مرکز فروش قرص‌های جلبک اسپیرولینا

یکی از انواع مصرف اسپیرولینا، مصرف قرص‌های اسپیرولینا می‌باشد. اسپیرولینا فواید مختلفی برای سلامتی و زیبایی دارد که در این مقاله به آن می‌پردازیم. مجموعه سرو سبز مرکز فروش قرص‌های جلبک اسپیرولینا می‌باشد.

خرید قرص اسپیرولینا

در ابتدا بهتر است بدانیم اسپیرولینا چیست؟ اسپیرولینا یک جلبک دریایی است که در آب‌های مناطق گرمسیر رشد می‌کند. از اسپیرولینا فواید زیادی برای سلامت و زیبایی یافت شده‌است که به علت وجود موادی همچون پروتئین، کربوهیدرات‌های پیچیده، لیپیدها، ویتامین های A , E , K، بتاکاروتن و B کمپلکس، انواع مواد معدنی و اسید‌های چرب آزاد مانند آهن، منگنز، روی، سریم، پتاسیم، منیزیم، مس و گاما لینولنیک اسید و آنتی اکسیدان می‌باشد.

میزان مصرف توصیه شده برای قرص اسپیرولینا برای بزرگسالان ۲-۳ گرم در روز است که این مقدار معادل ۴ـ۶ عدد قرص است. اگر مصرف کننده در رنج سنی کودکان است، این میزان به  نصف و یا یک چهارم این مقدار تقلیل پیدا می‌کند. البته ورزشکاران می‌توانند این مقدار را به  ۱۰ ـ ۱۵گرم افزایش دهند.

توجه داشته باشید افراد که در طول دوره‌ی شیمی درمانی هستند، مادرانی که در دوره‌ی بارداری و شیردهی هستند، افرادی که بیماری اختلالات سیستم ایمنی دارند یا مبتلایان به رقت خون و اختلالات خونریزی، مصرف کنندگان سایر داروها باید از مصرف آن پرهیز کرده و با پزشک مشورت نمایند.

برای خرید قرص‌های اسپیرولینا می‌توانید از فروشگاه پیش‌رو اقدام فرمایید.

خرید قرص اسپیرولینا

فروش اینترنتی قرص‌های اسپیرولینا

اسیرولینا برای سلامتی

رفع کم خونی: یکی از مواد اسپیرولینا آهن می‌باشد که در صورت ابتلا به کم خونی مصرف این قرص، کمبود این ماده را جبران می‌کند.

رفع خستگی:ویتامین و مواد معدنی در رفع خستگی اثر گذارند و اسپیرولینا به عنوان ماده ای که سرشار از این دو است در رفع خستگی و کسلی موثر است.

کنترل دیابت نوع۲: یکی دیگر از خواص اسپیرولینا کنترل میزان قند خون افراد است.

تقویت سیستم ایمنی بدن: آنتی اکسیدان یکی از مواد تقویت کننده‌ی سیستم ایمنی بدن می‌باشد و اسپیرولینا به دلیل خواص آنتی اکسیدانی تقویت کننده‌ی سیستم ایمنی نیز خواهد بود.

تناسب اندام: اسپیرولینا به دلیل اینکه پروتئین زیادی در خود دارد احساس سیری به فرد می‌دهد و این امر در تناسب اندام وی می‌تواند موثر باشد.

پیشگیری از انواع سرطان: به دلیل اینکه آنتی اکسیدان عامل موثری در پیشگیری از سرطان است، اسپیرولینا به عنوان منیعی از آنتی‌اکسیدان در پیشگیری از آن موثر است.

سم زدایی بدن: اسپیرولینا کمک می‌کند سمم زدایی از بدن بهتر اتفاق بیافتد.

مجموعه سرو سبز قرص‌های اسپیرولینا را در هر نقطه‌ای از کشور که باشید به صورت کاملاً اینترنتی به فروش می‌رساند.

اسپیرولینا برای زیبایی

خاصیت ضد چروک: اسپیرولینا خاصیت ضد چروکی برای پوست دارد و روند چروک‌های پوستی را کاهش می‌دهد.

پاک سازی پوست: اسپیرولینا با پاک سازی عمقی پوست، آلودگی‌های اعماق پوست مثل آکنه‌ها را رفع می‌کند.

درمان سیاهی دور چشم: اسپیرولینا سیاهی دور چشم را کاهش داده و بهبود می‌بخشد.

تقویت سلامت ناخن: اسپیرولینا سلامت ناخن‌ها را تقویت می‌نماید و اگر پوست دارای زگیل باشد به بهبود آن کمک می‌کند.

تقویت سلامت مو: اگر مو دارای ریزش بیش از حد معمول باشد اسپیرولینا کمک می‌کند این ریزش کنترل شود.

فروش اینترنتی قرص‌های اسپیرولینا