فروش اینترنتی پودر اسپیرولینا

اسپیرولینا نام یک جلبک دریایی است که در بازار به دو شکل قرص یا کپسول و پودر عرضه‌می‌شود. البته از اسپیرولینا در محصولات آرایشی نیز استفاده می‌شود. امروز در این مطلب می‌خواهیم به استفاده‌ی مستقیم پودر اسپیرولینا به عنوان ماسک صورت و تاثیرات آن بپردازیم. برای اینکه پودر اسپیرولینا را تهیه نمایید می‌توانید با قسمت فروش اینترنتی پودر اسپیرولینای فروشگاه پیش‌رو در ارتباط باشید.

فواید اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا سرشار از انواع ویتامین‌هاست که می‌توان به ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها اشاره کرد. اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده بسیار موثر است. همچنین اسپیرولینا حاوی مواد پروتئینی و معدنی زیادی است. ساختن ماسک از پودر اسپیرولینا از این جهت برای پوست موثر است که موارد ذکر شده همان موادی هستند که برای سلامت و پاکسازی پوست بسیار مفید، موثر و کمک‌کننده می‌باشند.
برای اینکه ماسک‌های اسپیرولینا را تهیه کنید نیازی به صرف وقت زیاد یا پرداخت هزینه‌‌های گران در سالن‌های آرایشی نیست. پودر اسپیرولینا را تهیه کنید و در خانه براحتی این ماسک‌ها را بسازید و از فواید آن بهره‌مند شوید.

فواید اسپیرولینا

خرید پودر اسپیرولینا

با خرید پودر اسپیرولینا می‌توانید انواع مختلفی از ماسک اسپیرولینا را بسازید و صورتتان را پاکسازی و جوان‌تر کنید. اگر یک ماسک ساده‌ی پاک‌سازی می‌خواهید داشته باشید یک قاشق چایخوری از پودر را با یک قاشق غذاخوری از ماست مخلوط کنید و روی صورت خود بگذارید اما اگر علاوه بر یک پاکسازی، می‌خواهید به رفع آکنه‌ها و جوش‌ها نیز بپردازید می‌توانید نصف قاشق مرباخوری پودر جلبک اسپیرولینا، یک قاشق چای خوری آب لیمو، یک قاشق غذا خوری عسل، یک یا دو قاشق دم کرده بابونه، نصف قاشق چای‌خوری جوش شیرین‌ و چند قطره (۳ قطره) روغن زیتون را آماده کنید. در ابتدا باید یک قاشق چایخوری بابونه را در یک استکان کوچک ریخته و یک سوم فنجان آبجوش اضافه کرده و اجازه دهید تا پنج دقیقه دم بکشد. بعد از اینکه خنک شد، آن را از صافی عبور داده تا به صورت دم‌نوش درآید. سپس اسپیرولینا، عسل و آب‌لیمو را در ظرف جداگانه‌ای ریخته و خوب باهم مخلوط کنید. سپس جوش شیرین و روغن زیتون را هم اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. در پایان، برای اینکه غلظت یا رقیق بودن آن را کنترل کنید، آرام ترکیب دمنوش بابونه را اضافه کنید تا در نهایت به یک مایع کرمی برسید. عموماً ماسک‌ها را بعد از ۱۰ـ ۱۵دقیقه باید برداشت و صورت را کامل شست.

خرید پودر اسپیرولینا

خرید اسپیرولینای با کیفیت

اسپیرولینا مثل هر ماده‌ی دیگری مشخصات ظاهری دارد که می‌تواند به ما در تشخیص کیفیت این محصول کمک کند. ظاهر اسپیرولینا به رنگ سبز-آبی تیره و مات است. اگر دیدید اسپیرولینا در زیر نور براق است، این نشان دهنده‌ی وجود لایه کیک‌سازی روی محصول است. از روش‌های دیگر، کمک گرفتن از قوه‌ی بویایی است. اسپیرولینا را جلوی بینی‌تان بگیرید و بو کنید. اسپیرولینا بوی خاصی دارد. توجه کنید بوی آن نامطبوع و خیلی تند نباشد، در غیر این صورت احتمالاً محصول، اکسیده شده است و بهتر است که خرید یا مصرف نشود.

اسپیرولینای با کیفیت