مرکز فروش قرص جلبک اسپیرولینا

یکی از اشکال مصرف جلیک اسپیرولینا مصرف قرص‌های اسپیرولینا است که در این مطلب به معرفی آن و فوایدش می‌پردازیم. فروشگاه پیش رو مرکز فروش قرص جلبک اسپیرولینا به سراسر کشور می‌باشد.

ترکیبات اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا یکی از جلبک‌های دریایی فوق‌العاده‌ای است که طبق تحقیقات علمی‌ای که روی آن انجام شده نشان می‌دهد که شامل تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی اکسیدان است که باعث از بین بردن رادیکال‌های آزاد که اثر مستقیم بر پوست دارند. می‌شود. همچنین اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان فوق‌العاده یعنی فیکوسیانین و بتا کاروتن است. اسپیرولینا شامل مواد مفیدی مانند پروتئین، کربوهیدرات‌های پیچیده، لیپیدها، ویتامین های A , E , K، بتاکاروتن و B کمپلکس است. همچنین اسپیرولینا دارای انواع مواد معدنی و اسید‌های چرب آزاد مانند آهن، منگنز، روی، سریم، پتاسیم، منیزیم، مس و گاما لینولنیک اسید می‌باشد.

ترکیبات اسپیرولینا

خرید اینترنتی قرص اسپیرولینا

اسپیرولینا به دلیل خواص فراوانی که به آن اشاره شد، فواید مهمی برای سلامتی دارد که مواردی از آن عبارتند از:

تقویت سیستم ایمنی بدن:

آنتی اکسیدان‌ها ار مواردی هستند که یه تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌نمایند. اسپیرولینا نیز یک منبع غنی از آنتی اکسیدان است.

مبارزه با آلرژی:

اسپیرولینا از آزاد سازی هیستامین جلوگیری می‌کند و علائم آلرژی همچون عطسه، آبریزش بینی و … را کنترل می‌کند.

رفع خستگی

اسپیرولینا به دلیل اینکه منبعی از انواع ویتامین و مواد معدنی است در رفع خستگی اثر گذار است.

تناسب اندام:

اسپیرولینا دارای فیبر است و فیبر ماده‌ای است که باعث احساس سیری در فرد می‌شود و این امر در تناسب اندام و کاهش وزن می‌تواند موثر باشد.

مقابله با کم خونی:

کم خونی به علت کمبود آهن در بدن رخ می‌دهد، یکی از ترکیبات اسپیرولینا، آهن است و این ماده می‌تواند به بهبود آن کمک کند.

سم زدایی:

تحقیقات نشان داده اسپیرولینا خواص ضد سمی نیز می‌تواند داشته‌باشد.

جوان‌سازی پوست:

اسپیرولینا خاصیت صد چروکی برای پوست دارد و تاثیر بسزایی در جوان‌سازی و زیباساری پوست می‌گذارد.

تقویت موها:

اسپیرولینا روی افزایش مو، درخشندگی و تقویت مو‌ها نیز اثر مثبتی می‌گذارد.

در هر نقطه‌ای که از کشور که هستید با خرید اینترنتی قرص‌های اسپیرولینا می‌توانید از فواید این قرص بهره‌مند شوید.

خرید اینترنتی قرص اسپیرولینا

قیمت قرص اسپیرولینا

قرص اسپیرولینا از یک جلبک دریایی تهیه می‌شود که در آب‌های مناطق گرمسیری رشد می‌کند. بنابراین به دلیل ریشه‌ی گیاهی که دارد عوارض و آسیب خاصی برای افراد به وجود نمی‌آورد، اما افرادی که در طول دوره‌ی شیمی درمانی هستند، مادرانی که در دوره‌ی بارداری و شیردهی هستند، افرادی که بیماری اختلالات سیستم ایمنی دارند یا مبتلایان به رقت خون و اختلالات خونریزی باید از مصرف آن پرهیز کنند. در هر صورت توصیه می‌شود برای مصرف با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید. مخصوصاً اگر داروی دیگری مصرف می‌کنید.

میزان مصرف توصیه شده برای قرص اسپیرولینا برای بزرگسالان ۲-۳ گرم در روز است که این مقدار معادل ۴ـ۶ عدد قرص است. اگر مصرف کننده در رنج سنی کودکان است، این میزان به  نصف و یا یک چهارم این مقدار نقلیل پیدا می‌کند. البته ورزشکاران می‌توانند این مقدار را به  ۱۰ ـ ۱۵گرم افزایش دهند.

برای اطلاع از قیمت قرص‌های اسپیرولینا با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

قیمت قرص اسپیرولینا