مرکز فروش اینترنتی قرص اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا یک جلبک دریایی است که فواید مهمی برای سلامتی و تقویت زیباییی پوست و مو دارد. در این مطلب قصد داریم به فواید این قرص بپردازیم. مجموعه‌ی سرو سبز مرکز فروش اینترنتی قرص اسپیرولینا می‌باشد که می توان از این طریق به صورت آنلاین محصول خود را سفارش داده و تهیه نمایید.

مرکز عرضه‌ی قرص اسپیرولینا

قرص اسپیرولینا از جلبک دریایی اسپیرولینا تهیه می‌شود. این قرص فواید متنوعی برای سلامتی دارد و همچنین بر روی تقویت و سلامت مو و پوست تاثیر گذار است. خوب است بدانید که به همین دلیل از اسپیرولینا در تهیه‌ی انواع محصولات بهداشتی پوست که از این فروشگاه نیز به فروش می‌رسد استفاده می‌گردد. برخی از مهم‌ترین فوایدی که این اسپیرولینا برای پوست می‌تواتد داشته‌باشد عبارتند از:

ضد چروک پوست: رفع چروک یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد است. اسپیرولینا خاصیت ضد چروکی برای پوست دارد و روند چروک‌های پوستی را کاهش می‌دهد.

پاک سازی پوست: همواره پوست صورت ممکن است بر اثر عوامل مختلفی آلوده شود. اسپیرولینا با پاک سازی عمقی پوست، آلودگی‌های اعماق پوست مثل آکنه‌ها را رفع می‌کند.

درمان سیاهی دور چشم: تیرگی اطراف چشم نیز یکی دیگر از مشکلات شایع پوست صورت است که اسپیرولینا سیاهی دور چشم را کاهش داده و بهبود می‌بخشد.

تقویت سلامت ناخن: همچنین اسپیرولینا سلامت ناخن‌ها را تقویت می‌نماید و اگر پوست دارای زگیل باشد به بهبود آن کمک می‌کند.

تقویت سلامت مو: این ماده برای مو نیز مفید است و اگر مو دارای ریزش بیش از حد معمول باشد اسپیرولینا کمک می‌کند این ریزش کنترل شود.

در این فروشگاه اینترنتی پیش‌رو که مرکز عرضه‌ی قرص‌های اسپیرولینا می‌باشد می‌توانید این قرص‌ها را به صورت آنلاین با قیمت مناسب سفارش داده و خرید نمایید.

مرکز عرضه‌ی قرص اسپیرولینا

فواید اسپیرولینا و میزان مصرف قرص آن

ارزش غذایی اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا طبق تحقیقات علمی‌ای که روی آن انجام شده نشان می‌دهد که شامل تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی اکسیدان است که باعث از بین بردن رادیکال‌های آزاد که اثر مستقیم بر پوست دارند. می‌شود. همچنین اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان فوق‌العاده یعنی فیکوسیانین و بتا کاروتن است. اسپیرولینا شامل مواد مفیدی مانند پروتئین، کربوهیدرات‌های پیچیده، لیپیدها، ویتامین های A , E , K، بتاکاروتن و B کمپلکس است. همچنین اسپیرولینا دارای انواع مواد معدنی و اسید‌های چرب آزاد مانند آهن، منگنز، روی، سریم، پتاسیم، منیزیم، مس و گاما لینولنیک اسید می‌باشد.

میزان مصرف قرص اسپیرولینا

میزان مصرف توصیه شده برای قرص اسپیرولینا برای بزرگسالان ۲-۳ گرم در روز می‌باشد. باید گفت که این مقدار معادل ۴ـ۶ عدد قرص می‌باشد. اگر مصرف کننده در رنج سنی کودکان باشد، این میزان باید به نصف و یا یک چهارم این مقدار تقلیل پیدا می‌کند.

برای ورزشکاران نیز این مقدار می‌تواند به  ۱۰ ـ ۱۵گرم افزایش یابد.

علی رغم فوایدی که در مورد اسپیرولینا وجود دارد افرادی هستند که به دلیل شرایطشان از مصرف این ماده و قرص پرهیز کنند.

بیماران اختلالات سیستم ایمنی

مبتلایان به رقت خون و اختلالات خونریزی

بیمارانی که در طول دوره‌ی شیمی درمانی هستند

مادرانی که در دوره‌ی بارداری و شیردهی هستند

اگر مصرف کننده‌ی دارویی نیز هستید برای پیشگیری از تداخل دارویی با یک پزشک مشورت نمایید.

فواید اسپیرولینا و میزان مصرف قرص آن