مرکز فروش قرص ‌جلبک اسپیرولینا

یکی از محصولات مهم اسپیرولینا که از این مرکز عرضه می‌گردد قرص‌های جلبک اسپیرولینا می‌باشد که در این مقاله به تاثیر آن بر سلامتی می‌پردازیم. سرو سبز مرکز فروش این‌ قرص‌های جلبک اسپیرولینا با قیمت مناسب می‌باشد.

خرید اینترنتی قرص‌های اسپیرولینا

قرص اسپیرولینا از جلبک دریایی اسپیرولینا که خواص فراوانی از آن به دست آمده تهیه می‌گردد. فوایدی که این محصول دارد هم بر روی سلامت جسمی و هم سلامت پوست و مو و زیبایی اثر گذار است.

از خواص اسپیرولینا برای سلامت فیزیکی بدن می‌توان به موارد مختلفی اشاره کرد. به عنوان مثال به دلیل اینکه اسپیرولینا پروتئین زیادی در خود دارد منحر به احساس سیری در افراد می‌شود و به دنبال آن موجب تناسب اندام افراد می‌گردد. از دیگر خواص اسپیرولینا تامین آهن مورد نیاز بدن است. همچنین اسپیرولینا می‌تواند تا حد زیادی دیابت نوع ۲ را کنترل می‌کند. باید خواص پیشگیرانه‌ی اسپیرولینا در ابتلا به سرطان را نیز یاد آور شد. جالب است بدانید که اسپیرولینا تقویت کننده‌ی سیستم ایمنی بدن نیز می‌باشد و هر دو مورد اخیر به دلیل وجود آنتی اکسیدان‌های بالا در اسپیرولینا می‌باشد.

در مورد فواید اسپیرولینا برای پوست و زیبایی نیز باید گفت که این اسپیرولینا خاصیت سم زدایی قوی دارد و در نتیجه پوست از آلودگی‌های موجود پاک می‌گردد. اسپیرولینا خواص ضد چروکی برای پوست نیز دارد. همچنین خوب است بدانید که اسپیرولینا ماده‌ای موثر برای تقویت پوست، مو و ناخن می‌باشد.

در مورد مصرف قرص‌های اسپیرولینا باید گفت افرادی با شرایط ذیل از مصرف این قرص‌ها پرهیز کنند:

بیماران اختلالات سیستم ایمنی

مبتلایان به رقت خون و اختلالات خونریزی

مبتلایان فنیل کتونوری

زنان باردار و شیرده

مصرف کنندگان سایر داروها نیز باید به منظور پیشگیری از تداخل دارویی با پزشک مشورت کنند.

برای اینکه از قیمت قرص‌های اسپیرولینا مطلع شوید و بتوانید آن‌ها را به صورت کاملاً اینترنتی خرید نمایید با ما تماس بگیرید.

خرید اینترنتی قرص‌های اسپیرولینا

نحوه ی مصرف قرص اسپیرولینا

اسپیرولینا که یک جلبک دریایی مارپیچ عموماً در آب‌های دریاهای گرمسیری رشد می‌کنند. طبق تحقیقات علمی انجام شده خواص گوناگونی دارد که از میان آن‌ها می‌توان به تیروزین، ویتامین E، سلنیوم، آنتی اکسیدان، فیکوسیانین، بتا کاروتن، پروتئین، کربوهیدرات‌های پیچیده، لیپیدها، ویتامین های A , E , K، بتاکاروتن، B کمپلکس، انواع مواد معدنی و اسید‌های چرب آزاد مانند آهن، منگنز، روی، سریم، پتاسیم، منیزیم، مس و گاما لینولنیک اسید اشاره کرد.

در خصوص نحوه‌ی مصرف قرص‌های اسپیرولینا با توجه به رنج سنی یا فعالیت‌های افراد میزان مصرف متفاوت است. میزان مصرف توصیه شده برای قرص اسپیرولینا برای افراد بزرگسال ۲-۳ گرم در روز است که این مقدار معادل ۴ـ۶ عدد قرص است. اگر مصرف کننده در رنج سنی کودکان باشد، این میزان به نصف و یا یک چهارم این مقدار باید کاهش یابد. ۲-۳ گرم در روز برای بزرگسالانی با فعالیت‌های معمول و متداول است در حالیکه ورزشکاران می‌توانند این مقدار را به  ۱۰ ـ ۱۵گرم افزایش دهند.

علاوه بر استفاده از قرص اسپیرولینا شکل دیگری از مصرف آن نیز وجود دارد که به صورت پودر است. پودر اسپیرولینا را می‌توان به صورت مستقیم و غیر مستقیم استفاده کرد. می‌توان پودر اسپیرولینا را در سالاد، آبمیوه و اسموتی اضافه کرد و همچنین از آن به عنوان ماسک صورت استفاده نمود.

نحوه ی مصرف قرص اسپیرولینا