فروش پودر جلبک اسپیرولینا با قیمت مناسب

پودر جلبک اسپیرولینا کاربرد فراوانی دارد. این پودر را هم می‌توان به صورت خوراکی و هم به عنوان ماسک استفاده کرد. در این مطلب به انواع ماسک‌هایی که با اسپیرولینا می‌توان برای رفع مشکلات مربوط به پوست صورت، تهیه کرد، می‌پردازیم. در سرو سبز فروش پودر جلبک اسپیرولینا با قیمت مناسب انجام می‌پذیرد.

خرید اینترنتی پودر اسپیرولینا

اسپیرولینا خواص فراوانی دارد که برای پوست و مو بسیار مفید است. با تهیه‌‌ی پودر اسپیرولینا می‌توان این ماسک‌ها را با توجه به مشکل پوستی مد نظر در منزل با صرف هزینه‌ی زمانی و مالی به مراتب کمتر از سالن‌های زیبایی درست کرد و از فواید آن بهره برد.

یکی از مشکلات پوست صورت، آکنه می‌باشد. رفع آکنه‌ها یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد است. برای اینکه ماسک اسپیرولینای مخصوص رفع آکنه را تهیه کنید باید یک قاشق غذاخوری پودر اسپیرولینا، یک قاشق چای خوری عسل و یک قاشق چای خوری آب لیمو را با هم ترکیب کنید تا ماسک مورد نظر آماده شود.

از دیگر مشکلات پوستی کم آبی است. یک قاشق چایخوری پودر اسپیرولینا را با یک قاشق غذاخوری پودر بلغور جودوسر، یک قاشق چایخوری عسل و یک قاشق چایخوری ژل داخل برگ آلوئه ورا ترکیب کرده و هم بزنید. اسپیرولینا کمبود آب پوست را جبران می‌کند.

علاوه بر کم آبی گاهی پیش‌ می‌آید که پوست بر اثر عواملی چند طراوت خود را از دست بدهید. برای اینکه شادابی را به پوست خود دوباره ببخشید و سلول‌های پوستی را تغذیه کنید یک قاشق چای خوری پودر اسپیرولینا و یک قاشق غذاخوری ماست ساده را ترکیب کنید.

موارد اشاره شده خشکی پوست بودند اما می‌توان برای تقویت روتین پوست خود نیز از ماسک‌های اسپیرولینا استفاده کرد. اما نکته‌ی قابل توجه در استفاده از ماسک صورت این است که نوع پوست خود را بشناسید و با توجه به آن ماسک مناسب اسیپیرولینا را بسازید و از آن استفاده کنید.

اگر پوست شما خشک است باید یک قاشق غذاخوری پودر اسپیرولینا، یک زرده تخم مرغ و یک قاشق غذا خوری آرد برنج یا آرد بلغور جو دوسر را ترکیب کنید تا ماسک مناسب به دست‌ آید. اگر هم پوست چربی دارید یک قاشق غذاخوری پودر اسپیرولینا را به همراه یک عدد سفیده تخم‌مرغ، یک قاشق چایخوری آب لیمو تازه ترکیب کنید تا ماسک مناسب این پوست نیز تهیه شود.

برای به دست آمدن غلظت مناسب هر کدام از این ماسک‌ها می‌توانید از آب استفاده کنید.

برای استفاده از ماسک صورت پوست باید تمیز و شسته‌شده باشد. مواد ماسک را روی سطج پوست صاف کرده و همه‌ی پوست را به جز منافذ با ماسک اسپیرولینا پوشش دهید. بعد از ۱۰ تا ۱۵ دقیقه می‌توانید ماسک را با آب ولرم از روی صورت شسته و سپس خشک نمایید.

برای خرید اینترنتی این پودر با ما تماس بگیرید.

خرید اینترنتی پودر اسپیرولینا

فواید جلبک اسپیرولینا

مواد تشکیل‌دهنده‌ی جلبک دریایی اسپیرولینا شامل انواع ویتامین‌ها از جمله ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها است. اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده اثر مفیدی دارد.

از پودر اسپیرولینا علاوه بر تهیه‌ی ماسک صورت، می‌توان در سالاد و نوشیدنی‌ها نیز استفاده کرد.

البته برای بعضی افراد با بیماران رقت خون، اختلالات سیستم ایمنی، خانم‌های باردار و شیرده، افراد تحت درمان شیمی درمانی و مصرف کنندگان سایر داروها ممنوعیت مصرف دارد.

فواید جلبک اسپیرولینا