی مانند ب کمپلکس ای، بتا-کاروتن طبیعی، مواد معدنی نظیر کلسیم، آهن و روی می‌باشد. هم‌چنین دارا بودن مقدار قابل ملاحظه‌ای از اسیدهای چرب لازم و ضروری و آنزیم‌های مورد نیاز بدن از دیگر ویژگی‌های اسپیرولینای شگفت انگیز است. اما مهم‌ترین ویژگی‌های این قرص که آن را تبدیل به پروتئین برای ورزشکاران می‌کند وجود میزان زیادی از همین ماده است. حجم پروتئین موجود در اسپیرولینا حدود ۶۵ تا ۷۰ درصد آن است. پروتئین یکی از مهم‌ترین مواد مورد نیاز برای عضله سازی است و نیازهای غذایی ورزشکاران برای سوخت و ساز است.

ترکیبات اسپیرولینا

فروش اینترنتی پروتئین اسپیرولینا

تفاوت نیاز‌های غذایی ورزشکاران با افراد معمولی بر همگان آشکار است. انرژی مورد نیاز روزانه‌ی ورزشکارانی که در ورزش‌های گروهی، قدرتی و استقامتی فعالیت دارند در بین ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ کیلوکالری برای زنان ورزشکار و ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ کیلو کالری برای مردان ورزشکار متغیر است. ورزشکارانی که با فعالیت کمتر در سن ۱۸ تا ۳۵ سالگی هستند، روزانه تقریباً به ۱۸۰۰ تا ۲۱۰۰ کیلو کالری برای خانم‌ها و ۲۲۰۰ تا ۲۵۰۰ کیلو کالری برای آقایان انرژی نیاز دارند. گاهاً اتفاق می‌افتد که به دلیل شرایط ورزشکار باید ترکیبات غذایی بیشتری به صورت کم‌حجم‌تر، خالص‌تر و قابل‌جذب‌تر دریافت کند. به طور مثال اگر قرار باشد در بازه‌ی زمانی خاصی مقدار مشخصی پروتئین دریافت شود، تمام پروتئین مورد نیاز فرد از راه مصرف زیاد گوشت و مرغ و سایر محصولات پروتئینی نمی‌تواند تامین شود و قطعاً اجرای چنین رژیمی طاقت فرساست. بنابراین در این موارد با نظر پزشک یا مشاور تغذیه از مکمل‌های غذایی و قرص پروتئین تایید شده استفاده می‌شود. این موضوع مخصوصاً در مورد ورزشکارانی که ورزش‌های استقامتی، قدرتی یا بدنسازی انجام می‌دهند صدق می‌کند.

خوب است بدانید که یکی دیگر از دلایل نیاز بیشتر بدن یک ورزشکاران به تامین پروتئین مورد نیاز این است که این افراد به دلیل انجام تمرینات زیاد در معرض آسیب قرار دارند. یکی از فواید پروتئین وقتی به‌عنوان منبع انرژی بکار می رود، این است که در رشد، نگه‌داری و ترمیم بافت‌های بدن موثر است. هر چند استفاده بیش از حد پروتئین نیز باعث ضعف شدید می‌شود.

فروشگاه اینترنتی پیش‌رو پروتئین اسپیرولینا را به صورت اینترنتی به فروش می‌رساند.

فروش اینترنتی پروتئین اسپیرولینا

قیمت محصولات اسپیرولینا

از جلبک دریایی اسپیرولینا استفاده‌های مختلفی می‌گردد و این جلبک فرآورده‌های متفاوتی دارد که عبارتند از :

پودر اسپیرولینا: از پودر اسپیرولینا می‌توان در انواع اسموتی و آبمیوه استفاده کرد.

قرص اسپیرولینا: اسپیرولینا را به عنوان یک مکمل غذایی به عنوان قرص می‌توان استفاده کرد.

کرم‌های اسپیرولینا: از انواع کرم‌های حاوی اسپیرولینا می‌توان به کرم ضد آفتاب، کرم آبرسان و کرم دور چشم اشاره کرد.

ماسک صورت و مو اسپیرولینا: ماسک تقویت کننده و سلامت صورت و مو اسپیرولینا نیز از دیگر فرآورده‌ها می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت هر کدام از محصولات اسپیرولینا با همکاران ما تماس بگیرید.

قیمت محصولات اسپیرولینا