فروش اینترنتی کرم‌های آبرسان و ضد آفتاب اسپیرولینا

ما در برابر اشعه‌ی آفتاب و زمانی که دچار کم‌آبی پوست بشویم از کرم‌های مخصوص این دو مسئله استفاده می‌کنیم. در این مطلب به معرفی دو کرم فوق‌العاده‌ی آبرسان و ضد آفتاب اسپیرولینا می‌پردازیم. فروشگاه پیش رو کرم‌های آبرسان و ضد آفتاب اسپیرولینا را به صورت اینترنتی به فروش می‌رساند.

خواص جلبک اسپیرلینا

در ابتدا باید به این سوال پاسخ بدهیم، چرا جلبک اسپیرولینا؟ جلبک اسپیرولینا حاوی املاح فراوانی است که به درمان مشکلات پوستی کمک می‌کند. این املاح عبارتند از ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم

به این دلیل از اسپیرولینا در صنایع آرایشی و تولید انواع کرم‌ها استفاده می‌گردد چون که این عناصر فوق برای سلامت، زیباسازی، جوان‌سازی و پاک‌سازی پوست موثر است. همچنین آنتی اکسیدان‌ها در رفع چین و چروک کمک‌کننده‌اند.

خواص اسپیرولینا

خرید محصولات جلبک اسپیرولینا

کرم‌ آبرسان اسپیرولینا

پوست ما گاهی دچار کم‌آبی می‌شود. برای اینکه این موضوع را در پوست خود متوجه شویم بهتر است نکاتی را بدانیم. کم‌آبی پوست تنها مربوط به پوست‌هایی که خشک هستند نمی‌شود. بنابراین پوست چرب هم دچار کم‌آبی می‌گردد. اگر خشکی پوست شما اخیراً به وجود آمده این به معنی این نیست که پوست شما خشک شده است بلکه این به معنی آن است که پوست شما چار کم‌آبی شده‌است. باید گفت پوست خشک بیشتر از آبرسانی به مرطوب شدگی احتیاج دارد.

معمولاُ علائم زیر نشانه‌های پوست کم آب است.

خارش پوست: در آب و هوای خیلی سرد یا خیلی گرم این احساس خارش به وجود می‌آید. معمولاً همراه با این خارش پوسته پوسته شدن هم اتفاق می افتد.

چین و چروک: اگر چروک حاصله ازنیشگون آرام پوست بعد از رها کردن پوست به سرعت به حالت اول برنگشت، احتمالاً از کم آبی پوست است

پوست شل و افتاده: اگر پوست شما حالت افتاده پیدا کرده است احتمالاً دچار کم آبی شده است. کم‌آبی باعث می‌شود تقسیم سلولی اتفاق نیفتد و سلول های مرده در لایه شاخی خارجی پوست جمع شوند و پوست کدر شود.

حساس شدن پوست: وقتی سد حفاظتی پوست از بین برود، نمی تواند به خوبی از خود در برابر عوامل آسیب زا محافظت کند.

کرم ضدآفتاب اسپیرولینا

ما همیشه به دلائلی هر روز باید مقداری از زمانمان را در بیرون از منزل سپری کنیم پس لزوم استفاده از ضد آفتاب همیشه هست چه در فصل تابستان چه زمستان، چرا که در روزهای ابری نیز، تا ۸۰ درصد از اشعه‌های مضر ماوراء بنفش خورشید امکان نفوذ به پوست دارند. همچنین برف، ماسه و آب نیاز به کرم ضدآفتاب را افزایش می‌دهند زیرا که عناصری هستند که منعکس کننده‌ی اشعه‌های خورشید هستند. همچنین کرم ضد آفتاب به جلوگیری از سرطان پوست کمک می‌کند. بنابراین همیشه برای بیرون رفتن از خانه از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

لازم به ذکر است وقتی که در فضای باز هستید، تقربیاً هر دو ساعت یک‌بار نیاز است کرم را تجدید کنید. همچنین بعد از شنا کردن و یا تعرق، مجدداً کرم ضدآفتاب باید تجدید شود.

کرم ضد آفتاب اسپیرولینا با توجه به خواص شگفت‌انگیز آن جلبک، می‌تواند به عوان یک کرم ضد آفتاب خوب عمل کند و از صورت شما در برابر آفتاب سوختگی حفاظت نماید.

خرید محصولات جلبک اسپیرولینا