مرکز فروش اینترنتی پودر جلبک اسپیرولینا

اسپیرولینا دارای خواص فوق‌العاده‌ای است که برای حفظ سلامت و زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای اینکه از پودر آن ماسک‌های مراقبت زیبایی را در خانه تهیه کنید با ما همراه باشید. مجموعه سرو سبز مرکز فروش اینترنتی پودر جلبک اسپیرولینا می‌باشد.

خواص اسپیرولینا

مواد تشکیل‌دهنده‌ی جلبک دریایی اسپیرولینا شامل انواع ویتامین‌ها از جمله ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها است. اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده اثر مفیدی دارد. از پودر اسپیرولینا هم می‌توان به صورت خوراکی در انواع نوشیدنی‌ها مثل آبمیوه افزود و هم می‌توان از آن ماسک‌ صورت و مو تهیه کرد.

اگر اسپیرولینا را به صورت پودر تهیه می‌کنید باید بدانید که اسپیرولینا مثل هر ماده‌ی دیگری مشخصات ظاهری آن است که می‌تواند به تشخیص کیفیت این محصول کمک کند. اسپیرولینا پودری است به رنگ سبز-آبی تیره و مات. اگر اسپیرولینا در زیر نور براق باشد نشان دهنده‌ی وجود لایه کیک‌سازی روی محصول است.

علاوه بر بررسی ظاهری پودر اسپیرولینا، می‌توانید مقداری از پودر اسپیرولینا را جلوی بینی‌تان بگیرید و بو کنید. بوی اسپیرولینا نباید نامطبوع و خیلی تند باشد، اگر پودر موردنظر چنین بویی داشت، احتمالاً  اکسیده شده است و بهتر است که خرید یا مصرف نشود.

خواص اسپیرولینا 

فروش سراسری پودر اسپیرولینا

با توجه به خواصی که برای اسپیرولینا نام برده شد این خواص برای سلامت پوست و مو و رفع مشکلات اجتمالی آنان به ترتیب آکنه‌ها، جوش‌ها، کم آبی پوست و … و شکنندگی مو،‌ شوره‌سر و ریزش مو و… بسیار مفید هستند. با خرید پودر اسپیرولینا می‌توانید در خانه براحتی با سایر موادی که در هر خانه‌ای یافت می‌شود این ماسک‌های بهداشتی را تهیه کنید و از فواید آن استفاده کنید. یکی از بهترین کارها این است که با توجه به نوع پوست خود ماسک را تهیه نمایید.

ماسک اسپیرولینا برای پوست خشک

برای ساخت ماسک اسپیرولینا برای پوست‌های خشک یک قاشق غذاخوری پودر اسپیرولینا، یک زرده تخم مرغ و یک قاشق غذا خوری آرد برنج یا آرد بلغور جو دوسر را ترکیب کنید. برای کنترل غلظت این ماسک نیز از آب استفاده کنید.

ماسک اسپیرولینا برای پوست چرب

همانطور که خشکی پوست می‌تواند دغدغه‌ی افراد باشد، چربی زیاد نیز می‌تواند همینطور باشد، برای پوست صورت چرب این ماسک مناسب است. یک قاشق غذاخوری پودر اسپیرولینا را به همراه یک عدد سفیده تخم مرغ، یک قاشق چایخوری آب لیمو تازه را مخلوط و ترکیب نمایید.

ماسک مو اسپیرولینا

موها نیز همچون پوست صورت نیاز به مراقبت دارند و می‌توانند مشکلاتی داشته‌باشند. برای کنترل و رفع انواع مشکلات‌ موها نیز همانطور که گفته‌شد اسپیرولینا خواص موثری دارد. برای تهیه‌ی این ماسک یک عدد تخم مرغ را شکسته و هم بزنید و شیر و اسپیرولینا را به این ترکیب اضافه کرده و آنقدر هم بزنید تا یک دست شوند. سپس سه قطره روغن اسطوخودوس ترکیب کنید و در نهایت نیز یک قاشق غذا خوری سرکه سیب اضافه کنید و از ماسک استفاده کنید.

مجموعه سرو سبز با فروش سراسری پودر جلبک اسپیرولینا همواره در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد.

فروش سراسری پودر اسپیرولینا