مرکز خرید کرم آبرسان اسپیرولینا با بهترین قیمت

آبرسانی به پوست یکی از روش های محافظت از سلامت پوست است که یکی از راه‌های آن استفاده از کرم آبرسان است. مجموعه سرو سبز مرکز خرید کرم آبرسان اسپیرولینا با بهترین قیمت می‌باشد. با ما همراه باشید.

فروش عمده‌ی کرم آبرسان اسپیرولینا

پوست و مخصوصاً پوست صورت یکی از مهم‌ترین اجزای بدن است که تاثیر زیادی در زیبایی دارد. از آن‌جایی که پوست صورت در معرض انواع آلودگی‌ها می‌باشد مشکلات متعددی می‌تواند برای آن به وجود بیایید که یکی از آنان خشکی پوست است. خشکی پوست با کاهش رطوبت کافی و لازم برای پوست اتفاق می‌افتد. اگر دقیق‌تر بخواهیم بررسی کنیم این اتفاق بر اثر عوامل مختلفی روی می‌دهد. به عنوان مثال حمام داغ یا شستشوی صورت با آب گرم، اگر حمام‌های طولانی با آب داغ دارید و یا مدام صورت خود را با آب داغ می‌شویید می‌تواند موجب خشکی پوست شود. قرار گرفتن بیش از حد در معرض تابش اشعه‌ی خورشید نیز می‌تواند از دیگر عوامل باشد. افزابش سن از دیگر عوامل است چرا که توجه داشته‌باشید که مسئله‌ی خشکی پوست با پوست خشک متفاوت است چرا که خشکی پوست بر اثر کاهش رطوبت به وجود می‌آید. کم آبی موجب می‌شود که تقسیم سلولی اتفاق نیفتد و سلول‌های مرده در لایه‌ی خارجی پوست جمع شوند و پوست کدر شود. برای اینکه متوجه شوید که آبا پوست شما نیز دچار کم آبی شده‌است یک آزمایش ساده بکنید‌. پوشت صورت خود را به آرامی نیشگون بگیرید، اگر پوستتان سریعاً به حالت اولیه برنگشت احتمالاً پوستتان دچار کم آبی شده‌است. پوست سالم به عنوان یک عایق عمل می‌کند و وقتی که رطوبت پوست کاهش یابد جساسبت آن بالا می‌رود. بنابر این اگر پوستتان دچار خارش در  هوای خیلی سرد یا خیلی گرم، زبری و شل شدگی شده‌است اجتمالاً از نشانه‌های کم آبی پوست است. خشکی پوست در حالت‌های حادتر باعث می‌شود پوست دچار پوسته‌ پوسته شدن، التهابات عمیق، ترک‌خوردگی و حتی خونریزی همراه باشد. در این مواقع استفاده از کرم آبرسان بسیار لازم است. کرم آبرسان اسپیرولینا بسیار توصیه می‌گردد جرا که اسپبرولینا حاوی انواع ویتامین A, B, E، آهن، منیزیم، پتاسیم، مس و منگنز و اسیدهای چرب امگا ۶ و امگا ۳ و… می‌باشد.

زمان استفاده از کرم آبرسان دو بار در روز می‌باشد. فراموش نکنید که باید استفاده منظمی داشته باشید تا اثر مطلوب خود را بگذارد.

از مجموعه‌ سرو سبز کرم‌های آبرسان اسپیرولینا را به صورت عمده نیز به فروش می رساند.

فروش عمده‌ی کرم آبرسان اسپیرولینا

فروش اینترنتی انواع محصولات اسپیرولینا

در مجموعه‌ سرو سبز انواع محصولات اسپیرولینا به صورت کاملاً اینترنتی به فروش می‌رسد. در این فروشگاه علاوه بر عرضه‌ی انواع کرم‌های بهداشتی اسپیرولینا خود ماده‌ی اسپیرولینا نیز به صورت پودر و قرص عرضه می گردد. علاوه بر این مکمل‌های ورزشی اسپیرولینا نیز در این مجموعه به فروش می‌رسد.

اسپیرولینا یک جلبک دریایی است که در آب‌های مناطق گرمسیری رشد می‌کند. پودر آن به رنگ سبز آبی تیره است. همانطور که گفته شد اسپیرولینا طبق تحقیقات علمی انجام شده حاوی ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک می‌باشد.

فروش اینترنتی انواع محصولات اسپیرولینا