فروش و پخش کرم ضد آفتاب اسپیرولینا

یکی از محصولات مهم بهداشتی، کرم ضد آفتاب است که همواره باید مورد استفاده قرار گیرد. در این مجموعه کرم‌های ضدآفتاب که با عصاره‌‌ی اسپیرولینا این جلبک دریایی با ارزش تهیه شده است موجود است. از این مرکز، فروش و پخش کرم ضد آفتاب اسپیرولینا به سراسر کشور انجام می‌پذیرد.

خرید کرم ضد آفتاب اسپیرولینا

کرم ضد آفتاب اسپیرولینا یکی از انواع کرم‌های مراقبت از پوست است که از اسپیرولینا تهیه و تولید می‌شود. بنابراین بهتر است در ابتدا با اسپیرولینا آشنا شویم.

اسپیرولینا یک حلبک دریایی است که در آب‌های مناطق گرمسیری رشد می‌کند و به شکل مارپیچ است. در سال‌های اخیر طبق تحقیقات، فواید زیادی از آن کشف شده است. از فواید اسپیرولینا باید به املاح فراوانی همچون ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن، فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم اشاره کرد. فواید ذکر شده اسپیرولینا را به ماده‌ای مناسب برای بهبود سلامت و زیبایی تبدیل کرده‌است.

از اسپیرولینا انواع محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست شامل کرم‌ها و ماسک‌های صورت و مو تهیه می‌شود.

در این جا در مورد کرم ضد آفتاب اسپیرولینا باید گفت این کرم بخاطر خواصی که اسپیرولینا دارد یکی از بهترین‌ کرم‌های ضد آفتاب موجود است.

کرم ضد آفتاب اسپیرولینا مانند یک عایق و محافظ عمل کرده و اجازه نمی‌دهد تا اثرات مخرب ناشی از اشعه‌ی خورشید به پوست آسیب نزند.

کرم ضد آفتاب هر چند ساعت به چند ساعت باید تمدید گردد تا بتواند به طور مدام همچون یک عایق از پوست صورت محافظت نماید. توصیه می‌شود هر ۲ یا ۴ ساعت یک بار این تمدید اتفاق بیفتد. برای تمدید نیازی به شستشوی آثار کرم قبلی نیست.

از مرکز فروش سرو سبز که مرکز فروش محصولات اسپیرولینا می‌باشد کرم ضد آفتاب اسپیرولینا به صورت اینترنتی از اصفهان در هر نقطه‌ای از کشور که باشید به صورت اینترنتی  فروش می‌رسد.

خرید کرم ضد آفتاب اسپیرولینا

مضرات اشعه‌ی آفتاب

اشعه‌ی آفتاب همواره می‌تواند برای پوست ما آسیب‌های خودش را داشته‌باشد. برخی تصور می‌کنند این آسیب‌ها صرفاً در تابستان اتفاق می‌افتد چرا که نور خورشید تند و تیز است ولی این در حالی است که اشعه‌ی آفتاب می‌تواند در زمستان و در روزهای ابری نیز آسیب‌زا باشد.

اثرات اشعه‌ی خورشید

زمانی که افراد به مدت طولانی زیر تابش نور خورشید قرار بگیرند اشعه‌ی ماوراء بنفش تاثیرات منفی روی پوست می‌گذارد و تغییراتی را روی آن ایجاد می‌کند که موسوم به آفتاب سوختگی است.

از مهم‌ترین نشانه‌هایی که می‌توان به این نتیجه رسید که آفتاب بر روی پوست اثر گذاشته نشانه‌های همچون موارد زیر است:

تغییر رنگ پوست به رنگ قرمز و صورتی

پوسته‌ پوسته‌شدن

چین و چروک

لکه‌های کبدی

لکه‌های کبدی چیست؟

پوست ملانین‌هایی دارد که در اثر تابش مستقیم نور خورشید به لکه‌های قهوه‌ای تبدیل می‌شوند. این لکه‌ها ضرر و آسیبی ندارند اما در زیبایی ظاهر تاثیر می‌گذارند. پوست های روشن بیشتر مستعد ایجاد لکه‌های کبدی هستند. به لکه‌های کبدی لکه‌های سن یا پیری نیز می‌گویند.

آفتاب سوختگی اثرات مهم و جدی دیگری نیز دارد که مهم‌ترین آن ابتلا به بیماری سرطان پوست است.

بنابراین همیشه از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید تا سلول‌های پوستی سلامت خود را حفظ کنند.

مضرات اشعه‌ی آفتاب