فروش کرم آبرسان اسپیرولینا به سراسر کشور

اسپیرولینا جلبک دریایی است که علاوه بر مصرف آن به صورت پودر و قرص در صنایع بهداشتی و آرایشی نیز استفاده می‌گردد. یکی از مواردی که اسپیرولینا در آن کاربرد دارد کرم آبرسان اسپیرولینا است. مرکز پیش‌رو با بخش فروش کرم آبرسان اسپیرولینا به سراسر کشور در خدمت مشتریان گرامی است.

ویژگی‌های جلبک اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا یک جلبک دریایی به رنگ سبز ـ آبی تیره و مات است. طبق تحقیقات جلبک اسپیرولینا حاوی املاح فراوانی است که به درمان مشکلات پوستی کمک می‌کند. این املاح عبارتند از ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E، سلنیوم و…

پوست صورت به دلیل قرار گیری در معرض انواع آلودگی‌ها می‌تواند دچار مشکلات زیادی شود. از جمله‌ی این مشکلات خشکی پوست است که برای رفع آن می‌توان از کرم آبرسان اسپیرولینا استفاده کرد.

ویژگی‌های جلبک اسپیرولینا

خرید اینترنتی کرم آبرسان اسپیرولینا

خشکی پوست از مشکلات پوستی است و به معنی این است که پوست دچار کم‌آبی شده‌است که استفاده از کرم‌های آبرسان کمک می‌کنند تا رطوبت و آب مورد نیاز سلول‌های پوستی تامین شود. از نکات قابل توجه مسئله‌ی کم آبی پوست این است که بر خلاف بعضی‌ باور‌ها تنها پوست‌های خشک دچار کم‌ آبی نمی‌شوند بلکه پوست چرب و معمولی نیز می‌تواند دچار خشکی شود. از نشانه‌های این مشکل روی پوست، ظاهری خشک و بی آب، پوسته‌ پوسته، تحریک شده و ملتهب است. احساس زبری و گاهی درد و خارش نیز می‌تواند از نشانه‌های دیگر باشد. باید گفت که در حالت شدیدتر، پوست دچار قرمزی و خارش شدید می‌شود که در نتیجه، ترک‌های عمیقی روی پوست ایجاد می‌شوند که ممکن است خونریزی کنند.

اگر می‌خواهید بدانید که پوستتان خشک است یا خیر صورتتان را نیشگون بگیرید اگر چروک حاصله ازنیشگون آرام پوست، بعد از رها کردن پوست به سرعت به حالت اول برنگشت، احتمالاً از کم آبی پوست است.

اگر پوست شما حالت افتاده پیدا کرده‌است احتمالاً دچار کم آبی شده است. کم‌آبی باعث می‌شود تقسیم سلولی اتفاق نیفتد و سلول‌های مرده در لایه‌ی خارجی پوست جمع شوند و پوست کدر شود.

اگر پوستتان نسبت به عوامل آسیب زا بیشتر حساس شده‌است این هم از نشانه‌های دیگر کم آبی است چرا که کم‌آبی سد حفاظتی پوست را از بین می‌برد.

از دیگر نکاتی که خوب است بدانید این است که خشکی پوست یک مشکل  رایج است که در تمام سنین می‌تواند اتفاق بیفتد. علاوه بر علل بالا ممکن است بیماری‌هایی مانند دیابت، کم کاری یا پرکاری تیروئید، سندرم شوگرن و سوء تغذیه نیز با مشکل ارتباط داشته‌باشند.

خشکی پوست شما به هر علتی که رخ داده نگران نباشید. با استفاده‌ی منظم از کرم آبرسان اسپیرولینا این مشکل از پوست شما رفع می‌گردد و با بازگشت آب به سلول‌های پوستی مشکلات شل شدگی، افتادگی پوست نیز حل می‌گردد و طراوت و شادابی پوست مجدداً تامین می‌شود. چرا که اسپیرولینا همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد سرشار از ویتامین و املاحی است که جزء ضروری‌ترین نیازهای پوستی است.

در هر نقطه‌ای از کشور که هستید با خرید اینترنتی کرم آبرسان اسپیرولینا می‌توانید این کرم را تهیه و از فواید آن بهره‌مند شوید.

 

خرید اینترنتی کرم آبرسان اسپیرولینا