فروش اینترنتی کرم‌های بهداشتی اسپیرولینا

جلبک دریایی اسپیرولینا با خواص شگفت‌انگیز خود برای مراقبت پوست و زیبایی در تولیدات محصولات بهداشتی و آرایشی استفاده می‌شود. در این مطلب به بررسی سه نوع از کرم‌های مراقبتی که در مجموعه سروسبز به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد، می‌پردازیم.

خواص اسپیرولینا

اسپیرولینا خواص متنوعی مانند ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین، زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K، مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک دارد که این ویژگی‌ها به ویژه ویتامین کا می‌توانند در رفع این مشکل اثر گذار باشند.

خواص فوق که در کرم‌های اسپیرولینا موجود است تاثیر بسزایی در سلامت پوست  رفع مشکلات پوستی دارد.

خواص اسپیرولینا

فروش سراسری کرم‌های زیبایی اسپیرولینا

کرم جوان‌ساز اسپیرولینا

شل شدگی و از دست رفتن طراوت پوست یکی از مشکلاتی است که بر اثر عوامل گوناگون اتفاق می‌افتد. در این حالت پوست شل و افتاده به نظر می‌رسد. از عواملی که منجر به این اتفاق می‌افتد،‌ افزایش سن است که به طور طبیعی به دلیل افت تولید کلاژن، طراوات پوست کاهش می‌یابد. اما از دست‌رفتن این طراوات پوست تنها مربوط به افرادی با سن‌های بالا نمی‌شود چرا که عواملی جز افزایش سن نیز وجود دارد. این عوامل عبارتند از ماندن تحت اشعه‌ی آفتاب برای زمان زیاد، استعمال دخانیات، عوامل ژنتیکی، تغذیه نامناسب، کاهش وزن‌های سنگین به صورت غیراصولی و… .

کرم جوان‌ساز اسپیرولینا با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی که دارد موجب بازسازی بافت‌های پوستی و بازگشت طراوات و جوانی به پوست صورت می‌شود. همچنین این کرم با رادیکال‌های آزاد که موجب پیری می‌‌شود مبارزه می‌کند.

کرم ضد آفتاب اسپیرولینا

اشعه‌ی آفتاب برای پوست مضر است و موجب تغییر رنگ پوست، التهابات پوستی،‌ ایجاد لکه‌های قهوه‌ای روی صورت و حتی در مواردی موجب بروز سرطان پوست می‌شود. جالب است بدانید که لزوم استفاده از یک کرم ضد آفتاب قوی حتی در روزهای ابری نیز وجود دارد چرا که در آن روزها نیز ۸۰ درصد از اشعه‌های مضر ماوراء بنفش خورشید امکان نفوذ به پوست را دارند. همچنین در موقعیت‌های برف، وجود ماسه و آب نیاز به کرم ضد آفتاب دو چندان می‌شود چرا که این سطوح موجب بازتاب اشعه‌ی آفتاب می‌شود.

کرم ضد آفتاب اسپیرولینا مانند یک محافظ قوی برای پوست عمل می‌کند و این آسیب‌ها را به طرز محسوسی کاهش می‌دهد.

کرم دور چشم اسپیرولینا

سیاهی یا کبودی دور چشم یکی از دغدغه‌های افراد است. عوامل مختلفی وجود دارد که موجب می‌شود که پوست اطراف چشم دچار سیاهی شود. از عواملی که موجب این مشکل می‌شود آلودگی‌های محیطی، بالا رفتن سن، خواب نامنظم وکم کیفیت،‌ اشعه‌ی آفتاب، ژنتیک و… می‌توان نام برد. دلیل اینکه پوست اطراف چشم حساسیت‌پذیر است به این خاطر است که پوست این ناحیه از صورت، نازک‌تر است.

با توجه به اینکه اسپیرولینا سرشار از ویتامین است کرم دورچشم اسپیرولینا تاثیر زیادی در بهبود این تیرگی‌ها دارد و رنگ طبیعی آن را باز می‌گرداند. کرم دور چشم اسپیرولینا بافت نرم و سبکی دارد تا کاربردی راحت داشته باشد.

مجموعه سرو سبز مرکز فروش سراسری انواع کرم‌های بهداشتی و آرایشی جلبک‌ اسپیرولینا می‌باشد. از انواع دیگر محصولات بهداشتی اسپیرولینا می‌توان به ماسک‌های صورت و مو اسپیرولینا نیز اشاره کرد.

فروش سراسری کرم‌های زیبایی اسپیرولینا