مرکز فروش و توزیع ماسک صورت اسپیرولینا

اسپیرولینا یکی از موادی است که در صنایع بهداشتی و آرایشی از آن استفاده می‌شود. یکی از کاربردهای آن در تولید ماسک‌ صورت است. مرکز خرید اینترنتی پیش‌رو مرکز فروش و توزیع ماسک صورت اسپیرولینا می‌باشد. با ما همراه باشید.

خرید اینترنتی ماسک اسپیرولینا

پوست صورت همواره نیاز به مراقبت‌های فراوان دارد. یکی از این مراقبت‌ها استفاده از ماسک صورت است. علاوه بر اینکه استفاده از ماسک صورت برای پوست‌های سالم توصیه می‌شود، برای پوست‌هایی که به انواع مشکلات دچار هستند نیز استفاده‌ی منظم از ماسک اسپیرولینا توصیه می‌شود. انواع تاثیر اسپیرولینا بر مشکلات پوست صورت عبارتند از:

 رفع آکنه‌

آکنه‌ها حاصل آلودگی‌های مختلف محیطی و آرایشی‌ای هستند که در اعماق پوست نفوذ می‌کنند. آکنه‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند.
آکنه‌های التهابی: آکنه‌های التهابی رنگشان قرمز است و متورم و درناک‌اند. این آکنه‌ها با ایجاد عفونت توسط باکتری‌ها در زیر سطح پوست بوجود می‌آیند و به صورت برجسته هستند.

آکنه‌های غیر التهابی: این آکنه‌ها به علت بسته‌شدن منافذ، توسط ترکیبی از چربی و سلول‌های مرده پوست و بصورت جوش‌های زیر پوستی ظاهر می‌شوند.

از خواص ماسک اسپیرولینا این است که به صورت عمقی پوست را پاکسازی می‌نماید.

طراوت بخشی به پوست

شل شدگی‌ و از دست رفتن شادابی و طراوت پوست یکی از اتفاقاتی است که بر اثر عوامل مختلف ایجاد می‌شود. همانطور که اشاره شد اسپیرولینا حاوی آنتی اکسیدان‌ است. این مواد، پوست را سفت و شاداب می‌کنند و علاوه بر این چین‌و چروک‌های احتمالی پوست را کاهش می‌دهند.

حفظ سلامت پوست

وقتی از ماسک اسپیرولینا استفاده می‌کنید در واقع با خواص اسپیرولینا سرعت جایگزینی سلول‌های پوستی را بالا می‌برید. در نتیجه اگر سلول‌های پوستی آسیب‌دیده باشد، دو آنتی اکسیدان فوق‌العاده‌ی قوی اسپیرولینا یعنی فیکوسیانین و بتا کاروتن کمک می‌کنند سلول‌های آسیب‌دیده ترمیم شوند. علاوه بر مواد پروتئینی و معدنی اسپیرولینا نیز تاثیر زیادی در سلامتی پوست دارند.

ایجاد احساس آرامش

شاید حتماً این را تجربه کرده‌باشید وقتی از ماسک صورت استفاده می‌کنید احساس مطلوب و توأم با آرامش را تجربه خواهید کرد که بسیار لذت بخش است.

از فروشگاه پیش‌رو ماسک اسپیرولینا را می‌توانید براحتی به صورت اینترنتی خریداری فرمایید.

خرید اینترنتی ماسک اسپیرولینا

 

قیمت ماسک اسپیرولینا

مراقبت از پوست برای هر پوستی لازم است. ماسک اسپیرولینا هم برای استفاده آقایان و هم خانم‌ها مناسب است. برای استفاده از ماسک صورت اسپیرولینا ابتدا صورت خود را شسته و سپس خشک کنید. اگر خانم هستید تمام مواد آرایشی احتمالی را نیز از پوست پاک کنید. ماسک اسپیرولینا را بر تمام سطح صورتتان گذاشته و سعی کنید به طور مساوی در پهنه‌ی صورت به صورت صاف و یکدست پخش کنید. می‌توانید برای انجام بهتر این‌کار از یک فرد دیگر کمک بگیرید. سپس ۱۵ تا ۲۰ ذقیقه صبر کنید تا مواد و ترکیبات ماسک صورت اسپیرولینا جذب پوست شود. در این زمان بهتر است فعالیت زیادی انجام ندهید. می‌توانید موسیقی گوش کنید، مدیتیشن انجم دهید، کتاب بخوانید و… . بعد از سپری کردن این زمان، می‌توانید صورت خود را با آب ولرم بشویید و با حوله خشک کنید. حالا احتمالاً متوجه تغییرات پوستی خود می‌شوید. مصرف منظم و مداوم ماسک صورت اسپیرولینا می‌تواند تاثیر زیادی بر سلامت پوست داشته باشد.

برای اطلاع از قیمت ماسک اسپیرولینا با همکاران ما در تماس باشید.

قیمت ماسک اسپیرولینا