فروشگاه اینترنتی ماسک اسپیرولینا با قیمت مناسب

یکی از مهم‌ترین محصولات مراقبت از پوست در مجموعه فروش سرو سبز را باید ماسک صورت اسپیرولینا دانست. ماسک صورت اسپیرولینا کمک می‌کند تا پوستی شاداب‌تر و عاری از مشکلات پوستی داشته‌باشید. سرو سبز یک فروشگاه اینترنتی ماسک صورت اسپیرولینا با قیمت مناسب می‌باشد.

خواص و ترکیبات اسپیرولینا

اسپیرولینا یک گیاه یا در واقع یک جلبک دریایی است که طبق تحقیقات سرشار از انواع ویتامین‌هاست که می‌توان به ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها اشاره کرد. اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده بسیار موثر است. همچنین اسپیرولینا حاوی مواد پروتئینی و معدنی زیادی نیز هست.

مراقبت از پوست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بنابراین استفاده از یک ماسک صورت مناسب کمک زیادی به سلامت پوست می‌کند و در صورت مشکلات پوستی کمک می‌کند آن‌ها بهبود یابند. یکی از بهترین ماسک‌های صورت ماسک اسپیرولینا می‌باشد چرا که همه‌ی خواص ذکر شده‌ی آن تاثیر بسیار موثری بر سلامت پوست می‌گذارند.

خواص و ترکیبات اسپیرولینا

قیمت ماسک‌های صورت اسپیرولینا

خوب است بدانیم مشخصاً مشکلاتی که برای پوست بوجود می‌آید چیست، به چه علتی روی می‌دهد و اسپیرولینا چه کمکی به آن می‌کند؟

مهم‌ترین مشکلات پوستی که جزء دغدغه‌های افراد شده‌است آکنه‌ها و جوش‌ها،‌ آسیب سلول‌های پوستی و چین و چروک و شل شدگی پوست است.

آکنه‌ها بر اثر تجمیع آلودگی اتفاق می‌افتند. این آلودگی‌ها می‌تواند هم آلودگی‌های محیطی باشند و هم آلودگی‌های آرایشی. اسپیرولینا با خاصیت پاکسازی عمقی‌ای که دارد به منافذ پوست نفوذ کرده و این آلودگی‌ها را رفع می‌کند. آسیب سلول‌های پوستی نیز همانطور که از نام آن پیداست مربوط به آسیبی است که به سلول‌های پوست وارد می‌شود. اسپیرولینا در بهبود این موضوع می‌تواند با مجموعه خواصی که دارد بسیار موثر واقع شود. و آخرین مورد قابل اشاره، از دست رفتن طراوت چهره است که می‌تواند با شل شدگی پوست و ایجاد چین و چروک بروز کند.

اسپیرولینا مخصوصاً به لحاظ داشتن فیکوسیانین و بتا کاروتن، پروتئین و مواد معدنی بسیار در این زمینه کمک‌کننده است تا طراوت چهره برگردد و روند افزایش چین و چروک کنترل شود.

با تماس با این فروشگاه که مرکز فروش انواع محصولات اسپیرولینا می‌باشد می‌توانید از قیمت دقیق ماسک‌های اسپیرولینا مطلع شوید و آن‌ را از این مرکز فروش براحتی به صورت اینترنتی با قیمت مناسب خرید نمایید.

قیمت ماسک‌های صورت اسپیرولینا

مراکز عرضه‌ی ماسک صورت اسپیرولینا

بر خلاف باور غلط عموم، استفاده از ماسک برای هم آقایان و هم بانوان لازم است چرا که هر پوستی نباز به تقویت و رفع مشکلات پوستی دارد.

برای استفاده از این ماسک ابتدا صورت خود را شسته، چرا که سطح پوست می‌تواند دارای لایه‌ای از باکتری و آلودگی باشد، بنابراین به خوبی صورت را بشویید تا ماسک بر روی پوست شما و نه لایه‌ای از باکتری گذاشته‌شود، سپس ماسک صورت اسپیرولینا را به صورت کامل و یکنواخت روی کل صورت خود به جز منافذ چشم، دهان و بینی پخش کنید. پس از گذشت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه می‌توانید با آب ولرم ٖآن را بشویید و تاثیر شگفت‌آور آن را ببینید.

سرو سبز مرکز عرضه‌ی ماسک‌های صورت اسپیرولینا از اصفهان می‌باشد.

مراکز عرضه‌ی ماسک صورت اسپیرولینا