مرکز فروش سراسری پودر لاغری جلبک اسپیرولینا

اسپیرولینا برای موارد مختلفی به کار می‌رود که یکی از آن‌ها استفاده از پودر لاغری اسپیرولینا می‌باشد که برای کاهش وزن و تناسب اندام مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه با این محصول آشنا خواهیم شد. مجموعه سرو سبز مرکز فروش سراسری پودر لاغری جلبک اسپیرولینا می‌باشد.

خرید اینترنتی پودر لاغری اسپیرولینا

اسپیرولینا یک جلبک دریایی است که در آب‌های مناطق گرمسیری رشد می‌کند. محتویات اسپیرولینا به این صورت است که بیشتر از نصف آن را پروتئین و مقدار اندکی کربوهیدرات تشکیل می‌دهد. محتویات دیگر موجود در اسپیرولینا شامل انواع ویتامین A, B, E است. این ویژگی‌ها به انضمام آهن، منیزیم، پتاسیم، مس و منگنز و اسیدهای چرب امگا ۶ وامگا ۳ می‌باشند.

برای استفاده از پودر لاغری اسپیرولینا می‌توانید آن‌ را به اندازه‌ی یک قاشق سوپ خوری به آبمیوه، اسموتی،‌ سوپ، سالسا، سبزیجات سرخ شده و… اضافه کنید. همچنین می‌توان به اندازه‌ی نصف قاشق سوپ‌خوری به کیک و شیرینی اضافه نمود.

پودر لاغری اسپیرولینا از طریق ذیل به کاهش وزن کمک می‌کند؛

مهار گرسنگی

فیبر ماده‌ای است که گرسنگی را مهار می‌نماید. یکی از دلایل عمده‌ی مصرف غذا پراشتهایی است، اسپیرولینا می‌تواند موجب کاهش اشتها شود و از این طریق بر کاهش وزن تاثیر بگذارد.

تنظیم مصرف کالری

یکی از دلایل چاقی ازدیاد کالری‌ است. کالری موجود در جلبک اسپیرولینا بسیار پایین است. به طور مثال در  یک گرم اسپیرولینا  3.5 کالری وجود دارد. این به معنی این است که به طور نمونه، حتی مصرف چهار گرم اسپیرولینا در روز کم‌تر از 15 کالری اضافه خواهد کرد که بسیار کم تر از نیاز روزانه‌ی ما است.

کاهش چربی مضر

اسپیرولینا حاوی اسیدهای چرب امگا 3 بالایی می‌باشد. این ماده در کاهش وزن تاثیر بسزایی دارد. اسپیرولینا یک نوع مکمل طبیعی غذایی است که سوزاندن چربی را به تدریج آغاز می‌کند بدون اینکه بر سبک زندگی عادی تاثیر ناگهانی بگذارد.

نکته‌ای که باید به آن اشاره شود این است که اسپیرولینا به طورکلی ممنوعیت مصرف ندارد چرا که ماده‌ای طبیعی است. اما برای افراد زیر احتیاطاتی باید به کار گرفته شود:

کسانی که در طول دوره‌ی شیمی‌درمانی هستند. چرا که این جلبک سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ است. بنابراین می‌تواند باعث شود که نابودی سلول‌های سرطانی را غیر ممکن کند. افرادی که دارو استفاده می‌کنند. افرادی که دارای اختلالات سیستم ایمنی بدن هستند. همچنین خانم‌های باردار و شیرده نیز بهتر است قبل از مصرف، حتماً با پزشک خود مشورت نمایند.

برای استفاده‌ی بهتر و ایمن‌تر توصیه می‌شود با پزشک مشورت نمایید.

از مجموعه سرو سبز هر جا که باشید می‌توانید این محصول را به صورت اینترنتی خرید نمایید.

خرید اینترنتی پودر لاغری اسپیرولینا

تشخیص کیفیت اسپیرولینا

زمانی که از اسپیرولینا را به صورت پودر استفاده می‌کنید نکاتی را باید مدنظر داشته باشید تا کیفیت پودر را بهتر تشخیص دهید. به لحاظ ظاهری پودر اسپیرولینا یک پودر سبزـ آبی تیره و مات است و اگر زیر نور قرار بگیرد نباید براق باشد. کمی از پودر اسپیرولینا را بردارید و بو کنید. پودر اسپیرولینا نباید بوی نامطبوع و تندی داشته باشد. اگر این‌طور باشد به معنی این است که پودر اکسید شده و قابل استفاده نیست. بنابراین از مصرف آن پرهیز کنید.

تشخیص کیفیت اسپیرولینا