مرکز خرید پودر لاغری جلبک اسپیرولینا

 

پودر اسپیرولینا یکی از بهترین محصولاتی است که می‌تواند به لاغری و کاهش وزن کمک می‌کند. چرا که یک جلبک دریایی و سرشار از املاح مورد نیاز بدن است. برای آشنایی بیشتر با این محصول با ما همراه باشید. مجموعه سرو سبز مرکز خرید پودر لاغری جلبک اسپیرولینا می‌باشد.

خرید اینترنتی پودر لاغری اسپیرولینا

در ابتدا باید به مهم‌ترین املاح موجود در اسپیرولینا اشاره کرد. جلبک اسپیرولینا حاوی انواع ویتامین A، B، E، پروتئین، آهن، منیزیم، پتاسیم، مس و منگنز و اسیدهای چرب امگا ۶ وامگا ۳ می‌باشد.

اما اسپیرولینا چگونه به کاهش وزن کمک می‌کند؟

اولین گام برای کاهش وزن کاهش وعده‌های غذایی است. همانطور که می‌دانیم علت خیلی از چاقی‌ها پرخوری است. مصرف پودر اسپیرولینا این خاصیت را دارد که سیری در افراد ایجاد کند و از این طریق گرسنگی‌های مداوم و پشت سر هم را کنترل و مهار می‌کند. فراموش نکنید که اسپیرولینا حاوی پروتئین و مواد غنی است و موارد مورد نیاز بدن را تأمین می‌کند. همچنین جلبک اسپیرولینا, انسولین خون و میزان گلوکز خون شما را بدون ایجاد گرسنگی، افزایش می دهد.

از طرف دیگر اسپیرولینا ماده‌ای بسیار کم کالری است و مصرف کالری بالا نیز از دیگر فاکتورهای افزایش وزن می‌باشد. باید گفت در یک گرم اسپیرولینا  3.5 کالری وجود دارد. یعنی به طور نمونه، حتی مصرف یک چهار گرم اسپیرولینا در روز کم‌تر از 15 کالری اضافه خواهد کرد که بسیار کم‌تر از نیاز روزانه‌ی ما است.

از دیگر نکات قابل توجه در اسپیرولینا، وجود اسیدهای چرب امگا 3 بالایی است. باید بدانید که اسپیرولینا شاخص گلیسمی کمی هم دارد و حاوی پروتیین نیز می‌باشد.

جلبک اسپیرولینا به علت غنی بودن در ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان‌ها باعث جلوگیری از عارضه‌های جانبی لاغری می‌شود.

اگر نگران تغییرات ناگهانی در وزن و به هم خوردن احتمالی تعادل هستید باید بدانید که اسپیرولینا بر سبک عادی زندگی تغییر عمده و غیر قابل تحمل نخواهد داشت.

این پودر را به صورت اینترنتی از فروشگاه ما تهیه کنید.

خرید اینترنتی پودر لاغری اسپیرولینا

نکات احتیاطی در مورد مصرف اسپیرولینا

اگر اسپیرولینا را به صورت پودر خرید می‌کنید مانند پودر لاغری فوق، باید نکاتی را مدنظر داشته باشید تا بتوانید کیفیت پودر را بهتر تشخیص دهید. به لحاظ ظاهری پودر اسپیرولینا یک پودر به رنگ سبزـ آبی تیره و مات است و اگر زیر نور قرار بگیرد براق باشد یعنی کیفیت مطلوب را ندارد. همچنین به لحاظ بو اسپیرولینا باید گفت که نباید بوی نامطبوع و تندی داشته باشد. اگر مقداری از پودر را بر می‌دارید و بوی تند دارد به معنی این است که پودر اکسید شده و قابل استفاده نیست. بنابراین از مصرف آن پرهیز کنید.

با تمام فوایدی که اسپیرولینا دارد برای بعضی افراد پودر و قرص اسپیرولینا توصیه نمی‌شود. این افراد عبارتند از:

بیمارانی که مبتلا به اختلالات سیستم ایمنی می‌شود.

بیمارانی که مبتلا به اختلالات خونریزی هستند.

بیمارانی که سایر دارو‌ها را به دلایل مختلفی مصرف می‌کنند و ممکن است اختلال دارویی ایجاد شود.

زنان باردار و شیر ده

بیمارانی که در طول روند شیمی درمانی خود هستند. زیرا مصرف اسپیرولینا روند درمان مذکور را مختل می‌کند.

توصیه می‌شود در هر شرایطی برای مصرف این ماده مشورتی با پزشک داشته‌باشید.

نکات احتیاطی در مورد مصرف اسپیرولینا