فروش اینترنتی انواع محصولات اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا یک جلبک دریایی است که از آن انواع محصولات تولید می‌شود. در این مطلب به بررسی این محصولات می‌پردازیم. مجموعه سرو سبز، فروش اینترنتی انواع محصولات جلبک اسپیرولینا می‌باشد.

خرید محصولات اسپیرولینا

پودر اسپیرولینا

پودر اسپیرولینا یکی از محصولات جلبک دریایی اسپیرولینا می‌باشد. پودر اسپیرولینا پودری است با ظاهری سبزـ آبی، تیره و مات. پودر اسپیرولینا برای مصارف مختلفی استفاده می‌گردد.  کاربرد این پودر در مصرف مستقیم و امور آرایشی و بهداشتی است. به این صورت که پودر اسپیرولینا را می‌توان به صورت مستقیم در انواع اسموتی و آبمیوه استفاده کرد. همچنین از این پودر می‌توان در منزل با صرف هرینه‌ی پایین ماسک صورت و ماسک مو تهیه کرد. از فواید ماسک اسپیرولینا برای صورت رفع  آکنه و جوش، کم آبی و… و برای مو، ریزش مو، شوره‌ی مو، ایجاد درخشندگی مو و… می‌باشد.

قرص اسپیرولینا

قرص اسپیرولینا یکی دیگر از انواع مصارف اسپیرولینا است. این قرص می‌تواند به عنوان مکمل غذایی استفاده شود. از مکمل‌ غذایی اسپیرولینا علاوه بر ورزشکاران، افراد عادی نیز می‌تواننداستفاده کنند. البته برای میزان و نحوه‌ی مصرف حتماً باید با پزشک مشورت کنید چرا که برای افرادی با شرایط خاص همچون بارداری یا ابتلا به سرطان و مصرف دارو‌های دیگر ممنوعیت یا احتیاط استفاده وجود دارد.

میزان مصرف قرص اسپیرولینا برای بزرگسالان  2 تا 3 گرم (6-4 عدد قرص 500 میلی گرمی) در روز و برای کودکان نصف تا یک چهارم این مقدار توصیه شده است.
بزرگسالان می‌توانند این را به 4 تا 6 گرم (12-8 عدد قرص 500 میلی گرمی) و ورزشکاران به 10 تا 15 گرم در روز افزایش دهند.

کرم ضدآفتاب اسپیرولینا

کرم ضد آفتاب اسپیرولینا یکی از کرم‌های آرایشی در محصولات اسپیرولینا است که به عنوان یک عایق و محافظ خوب در برابر اشعه‌ی آفتاب عمل می‌کند.

کرم آبرسان اسپیرولینا

کرم آبرسان اسپیرولینا یکی از کرم‌های بهبود دهنده برای پوست خشک و بی‌آب است و موجب آبرسانی و شادابی پوست می‌شود.

کرم جوان‌ساز اسپیرولینا

کرم جوان‌ساز اسپیرولینا برای مشکلات شل شدگی و از دست رفتگی شادابی پوست اثر گذار است و می‌تواند طراوت را به صورت‌ها بازگرداند.

صابون اسپیرولینا

صابون اسپیرولینا یکی دیگر از محصولات اسپیرولینا می‌باشد که برای مصارف بهداشتی می‌تواند استفاده گردد.

برای خرید هر یک از محصولات اسپیرولینا با ما تماس بگیرید.

خرید محصولات اسپیرولینا

خواص اسپیرولینا

اسپیرولینا یک جلبک دریایی است که طبق تحقیقات انجام شده حاوی انواع ویتامین‌هاست که می‌توان به ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها اشاره کرد. همچنین حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده پوستی بسیار موثر است. مواد پروتئینی و معدنی زیادی نیز در اسپیرولینا وجود دارد که آن را به یک ماده‌ی بسیار حائز اهمیت تبدیل کرده‌است

اسپیرولینا برای بهبود یا پیشگیری از انواع بیماری‌ها موثر است، برای مثال به تنظیم فشار خون و کلسترل کمک می‌کند. از بروز سرطان پیشگیری می‌کند. قدرت سیستم ایمنی بدن را بالا می‌برد. خواص ضد التهابی دارد. به تناسب اندام و کاهش وزن می‌کند، با بیماری‌های کبدی مبارزه می‌کند،‌ خاصیت سم زدایی دارد، مشکلات سینوزیت را کاهش می‌دهد، همچنین اسپیرولینا برای بهبود مشکلات روانی نیز موثر است.

خواص اسپیرولینا