فروش و عرضه‌ی کرم دور چشم اسپیرولینا

یکی از انواع کرم‌های مراقبتی پوست که از اسپیرولینا این ماد‌ه‌ی شگفت‌انگیز تهیه و عرضه می‌شود کرم دور چشم اسپیرولینا می‌باشد. این کرم می‌تواند در بهبود تیرگی و مشکلات دور چشم تاثیر زیادی داشته‌باشد. مجموعه‌ سرو سبز مرکز فروش و عرضه‌ی کرم دور چشم اسپیرولینا همواره در خدمت شماست.

خرید اینترنتی کرم دور چشم اسپیرولینا

پوست اطراف چشم یکی از نقاط حساس می‌باشد که می‌توان دچار مشکلاتی نظیر سیاهی، چروک و… شود که بیشتر با عنوان تیرگی اطراف چشم یا کبودی اطراف چشم مشهور است. باید گفت تیرگی و مشکلات اطراف چشم لزوماً با افزایش سن همراه نیست و می‌تواند در هر سنی اتفاق بیفتد. همچنین هم در زنان و هم مردان این اتفاق شایع است.

اسپیرولینا خواص متنوعی مانند ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین، زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K، مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک دارد که این ویژگی‌ها به ویژه ویتامین کا می‌توانند در رفع این مشکل اثر گذار باشند.

برای خرید اینترنتی کرم دور چشم اسپیرولینا همین الان اقدام فرمایید.

خرید اینترنتی کرم دور چشم اسپیرولینا

قیمت کرم دور چشم اسپیرولینا

سیاهی دور چشم یکی از مسائلی است که با اینکه بیماری نیست و باعث بروز ناراحتی جسمی در افراد نمی‌شود اما می‌تواند به یکی از دغدغه‌های افراد تبدیل شود چرا که سیاهی دور چشم می‌تواند سن افراد را بیشتر نشان دهد و روی زیبایی ظاهر صورت اثر داشته باشد.

باید بدانید که تیرگی پوست اطراف چشم عوامل متعددی به غیر از افزایش سن دارند که عبارتند از : اشعه‌ی آفتاب، کمبود خواب، آلودگی‌های محیطی، تغذیه نامناسب، کمبود آب بدن، استعمال تنباکو، کم خونی و… . هر یک از این عوامل می‌توانند گردش خون و اکسیژن پوست اطراف این ناحیه را کاهش داده و ویتامین لازمه را به قدر کافی نرسد و در نتیجه پوست اطراف چشم را از طراوت بیفتد.

خوب است بدانید که استفاده از کرم دور چشم حساسیت خاصی به همراه ندارد به دلیل اینکه در در ترکیبات کرم‌های دور چشم از مواد حساسیت‌زا استفاده نمی‌شود.

روش و زمان استفاده از کرم دور چشم اسپیرولینا به شرح ذیل است؛

روش استفاده: برای استفاده از  کرم دور چشم، ابتدا پوست خود را از مواد آرایشی پاک کنید. سپس کمی از کرم را روی انگشت حلقه‌ی خود که فشار عضلانی کمی هم دارد، بمالید. سپس کرم را زیر چشمتان به صورت نقطه‌ای بین چشم و استخوان گونه‌تان بزنید و بعد با حرکاتی آرام و ضربه‌ای کرم را زیر چشم پخش کنید.

 

زمان استفاده: کرم دور چشم هر زمانی قابلیت استفاده را دارد اما بهترین زمان استفاده از آن برای اینکه اثر گذاری بهتر و مفیدتری داشته‌باشد زمانی است که فعالیت کمتری داشته باشید و عضله‌های چشم کم‌ترین جنبش را داشته باشند.

نکته‌ی قابل توجه در این است که کرم دور چشم اسپیرولینا باید همجون سایر کرم‌های دور چشم به صورت منظم و روتین استفاده شود تا بتواند در طی زمان کوتاهی این مسئله را رفع کند و طراوت و تازگی دویاره به پوست

 

اطراف چشم شما ببخشد.

برای اطلاع از قیمت کرم دورچشم اسپیرولینا با ما تماس بگیرید.

 

خرید اینترنتی کرم دور چشم اسپیرولینا