فروش اینترنتی کرم آبرسان اسپیرولینا

یکی از محصولات آرایشی اسپیرولینا، این جلبک دریایی فوق‌العاده، کرم آبرسان پوست است. در این مطلب به خواص کرم‌ آبرسان  اسپیرولینا می‌پردازیم. در مجموعه فروشگاهی سرو سبز  کرم آبرسان اسپیرولینا به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد. با ما همراه باشید.

فواید جلبک دریایی اسپیرولینا

در ابتدا بهتر است بدانیم که خود اسپیرولینا دارای چه ترکیباتی می‌باشد. تحقیقات کارشناسان بر این جلبک نشان داده است که حاوی املاح فراوانی است که به درمان مشکلات پوستی کمک می‌کند. این املاح عبارتند از ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E، سلنیوم و… .

این مواد و ترکیبات می‌توانند تاثیر بسزایی در سلامت پوست داشته‌باشند.

فواید جلبک دریایی اسپیرولینا

خرید اینترنتی کرم آبرسان جلبک اسپیرولینا

رطوبت پوست به معنی میزان آبی است که در لایه‌های خارجی پوست یا همان اپیدرم پوست وجود دارد و نشانه‌ای از مقدار رطوبت لایه‌های داخلی‌تر و درونی‌تر و  در نهایت معیاری بر میزان آب دریافتی بدن است. زمانی که میزان این رطوبت کم می‌شود، کم آبی و خشکی پوست اتفاق می‌افتد. یکی از روش‌های مراقبتی و بهبود این مشکل استفاده از کرم آبرسان پوست است که به این منظور تولید می‌شود که رطوبت مورد نیاز پوست را جبران و تامین کند. در ادامه به علل خشکی و نشانه‌های خشکی پوست می‌پردازیم. پیش از هر چیز باید یاد آور شد که منظور از خشکی پوست در این جا به معنی کم آبی پوست است. چرا که نوع دیگری از خشکی پوست وجود دارد که در طبقه‌بندی انواع پوست مثل پوست چرب و… قرار می‌گیرد.

علل خشکی پوست

اشعه‌ی خورشید: ایستادن طولانی مدت زیر اشعه‌ی خورشید می‌تواند منجر به خشکی پوست گردد.

آب داغ: حمام داغ یا شستشوی صورت با آب داغ یکی دیگر از عوامل این موضوع است.

تهویه مناسب: ماندن طولانی مدت در فضایی که برای تنظیم سرما و گرمای محیط تهویه‌ی مناسبی ندارد نیز از علل خشکی پوست است.

افزایش سن: با افزایش سن حفظ رطوبت پوست دشوارتر می‌گردد.

تغییرات آب و هوایی: تغییر فصول و تفاوت‌های دمایی نیز می‌توان منجر به خشکی پوست شود.

علائم خشکی  پوست

ظاهر خشک و بی آب

پوسته پوسته شدن

التهاب پوست

احساس زبری

درد و خارش

حساسیت در برابر عوامل آسیب زا

در موارد حادتر قرمزی و خارش شدیدتر، ترک و خونریزی

روش تشخیص کم آبی پوست صورت

قسمتی از پوستتان را نیشگون گرفته اگر به سرعت به حالت اولیه برنگشت احتمال کم آبی پوست وجود دارد.

با خرید اینترنتی کرم آبرسان اسپیرولینا که حاوی انواع مواد مغذی و ویتامین‌ها می‌باشد مشکل کم آبی پوستتان را بهبود ببخشید.

خرید اینترنتی کرم آبرسان اسپیرولینا

قیمت کرم آبرسان جلبک اسپیرولینا

کرم آبرسان اسپیرولینا پس از شستشوی صورت با شوینده‌‌‌های مخصوص، باید استفاده گردد. یکی از نکات قابل توجه در استفاده از کرم‌های آبرسان استمرار و استفاده‌ی منظم از کرم است تا تاثیر خود را به خوبی بگذارد. در واقع باید گفت بهتر است در هر روز حداقل دو بار از این کرم استفاده گردد، بهتر است این دفعان استفاده در صبح و شب تقسیم شود.

برای اطلاع از قیمت کرم آبرسان اسپیرولینا و همچنین سایر محصولات آرایشی و بهداشتی اسپیرولینا با همکاران بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت کرم آبرسان اسپیرولینا