مرکز خرید کرم آبرسان اسپیرولینا با قیمت مناسب

یکی از کرم‌های مفید و کاربردی تولید شده از اسپیرولینا کرم‌آبرسان پوست است که در این مطلب به بررسی ویژگی‌های آن می‌پردازیم. از این فروشگاه که مرکز خرید انواع کرم‌های اسپیرولینا می‌باشد، کرم آبرسان اسپیرولینا را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

خرید اینترنتی کرم آبرسان اسپیرولینا

پوست صورت ما همواره نیاز به آبرسانی دارد چرا که بیشتر از پوست سایر اجزای بدن در معرض آلودگی می‌باشد.

باید بدانیم منظور از خشکی پوست چیست؟

زمانی که سلول‌های پوستی دچار کم آبی و کاهش رطوبت می‌شوند را خشکی پوست می‌نامند. دقت کنید این خشکی پوست با پوست خشک که در دسته‌بندی انواع پوست قرار دارد موضوعی متفاوت است.

در ابتدا شاید بد نباشد دلایل مختلف خشکی پوست را بدانیم؛

حمام داغ یا شستشوی صورت با آب گرم؛ اگر حمام‌های طولانی با آب داغ دارید و یا مدام صورت خود را با آب داغ می‌شویید می‌تواند موجب خشکی پوست شود.

قرار گرفتن بیش از حد در معرض تابش اشعه‌ی خورشید؛

افزابش سن

و…

نتیجه‌ی کم‌آبی پوست در این است که موجب می‌شود، تقسیم سلولی اتفاق نیفتد و سلول‌های مرده در لایه‌ی خارجی پوست جمع شوند و پوست کدر شود. علاوه بر این پوست کم آب، حساس‌تر نیز می‌گردد.

زمانی که خشکی پوست اتفاق می‌افتد، استفاده از کرم‌آبرسان به شدت مورد نیاز است. کرم آبرسان اسپیرولینا یکی از بهترین کرم‌های آبرسان است که خواصی حاوی انواع ویتامین A, B, E، آهن، منیزیم، پتاسیم، مس و منگنز و اسیدهای چرب امگا ۶ و امگا ۳ و… دارد و کمک می‌کند رطوبت مورد نیاز پوست تامین شود.

برای استفاده از این کرم ابتدا صورت خود را شسته و تمیز کنید، سپس از کرم آبرسان اسپیرولینا استفاده کنید. در هر زمانی می‌توانید از کرم آبرسان استفاده کنید اما زمان توصیه شده در صبح و شب است. از نکاتی که در استفاده از این کرم‌ها باید در نظر بگیرید این است که این کرم‌ها را به صورت منظم و مداوم استفاده کنید تا زمانی که رطوبت از دست رفته جبران گردد.

برای خرید اینترنتی کرم‌های آبرسان اسپیرولینا با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

خرید اینترنتی کرم آبرسان اسپیرولینا

نحوه‌ی تشخیص خشکی پوست

عموماً افراد با دقت به پوستشان متوجه می‌شوند که پوستشان دچار تغییر کرده و دچار خشکی شده است با این حال برای تشخیص دقیق‌تر کافی است پوست صورت خود را به آرامی نیشگون بگیرید، اگر پوستتان سریعاً به حالت اولیه برنگشت احتمالاً پوستتان دچار کم آبی شده‌است. از ویژگی‌های پوست سالم با رطوبت به اندازه، این است که در این حالت باید سریع به حالت اولیه برگردد. بنابر این اگر پوستتان دچار خارش در  هوای خیلی سرد یا خیلی گرم، زبری و شل شدگی شده‌است اجتمالاً از نشانه‌های کم آبی پوست است. خشکی پوست در حالت‌های حادتر باعث می‌شود پوست دچار پوسته‌ پوسته شدن، التهابات عمیق، ترک‌خوردگی و حتی خونریزی همراه باشد.

در مجموع به طور کلی علائم خشکی پوست را می‌توان موارد زیر دانست؛

ظاهر خشک و بی آب

پوسته پوسته شدن

التهاب پوست

احساس زبری

درد و خارش

حساسیت در برابر عوامل آسیب زا

در مواردی که رطوبت خیلی زیاد کاهش می‌یابد قرمزی و خارش شدیدتر، ترک و خونریزی نیز اتفاق می‌افتد.

نحوه‌ی تشخیص خشکی پوست