لیست قیمت خرید کرم جوان‌ساز اسپیرولینا

کرم‌های جوان‌ساز از محصولات بهداشتی و مراقبتی پوست است. از اسپیرولینا که یک جلبک دریایی با خواص عالی و بالا می‌باشد نیز کرم چوان‌ساز تولید می‌شود که در این مطلب به آشنایی با آن خواهیم پرداخت، برای اطلاع از لیست قیمت خرید کرم جوان‌ساز اسپیرولینا با فروشگاه اینترنتی سرو سبز که مرکز فروش انواع کرم‌های بهداشتی اسپیرولینا می‌باشد با ما تماس بگیرید.

فروش کرم‌حوان ساز جلبک اسپیرولینا

بهتر است در ابتدا با خواص و ویژگی‌های اسپیرولینا بهتر آشنا شویم. اسپیرولینا جلبکی به رنگ آبی ـ سبز تیره با شکل مارپیچ و ساختار بسیار خاص است. در هر 100 گرم اسپیرولینا  290 کالری است و منبع غنی از مواد مغذی ضروری به ویژه ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک می‌باشد. با استفاده از کرم جوان‌ساز اسپیرولینا می‌توان از تمام این خواص در جهت بهبود افتادگی و چین و چروک‌های پوستی بهره برد.

چین و چروک پوستی

یکی عمده‌ترین عوامل چین و چروک پوست تخریب کلاژن است. کلاژن ماده‌ای است که همواره در پوست تولید شده تا پوست را شفاف، جوان، سفت و صاف نگه‌دارد. اسپیرولینا به تأمین این ماده‌ کمک می‌کند.

شل شدگی پوست

تعدادی از عوامل شل شدگی پوست را باید کاهش تولید کلاژن،‌ از دست رفتن چربی پوست،‌ کمبود آنتی اکسیدان، رادیکال‌های آزاد و… دانست.

این کرم با جمع و منقبض کردن منافذ باز، پوست را سفت و شاداب می‌کند و در واقع مثل یک لیفتینگ عمل می‌کند. علاوه بر این از بروز جوش‌های جدید نیز پیشگیری می‌کند. علاوه‌بر این اسپیرولینا سرشار از آنتی اکسیدان است و کمبود این ماده نیز در بروز از دست رفتن طراوت پوست موثر است. همچنین باید به  رادیکال‌های آزاد که منجر به تخریب بافت‌های بدن و افزایش روند پیری می‌شوند نیز اشاره کرد. کرم جوان‌ساز اسپیرولینا قابلیت این را دارد که با رادیکال‌های آزاد مقابله و مبارزه موثر را داشته‌باشد.

در مجموعه سرو سبز که مرکز فروش انواع کرم‌های بهداشتی جلبک اسپیرولینا می‌باشد کرم جوان‌ساز اسپیرولینا در هر نقطه‌ای از کشور که باشید به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد.

فروش کرم‌حوان ساز جلبک اسپیرولینا

مرکز عرضه‌ی کرم جوان‌ساز جلبک اسپیرولینا

برای استفاده از کرم جوان‌ساز زمان و سن مشخصی برای افراد در نظر گرفته نشده‌است چرا که عوامل از دست رفتن طراوت پوست مختلف‌اند و در هر سنی ممکن است افراد شاهد از دست رفتن طراوت پوستشان یا برخی از چین و چروک‌ها باشند. اما به طور کلی زمان تقریبی سن شروع استفاده از این نوع کرم‌ها را از  ۳۰ سال در نظر گرفته‌اند تا از شل‌شدگی‌ها و پیری احتمالی و زودرس پوست پیشگیری گردد.

در مورد نحوه‌ی استفاده از این کرم نیز باید گفت این کرم را روزانه دو بار روی صورت و گردن شسته و پاک شده‌ی خود بمالید و به آرامی به سمت پایین و بینی و چانه حرکت دهید تا به خوبی جذب پوست شود. بهتر است این کرم را به پشت چشم نزنید ولی برای زیر چشم به صورت ضربه‌ای می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

از مرکز عرضه‌ی سرو سبز کرم جوان‌ساز جلبک اسپیرولینا را می‌توانید خرید کرده و از فواید آن بهره‌مند شوید.

مرکز عرضه‌ی کرم جوان‌ساز جلبک اسپیرولینا