فروش و توزیع کرم‌های ضد آفتاب اسپیرولینا

در مجموعه سرو سبز انواع کرم‌های بهداشتی برای مراقبت از پوست ارائه می‌شود که یکی از آن‌ها کرم ضد آفتاب اسپیرولینا می‌باشد. در این مطلب به آشنایی با این کرم و لزوم استفاده از آن می‌پردازیم. محموعه سرو سبز مرکز فروش و توزیع کرم‌های ضد آفتاب اسپیرولینا می‌باشد.

اثرات آفتاب سوختگی

زمانی که افراد به مدت طولانی زیر تابش نور خورشید باشند اشعه‌ی ماوراء بنفش تاثیرات منفی روی پوست می‌گذارد و تغییراتی را روی آن ایجاد می‌کند که می‌توان گفت آفتاب سوختگی روی داده است. از آن‌جایی که بیشترین قسمتی که در معرض محیط قرار دارد پوست صورت است و پوست صورت نیز یکی از اجزای زیبایی در ظاهر افراد است بنابراین مراقبت از آن بسیار مهم است.

آثار آفتاب سوختگی عبارتند از :

تغییر رنگ‌ پوست

در نتیجه‌ی ماندن طولانی مدت در آفتاب رنگ پوست صورتی یا قرمز می‌شود.

پوسته‌ پوسته شدن

پوست ممکن است تاول بزند و پوسته پوسته بشود.

لکه‌های کبدی

پوست ملانین‌هایی دارد که در اثر تابش مستقیم نور خورشید به لکه‌های قهوه‌ای روی پوست تبدیل می‌شود. این لکه‌ها ضرر و آسیبی ندارند اما در زیبایی ظاهر تاثیر می‌گذارند.

چین و چروک

قرار گرفتن در معرض تابش خورشید به طور مداوم منجر به کاهش تولید کلاژن می‌گردد. کلاژن ماده‌ای که کار جوان سازی پوست را بر عهده دارد. این کاهش کلاژن منجر می‌شود که چین و چروک پوستی بیشتر اتفاق بیفتد و در نتیجه پیری زودرس روی دهد.

ابتلا به سرطان پوستی

از دیگر اثرات قرار گرفتن در معرض آفتاب در مواردی می‌تواند منجر به ابتلا به سرطان‌ پوستی شود.

اثرات آفتاب سوختگی

 

خرید کرم ضد آفتاب اسپیرولبنا

به دلیل عواقب و آثاری که قرار گرفتن در معرض آفتاب دارد، استفاده از یک کرم صد آفتاب خوب به شدت توصیه می‌شود. اما چرا کرم ضد آفتاب اسپیرولینا‌؟

کرم اسپیرولینا از جلبک اسپیرولینا تهیه می‌شود. اسپیرولینا یک جلبک دریایی با خواص فوق‌العاده است که حاوی خواصی ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن، فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم است.

در مورد استفاده از کرم ضد آفتاب باور غلطی وجود دارد مبنی بر اینکه مصرف کنندگان این کرم عموماً بانوان هستند. در حالیکه پوست همه‌ی افراد فارغ از جنسیت و سن و سال نیاز به مراقب دارد.

استفاده از کرم ضد آفتاب به فصل‌های گرم و تابستان  محدود نمی‌شود بلکه در تمام فصول باید از این کرم استفاده نمود حتی روزهای ابری. چرا که اشعه‌ی ماورا بنفش از ابر نیز عبور کرده و می‌تواند به پوست آسیب بزند.

در موقعیت‌هایی مانند برف یا قرار گرفتن کنار دریا لزوم استفاده از این کرم بیشتر است چرا که این موقعیت‌ها نور خورشید را منعکس می‌کنند.

کرم ضد آفتاب را باید هر چند ساعت به چند ساعت تمدید کرد تا بتواند به طور مدام همچون یک عایق از پوست صورت محافظت نماید. زمان توصیه شده هر ۲ یا ۴ ساعت یک بار است. برای تمدید این کرم نیازی به شستشوی کرم قبلی نیست.

پوست‌هایی که رنگ روشنی دارند آفتاب سوختگی اثرات بیشتری روی آن‌ها خواهد گذاشت.

برای خرید کرم ضد آفتاب اسپیرولینا  و اطلاع از قیمت با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

خرید کرم ضد آفتاب اسپیرولبنا