فروش اینترنتی ماسک صورت اسپیرولینا

اسپیرولینا یکی از جلبک‌های دریایی است که خواص زیادی از آن شناخته‌شده است. خواص این جلبک برای پوست صورت بسیار مفید است که در این مقاله به آشنایی با ماسک صورت اسپیرولینا می‌پردازیم. ماسک صورت اسپیرولینا به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد.

خرید ماسک صورت اسپیرولینا

یکی از روش‌های مراقبت از پوست صورت استفاده از ماسک صورت است. دلیل توصیه به استفاده از ماسک صورت خواص منحصر به فرد این جلبک دریایی است. طبق تحقیقات انجام شده بر این جلبک، این جلبک دارای انواع ویتامین‌ها و املاحی است که می‌توان به ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها، مخصوصاً دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن، هم‌چنین مواد پروتئینی و معدنی زیادی اشاره کرد.

پوست صورت یکی از مهم‌ترین اجزای زیبایی است اما به دلایل متفاوتی می‌تواند برای آن مشکلاتی پیش بیاید. از انواع این مشکلات می‌توان به بروز آکنه، جوش، شل شدگی، فقدان طراوت و تازگی، چین و چروک و…. اشاره کرد. دلیل این مشکلات می‌تواند آلودگی‌های محیطی، استفاده مکرر از لوازم آرایشی، کاهش رطوبت پوست و… باشد. خوب است بدانید که آکنه‌ها و جوش‌ها در نتیجه تجمیع آلودگی در نقاط عمقی پوست ایجاد می‌شوند.

اسپیرولینا به دلیل تمام خواصی که بیان شد خاصیت پاکسازی عمقی برای پوست را دارد. اسپیرولینا این امکان را دارد که یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های پوستی یعنی آکنه و جوش را از بین ببرد. همانطور که گفته‌شد اسپیرولینا حاوی آنتی اکسیدان است. اگر پوست صورت بر اثر عوامل مختلفی دچار شل‌شدگی و افتادگی شده‌باشد آنتی اکسیدان موجود در اسپیرولینا می‌تواند تاثیر بسزایی در رفع این مشکل داشته‌باشد و در نهایت زیبایی و طراوت را به پوست ببخشد.

دو ماده‌‌ی قوی‌ به نام‌های فیکوسیانین و بتا کاروتن که به آن اشاره شد، نقش موثری در ترمیم سلول‌های پوستی دارند. آسیب سلول‌های پوستی یکی دیگر از مشکلات پوستی است. این دو ماده سرعت جایگزینی سلول‌های پوستی را زیاد می‌کنند.

علاوه بر همه‌ی این‌ها تاثیر مواد پروتئینی، انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی‌ها را نیز نیاید دست کم گرفت. بخوصوص تاثیر مثبتی که بر آبرسانی پوست دارد.

برای خرید ماسک صورت اسپیرولینا با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا با استفاده از این ماسک طراوت و تازگی را به پوست صورت خود بازگردانید.

خرید ماسک صورت اسپیرولینا

نحوه‌ی استفاده از ماسک صورت اسپیرولینا

برای اینکه ماسک صورت اسپیرولینا را استفاده کنید ابتدا صورت خود را بشویید. چرا که سطح پوست می‌تواند دارای یک لایه از باکتری و آلودگی باشد، بنابراین به خوبی صورت را بشویید تا ماسک بر روی پوست شما و نه لایه‌ای از باکتری گذاشته‌شود. بعد از تمیز کردن صورت، ماسک را روی کل صورت خود به جز منافذ چشم، دهان و بینی پخش کنید. پس از گذشت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه می توانید با آب ولرم ٖآن را بشویید.

بر خلاف باور غلط رایج، استفاده از ماسک برای هم آقایان و هم بانوان توصیه می‌شود چرا که هر پوستی می‌تواند مشکلات پوستی فوق را داشته‌باشد.

نکته‌‌ای که باید در نظر داشته‌باشبد این است که برای اینکه ماسک صورت تاثیر خود را بگذارد باید به طور منظم استفاده شود تا بتواند مشکلات احتمالی را رفع کند.

نحوه‌ی استفاده از ماسک صورت اسپیرولینا