مرکز خرید پودر اسپیرولینا با بهترین قیمت

اسپیرولینا یک جلبک دریایی فوق‌العاده است که از پودر ٖٖآن می‌توان استفاده‌های مختلف کرد و از خواص آن بهره‌مند شد. از مجموعه سرو سبز که مرکز خرید پودر اسپیرولینا می‌باشد این پودر را با بهترین قیمت تهیه نمایید.

فواید و خواص اسپیرولینا

اسپیرولینا یک گیاه یا در واقع یک جلبک دریایی است که در آب‌های مناطق گرمسیری رشد می‌کند. طبق تحقیقات  پژوهش‌های انجام شده، اسپیرولینا حاوی انواع ویتامین‌هاست که می‌توان به ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها اشاره کرد. اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده بسیار موثر است.

فواید و خواص اسپیرولینا

فروش اینترنتی پودر  جلبک اسپیرولینا

پودر اسپیرولینا جلبک دریایی است که با توجه به خواصی که در فوق ذکر شد هم برای تقویت سلامتی و هم برای حفظ زیبایی و رفع مشکلات پوستی بسیار کاربرد دارد. پودر اسپیرولینا را می‌توان به طریق محتلف استفاده کرد. این پودر را می‌توان به انواع اسموتی، آبمیوه، سالاد و…. اضافه کرد.

اما از عمده‌ترین موارد استفاده از پودر اسپیرولینا در تهیه‌ی ماسک مو و صورت می‌باشد. با خرید پودر اسپیرولینا می‌توان بدون صرف وقت و هزینه‌ی زیاد در سالن‌های آرایشی این ماسک‌های شگفت‌انگیز را در خانه تهیه و از خواص آن بهره برد.

از تاثیرات ماسک صورت اسپیرولینا رفع مشکلات پوستی و تقویت سلامت پوست است. از عمده‌ترین مشکلات پوستی آکنه‌ها و شل شدگی پوست می‌باشد. آکنه‌ها بر اثر تجمع آلودگی پوست در منافذ عمقی پوست ایجاد می‌شوند. خواص اسپیرولینا باعث می‌شود یک پاکسازی عمقی در منافذ پوست اتفاق بیفتد. همجنین آنتی اکسیدان موجود در اسپیرولینا مثل یک لیفتینگ عمل می‌کند و شل شدگی پوست را رفع می‌کند.

با دستورات مختلف می‌توان با پودر اسپیرولینا ماسک‌هایی مخصوص انواع پوست از جمله پوست خشک،‌ پوست چرب، پوست معمولی تهیه کنید تا با توجه به نوع پوستتان تاثیر بهتری داشته‌باشد.

از فواید اسپیرولینا برای موها نیز می‌توان به رفع مشکلات شایع مو اشاره کرد. مشکلات شایع موها، آسیب دیدگی و شکنندگی مو، شوره‌‌ی سر و ریزش بیش‌ از حد مو است که مخصوصاً برای آقایان بیشتر اتفاق می‌افتد. اسپیرولینا این ریزش مو را تا حد زیادی کنترل می‌کند و به دلیل دارا بودن انواع مواد معدنی و ویتامین‌ها مشکلاتی همچون شوره و آسیب موها را رفع می‌نماید.

در هر نقطه‌ای از کشور که هستید می‌توانید پودر اسپیرولینا را از مجموعه سرو سبز به صورت کاملاً اینترنتی خرید نمایید.

فروش اینترنتی پودر  جلبک اسپیرولینا

مرکز فروش پودر جلبک اسپیرولینا

برای اینکه از کیفیت اصلی پودر اسپیرولینا آگاه شوید باید بدانید که ظاهر اسپیرولینا یک پودر رنگ سبز ـ آبی تیره و مات است که نباید زیر نور براق باشد و بوی تند و نامطبوعی نیز نباید داشته‌باشد چرا که در این صورت غیر قابل مصرف خواهد بود.

اگر پودر اسپیرولینا را قصد دارید به صورت مستقیم استفاده کنید توجه داشته‌باشید که این ماده برای زنان باردار و شیر ده، کسانی که تحت دوره‌ی شیمی درمانی هستند، بیماران مبتلا به بیماری خود ایمنی ممنوعیت مصرف دارد و یا مصرف کنندگان سایر داروها باید با پزشک مشورت کنند.

از مرکز فروش سرو سبز پودر اسپیرولینای با کیفیت تهیه کنید.

مرکز فروش پودر جلبک اسپیرولینا