فروش ماسک موی اسپیرولینا با قیمت مناسب

امروزه ماسک‌ها یکی از مهم‌ترین محصولات مراقبتی هستند که افراد برای حفاظت و رفع مشکلات احتمالی آن استفاده می‌کنند. برای مراقبت و کمک به مشکلات مو ماسک موی اسپیرولینا یکی از بهترین گزینه‌ها می‌باشد. مجموعه سرو سبز این محصول را با قیمت مناسب به فروش می‌رساند.

خواص و ترکیبات اسپیرولینا

اسپیرولینا یک جلبک دریایی است که خواص و ترکیبات فوق‌العاده‌ای دارد که از آن می‌توان به منابع غنی از مواد مغذی ضروری به ویژه ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک اشاره کرد. این ترکیبات برای تقویت مو و رفع مشکلات آن موثر است.

مرکز خرید ماسک موی‌ اسپیرولینا

مرکز خرید ماسک موی‌ اسپیرولینا

چرا باید از ماسک مو استفاده کرد؟

موهای ما مانند پوست صورت نیاز به مراقبت دارند چرا که آن‌ها علاوه بر اینکه نیاز به تقویت دارند می‌توانند مشکلات مختلف احتمالی‌ای در خود داشته‌باشند که نیاز به بهبود و درمان دارند. باید اشاره کرد مشکلات مربوط به مو در هر سنی و برای هر جنسیتی می‌تواند اتفاق بیفتد.

تیروئید کم کار یا پر کار،‌ استرس و اضطراب، عفونت، قارچ و… عواملی هستند که باعث ریزش مو می‌شوند. ریزش بیش از حد مو یکی از مشکلات و دغدغه‌های افراد است که مخصوصاً در آقایان شایع است. ماسک موی جلبک اسپیرولینا تا حد زیادی از ریزش مو جلوگیری می‌کند و آن را کنترل می‌نماید. چرا که اسپیرولینا ماده‌ای حاوی ویتامین‌های مهمی که مورد نیاز موها می‌باشد، است. همچنین اسپیرولینا شامل انواع اسیدهای معدنی و بتاکاروتن و چربی است. موها می‌توانند دچار آسیب و شکنندگی شوند. این آسیب‌ها بر اثر عوامل مختلفی مانند استفاده مداوم و زیاد از ابزارهای آرایشی مانند سشوار و اتو مو، استفاده از انواع رنگ‌ها و هایلایت‌های مو، استحمام با آب داغ و… روی می‌دهد. اسپیرولینا منبع عالی از اسیدهای چرب ضروری است که بافت مو را بهبود می بخشد و به جلوگیری از خشکی و شکنندگی موها می‌انجامد. در نتیجه‌ی استفاده از ماسک‌ مو، موها حالتی زیبا، براق و شفاف به خود می‌گیرند.

مجموعه سرو سبز مرکز خرید مطمئنی برای تهیه‌ی ماسک موی جلبک اسپیرولینا می‌باشد.مرکز خرید ماسک موی‌ اسپیرولینا

خرید اینترنتی ماسک مو اسپیرولینا

نحوه‌ی استفاده از ماسک موی اسپیرولینا سخت نیست و براحتی امکان‌پذیر است. ماسک موی اسپیرولینا باید در حمام استفاده شود. بعد از شست و شو با شامپو معمولی، کمی از ماسک را با انگشتان خود برداشته و از بلندی گوش‌ها شروع کرده و به سطح موها آغشته کنید. بعد از اینکه ماسک تمام سطح مو را پوشاند به مدت 3 تا 5 دقیقه صبر کنید و آن را روی سر خود بگذارید بماند. سپس به خوبی بشویید تا پاک شود. دقت کنید که حتماً به خوبی بشویید تا باعث چسبندگی احتمالی نشود.

برای اینکه ماسک موی اسپیرولینا تاثیر مفید و مثبت خود را بگذارد باید به طور منظم استفاده شود تا بتواند مشکلات موها را رفع کند و سلامت موها را باز گرداند.

برای خرید اینترنتی ماسک موی اسپیرولینا و سایر محصولات آرایشی و بهداشتی جلبک اسپیرولینا با همکاران ما تماس بگیرید.

 

خرید اینترنتی ماسک مو اسپیرولینا