فروش محصولات اسپیرولینا با بهترین قیمت

اسپیرولینا جلبک دریایی است که طبق تحقیقات خواص فراوانی دارد. از این محصول هم به صورت قرص و پودر استفاده می‌گردد و هم در تهیه‌ی محصولات بهداشتی استفاده می‌گردد. برای آشنایی بیشتر با آن‌ها با ما همراه باشید. جهت خرید هریک از این محصولات با بهترین قیمت نیز از مجموعه سرو به عنوان مرکز فروش تمام این محصولات تماس بگیرید.

قرص و پودر اسپیرولینا

همانطور که گفته‌شد اسپیرولینا هم به صورت مستقیم به عنوان قرص و پودر مصرف می‌شود و هم غیر مستقیم، در محصولات بهداشتی کاربرد دارد. علت آن وجود خواص و ترکیباتی مانند از ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E، سلنیوم و… می‌باشد.

قرص و پودر اسپیرولینا برای سلامتی جسمی و زیبایی پوست و مو اثرات مفیدی دارد که عبارتند از: تقویت سیستم ایمنی، کاهش وزن و تناسب اندام، کاهش خستگی، مبارزه با کم خونی، سم زدایی از بدن، روشن‌سازی پوست، تقویت رشد موها و… .

میزان مصرف قرص اسپیرولینا برای بزرگسالان ۲-۳ گرم در روز است که این مقدار معادل ۴ـ۶ عدد قرص است. اگر مصرف کننده کودک است، این میزان به نصف و یا یک چهارم این مقدار کاهش پیدا می‌کند. البته ورزشکاران می‌توانند این مقدار را به  ۱۰ ـ ۱۵گرم افزایش دهند. باید بدانید که بهتر است گروه‌هایی که داروهای دیگر مصرف می‌کنند، زنان باردار یا شیر ده، مبتلایان به اختلالات سیستم ایمنی، مبتلابان به رقت خون، از مصرف خودداری کرده و حتماً با پزشک مشورت کنند. همچنین افرادی که در طول دوره‌ی شیمی درمانی نیز به سر می‌برند از مصرف آن پرهیز کنند.
قرص و پودر اسپیرولینا

خرید اینترنتی محصولات بهداشتی اسپیرولینا

کرم ضد آفتاب اسپیرولینا:‌ یکی از محصولات بهداشتی اسپیرولینا کرم ضد آفتاب می‌باشد که مصرف آن در تمام سال برای جلوگیری از نفوذ اشعه‌ی ماورا بنفش خورشید در تمام طول سال توصیه می‌گردد.

کرم آبرسان اسپیرولینا: گاهاً اتفاق می‌افتد که پوست با از دست دادن رطوبت دچار کم آبی و اصطلاحاً خشکی پوست می‌گردد. از نشانه‌های خشکی پوست، ظاهری خشک و بی آب، پوسته‌ پوسته، تحریک شده و ملتهب، احساس زبری و گاهی درد و خارش و در حالت‌های شدیدتر، قرمزی و خارش شدید و ترک برداشتن است. با استفاده از کرم آبرسان اسپیرولینا رطوبت از دست رفته‌ی پوست را می‌توان باز گرداند.

کرم دور چشم اسپیرولینا:‌ به دلیل اینکه پوست اطراف چشم به مراتب نازک‌تر و حساس‌تر است عوامل متعددی می‌توانند باعث ایجاد سیاهی در پوست اطراف چشم شوند. با استفاده از کرم دور چشم اسپیرولینا می‌توان سیاهی این ناحیه را بهبود بخشید.

صابون اسپیرولینا: صابون اسپیرولینا یکی دیگر از محصولات اسپیرولینا می‌باشد که برای مصارف بهداشتی می‌تواند جایگزین خوبی برای صابون‌های معمولی باشد.

ماسک مو اسپیرولینا: با ماسک موی اسپیرولینا انواع مشکلات پوستی از قبیل آسیب دیدگی مو، ریزش بیش از حد، شوره سر، وزی مو و… تا حد زیادی کنترل می‌گردد.

ماسک صورت اسپیرولینا:‌ پوست صورت می‌تواند مشکلات متعددی از قبیل آکنه‌ و جوش، شل شدگی، از دست دادن طراوت،‌ چین چروک و… داشته‌باشد. با استفاده‌ی منظم از ماسک صورت اسپیرولینا این موارد به مرور بهتر و رفع می‌گردند.

برای خرید اینترنتی این محصولات با ما تماس بگیرید.

خرید اینترنتی محصولات بهداشتی اسپیرولینا