مرکز خرید صابون جلبک اسپیرولینا

یکی از روش‌های افراد برای شست و شوی صورتشان استفاده از صابون است. صابون‌ها یکی از مواد شوینده‌ی صورت و پوست هستند. در این مقاله با صابون اسپیرولینا آشنا خواهیم شد. برای تهیه‌ی آن می‌توانید از مرکز خرید صابون جلبک اسپیرولینا براحتی اقدام فرمایید.

فروش صابون اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا سرشار از انواع ویتامین‌هاست که می‌توان به ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها اشاره کرد. اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده بسیار موثر است. همچنین اسپیرولینا حاوی مواد پروتئینی و معدنی زیادی است. به خاطر خواصی که ذکر شد از اسپیرولینا فرآورده‌های مختلفی مانند کرم جوان‌ساز پوست، کرم دور چشم و… به دست‌می‌آید. یکی از این فراورده‌ها صابون است که از جلبک اسپیرولینا در آن استفاده می‌شود.

صورت، یکی از مهم ترین اجزای بدن است که همواره در معرض انواع آلودگی‌ها قرار دارد. به همین دلیل طبیعی است که افراد به پوستشان اهمیت ریادی بدهند. یکی از روش‌های مراقبتی بعضی افراد استفاده از صابون برای رفع آلودگی‌های احتمالی صورت است. برای این امر صابون اسپیرولینا به دلایل زیر توصیه می‌گردد.

خواصی که اسپیرولینا دارد این است که دارای ترکیبات ضد التهابی‌ای است که در از بین بردن جوش های قرمز و آکنه موثر است. آکنه‌ها تجمع آلودگی‌ها در منافذ پوست هستند. چین و چروک‌ها یکی دیگر از مشکلات افراد مخصوصاً افرادی که به دلیل بالا رفتن سن با افت کلاژن روبه رو شده‌اند می‌باشند. اسپیرولینای به کار رفته در صابون مورد نظر، سرشار از آنتی‌اکسیدان است. آنتی اکسیدان‌ها با رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کنند و از این طریق باعث شادابی و جوان سازی پوست می‌شوند. لک‌ها و تیرگی‌های ناشی از زخم نیز با استفاده از خواص اسپیرولینا بهبود می‌یابند. از دیگر خواص شگفت انگیز این ماده خاصیت آنتی باکتریال بودن آن است. از خواص دیگر اسپیرولینا نیز می‌توان به خاصیت تغذیه‌کنندگی آن اشاره کرد. در مجموع اسپیرولینا را عنصری مفید برای سلامت پوست و مشکلات پوستی می‌شناسند.

فراموش نکنید که اسپیرولینا یک جلبک دریایی است. بنابراین صابون جلبک اسپیرولینا به نوعی یک صابون طبیعی تلقی می‌شود.

صابون اسپیرولینا

خریداینترنتی صابون اسپیرولینا

یکی از نکات دیگری که باید برای استفاده از مصرف صابون در نظر داشت توجه به نوع پوست شماست. پوست‌ها انواع مختلفی دارند و با توجه به نوع پوست باید از مواد آرایشی و بهداشتی استفاده کرد. عموماً پوست‌ها در یک دسته‌بندی کلی به دو دسته‌ی پوست چرب یا پوست خشک تقسیم می‌شوند. پوست‌های خشک نباید زیاد شسته شوند زیرا که شستشوی زیاد مخصوصاً با آب گرم این خشکی را افزایش می‌دهد. اما پوست چرب تقریباً روزی دوبار باید شسته شود تا چربی‌ها کاهش یاید.

برای استفاده از صابون جلبک اسپیرولینا باید صابون را به صورت آغشته کرده و حدود ۲ دقیقه آن را به آرامی ماساژ دهید. پس از آن با آب، کامل شست‌ شو دهید و خشک نمایید.

از نکات احتیاطی نگهداری این است که باید دور از دسترس کودکان قرار بگیرد. همچنین باید در مکانی با دمای بین 20 تا 25 درجه‌ی سانتی گراد در یک ظرف سر بسته نگهداری گردد.

خرید اینترنتی صابون اسپیرولینا