فروش و توزیع پودر جلبک اسپیرولینا

پودر جلبک اسپیرولینا یکی از انواع محصولات اسپیرولینا می‌باشد که از آن می‌توان جهت تهیه‌ی ماسک اسپیرولینای خانگی استفاده کرد. فروشگاه پیش رو مرکز فروش و توزیع پودر جلبک اسپیرولینا می‌باشد.

ترکیبات اسپیرولینا

جلبک دریایی اسپیرولینا شامل انواع  ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌هاست. اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که مراقب خوبی برای سلول‌های آسیب دیده هستند. از جمله موارد دیگر موجود در اسپیرولینا مواد پروتئینی و معدنی زیادی نیز می‌باشد.

همه‌ی ترکیبات فوق در حفظ سلامت پوست و بهبود مشکلات پوستی نقش موثری دارند.

ترکیبات اسپیرولینا

خرید اینترنتی پودر چلبک اسپیرولینا

اسپیرولینا یک جلبک دریایی با خواصی است که به انواع مختلف مورد کاربرد قرار می‌گیرد. شما می‌توانید پودر جلبک اسپیرولینا را به صورت اینترتی خریده و از آن در منزل ماسک صورت تهیه کنید. برای اینکه بهتر از فواید ماسک صورت بهره‌مند شوید بهتر است ابتدا با توجه به نوع پوست صورت، ماسک خانگی اسپیرولینا را تهیه کنید.

ماسک اسپیرولینا برای پوست چرب: برای بهبود پوست‌های چرب، در یک کاسه‌ی گود، یک عدد سفیده تخم‌مرغ را بزنید. سپس یک قاشق چای‌خوری آب لیمو ترش تازه و یک قاشق غذاخوری پودر اسپیرولینا را اضافه کرده و خوب مخلوط کنید.

ماسک اسپیرولینا برای پوست خشک: خشکی پوست یکی از دغدغه‌های افراد است. برای تهیه‌ی ماسک مناسب می‌توانید یک عدد زرده تخم مرغ محلی را با یک قاشق غذاخوری اسپیرولینا مخلوط کرده و سپس یک قاشق غذاخوری پودر جو پرک و یا آرد برنج و یک قاشق غذاخوری ماست نیز اضافه کنید. غلظت ترکیب نهایی باید حالت خمیری خواهد داشت.

ماسک اسپیرولینا برای همه نوع پوست: می‌دانیم که همه‌ی پوست‌ها فارغ از اینکه چه نوعی هستند همیشه نیاز به مرطوب بودن دارند. برای تهیه‌ی این ماسک مناسب نیز یک قاشق چای‌خوری اسپیرولینا، یک قاشق چایخوری عسل، یک قاشق غذاخوری جو پرک پودر شده و یک قاشق چای‌خوری روغن زیتون ارگانیک اضافه کنید. برای کنترل غلظت ماسک می‌توانید از آب کمک بگیرید.

ماسک‌های صورت هم برای آقایان و هم خانم‌ها مناسب هستند. برای اینکه از ماسک صورت استفاده کنید ابتدا صورت خود را شسته و از هر آلودگی یا مواد آرایشی تمیز کنید. سپس ماسک اسپیرولینا را بر تمام سطح صورتتان به طور مساوی و یکدست در پهنه‌ی صورت پخش کنید. زمانی که نیاز است ماسک اسپیرولینا روی صورت بماند تا اثر بخشی داشته‌باشد حدود ۱۵ تا ۲۰ ذقیقه است. پس از سپری کردن این زمان، می‌توانید صورت خود را با آب ولرم بشویید.

خرید اینترنتی پودر چلبک اسپیرولینا

قیمت پودر جلبک اسپیرولینا

برای اینکه از کیفیت پودر اسپیرولینا آگاه شوید نیاز است که با برخی ویژگی‌های این پودر در صورت تازه بودن و یا کهنه بودن آشنا شوبد.

اسپیرولینا یک پودر به رنگ سبز ـ آبی تیره و مات است.اگر پودر اسپیرولینا در زیر نور براق باشد نشان دهنده‌ی وجود لایه کیک‌سازی روی آن است.

همچنین اسپیرولینا عطر خاصی دارد. مقداری از پودر اسپیرولینا را جلوی بینی‌ بگیرید. بویی که استشمام می‌کنید نباید نامطبوع و خیلی تند باشد چرا که در این صورت به معنی این است که احتمالاً پودر، اکسیده شده است و بهتر است که خرید یا مصرف نشود.

برای اطلاع از قیمت جلبک اسپیرولینا با ما تماس بگیرید.

قیمت پودر جلبک اسپیرولینا