مرکز فروش و پخش محصولات اسپیرولینا

اسپیرولینا یک جلبک دریایی است که فواید بسیاری دارد و از این جهت در ساخت انواع محصولات بهداشتی کاربرد دارد. همچنین از اسپیرولینا به صورت قرص و پودر نیز استفاده می‌شود. فروشگاه اینترنتی پیش‌رو مرکز فروش و پخش محصولات اسپیرولینا می‌باشد.

خرید قرص و پودر اسپیرولینا

اسپیرولینا فواید متنوعی دارد که هم به سلامت جسم کمک می‌کند و هم بر سلامت و زیبایی پوست صورت و موها تاثیر گذار است. یکی از اشکال استفاده از اسپیرولینا قرص و پودر می‌باشد. فواید مصرف این قرص به عنوان نوعی مکمل غذایی از قبیل موارد زیر است:

رفع کم خونی: کم‌خونی در اثر فقر آهن اتفاق می‌افتد. یکی از مواد تشکیل دهنده‌ی اسپیرولینا آهن می‌باشد که به بهبود کم‌خونی کمک می‌کند.

تقویت سیستم ایمنی بدن: یکی از مواردی که سیستم ایمنی را تقویت می‌کند آنتی اکسیدان می‌باشد که در اسپیرولینا وجود دارد. همچنین آنتی اکسیدان عامل موثری در پیشگیری از سرطان نیز می‌باشد.

تناسب اندام: اسپیرولینا این قابلیت را دارد که منجر به احساس سیری در افراد شود و این امر باعث می‌شود از مصرف وعده‌های غذایی پی در پی جلوگیری می‌کند که در نتیجه در تناسب اندام موثر است..

برای خرید قرص و پودر اسپیرولینا با قیمت مناسب با همکاران ما در این مرکز فروش تماس حاصل فرمایید.

خرید قرص و پودر اسپیرولینا

فروش ماسک‌های اسپیرولینا

از اسپیرولینا دو ماسک بسیار مهم برای تقویت مو و پوست و رفع مشکلات احتمالی آنان تهیه می‌گردد. ماسک مو تاثیر مهمی در رفع

شوره‌ سر، ریزش بیش از اندازه، وزی و شلوغی،‌ آسیب موها و… دارد. ماسک صورت اسپیرولینا نیز باعث طراوت بخشی به پوست، رفع آلودگی‌های منافذ پوست و پاکسازی آن و بهبود مواردی اعم از آکنه‌ها، جوش‌ها، شل شدگی‌ها و چین و چروک می‌باشد.

از این مرکز خرید انواع ماسک‌های اسپیرولینا به فروش می‌رسد.

فروش ماسک‌های اسپیرولینا

مرکز عرضه و توزیع انواع کرم‌های اسپیرولینا

علاوه بر قرص، پودر و ماسک‌های اسپیرولینا کرم‌های بهداشتی‌ای نیز از اسپیرولینا تولید و عرضه می‌شود که هر کدام به طور تخصصی حوزه‌ی خاصی از مشکلات پوستی را رفع می‌نمایند.

کرم آبرسان: زمانی‌که پوست صورت بر اثر عواملی مانند افزایش سن، ماندن طولانی‌ زیر اشعه‌ی آفتاب، استعمال دخانیات، عوامل ژنتیکی، تغذیه نامناسب، کاهش وزن‌های سنگین به صورت غیراصولی، طراوات خود را از دست می‌دهد کرم آبرسان اسپیرولینا می‌تواند طراوت و تازگی دوباره را به پوست ببخشد.

کرم دور چشم: تیرگی اطراف چشم نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که بر اثر عواملی مانند آلودگی‌های محیطی، بالا رفتن سن، خواب نامنظم و کم کیفیت،‌ اشعه‌ی آفتاب، ژنتیک اتفاق می‌افتد و رفع آن دغدغه‌ی افراد است. استفاده از کرم دور چشم اسپیرولینا یکی از بهترین کرم‌ها در این زمینه است.

از مجموعه سرو سبز که مرکز عرضه و توزیع انواع این کرم‌ها می‌باشد می توانید به صورت اینترنتی این محصولات را سفارش داده و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

مرکز عرضه و توزیع انواع کرم‌های اسپیرولینا

فواید اسپیرولینا

از ترکیبات و فواید اسپیرولینا که یک گیاه یا در واقع یک جلبک دریایی است که در آب‌های مناطق گرمسیری رشد می‌کند و طبق تحقیقات  به دست آمده باید به انواع ویتامین‌ها شامل ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها اشاره کرد. اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده نیز بسیار موثر است.

فواید اسپیرولینا