فروش اینترنتی ماسک مو اسپیرولینا

یکی از بهترین محصولات اسپیرولینا ماسک مو اسپیرولینا می‌باشد. این ماسک کمک می‌کند تا موها تقویت شوند و مشکلات مربوط به مو نیز حل شود. در این مرکز، ماسک مو اسپیرولینا به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد.

مرکز خرید ماسک مو جلبک اسپیرولینا

موها یکی از اجزای زیبایی هستند به همین دلیل نیاز به مراقبت دارند تا علاوه بر اینکه تقویت شوند مشکلات احتمالی آن‌ها مثل شوره‌سر، ریزش مو و… نیز رفع شود. یکی از روش‌های رسیدگی و مراقبت موها نیز استفاده از ماسک مو است. ماسک مو اسپیرولینا یکی از بهترین ماسک موها می‌باشد. این ماسک از اسپیرولینا تهیه شده‌است. اسپیرولینا جلبکی دریایی است که خواص بسیار زیادی دارد. از خواص و ترکیبات اسپیرولینا باید به ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک اشاره کرد.

جهت استفاده از ماسک موی اسپیرولینا بعد از شست و شو با شامپو معمولی، مقدار کمی از مواد ماسک به سطح موهای خود آغشته کنید. توصیه می‌شود که این کار را از بلندی گوش‌ها شروع کنید تا از چرب شدن ریشه جلوگیری شود. بعد از اینکه تمام مو به ماسک آغشته شد به مدت 3 تا 5 دقیقه باید بماند. سپس آن را بشویید تا خوب پاک شود. حتماً سعی کنید که کامل شسته شد تا از سنگین شدن موهای با اثری از ماسک که باعث چسبندگی و یا چربی آن می‌شود، پیش‌گیری گردد.

با استفاده از ماسک موی اسپیرولینا موها بخاطر خواصی که در اسپیرولینا موجود است، بهبود می‌یابد و مشکلات آن نیز به تدریج کاهش قابل ملاحظه‌ای خواهد داشت.

برای تهیه‌ی این ماسک با مجموعه سرو سبز که مرکز خرید ماسک موی اسپیرولینا می‌باشد تماس بگیرید.

مرکز خرید ماسک مو جلبک اسپیرولینا

مشکلات مربوط به مو

داشتن موهایی نرم، خوش‌حالت، پر پشت و سالم از دغدغه‌های عموم افراد است. اما موها می‌توانند دچار مشکلاتی شوند که در ادامه به آن‌ها و دلایل‌ آن‌ها خواهیم پرداخت. استفاده از یک ماسک مو‌ی قوی مثل اسپیرولینا کمک می‌کند سلامت مو دوباره بازگشته و مشکلات آن رفع شود.

ریزش مو

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد به ویژه آقایان ریزش مو می‌باشد. موها بر اثر عوامل متعددی مثل جراحی، تیروئید کم کار یا پرکار، استرس، عفونت، قارچ و… ممکن است با ریزش بیش از حدی مواجه شوند. به دلیل اینکه اسپیرولینا حاوی ویتامین‌های مهم مورد نیاز موها می‌باشد و اسیدهای معدنی و بتاکاروتن و چربی دارد، استفاده از ماسک آن کمک موثری در بهبود این مشکل دارد و سرعت ریزش را کنترل می‌کند.

آسیب دیدگی موها

خوب است بدانید که استفاده‌ی زیاد از ابزارهایی همچون سشوار، اتو مو و یا انجام رنگ و هایلایت مو و… به موها آسیب می‌زند. ماسک موی اسپیرولینا کمک می‌کند آسیب موها مهار و سلامت آن‌ها باز گردانده شود. همچنین مو خوش‌حالت و درخشان گردد.

شوره‌‌ی سر

شوره‌ی سر نیز به دلیل اینکه ظاهر ناخوشایندی را برای افراد می‌سازد رفع آن یکی از جدی‌ترین معضلات بعضی افراد است. ماسک موی اسپیرولینا به دلیل دارابودن اسیدهای معدنی شوره‌سر را رفع می‌نماید.

مشکلات مربوط به مو