فروش اینترنتی کرم دور چشم اسپیرولینا

از خواص بسیار زیاد جلبک اسپیرولینا برای رفع سیاهی دور چشم نیز می‌توان بهره گرفت. به همین منظور از جلبک اسپیرولینا کرم دور چشم نیز  تهیه شده‌است. مجموعه سرو سبز کرم دور چشم اسپیرولینا را به صورت اینترنتی به فروش می‌رساند.

فواید اسپیرولینا

بهتر است در ابتدا با خواص و ویژگی‌های اسپیرولینا بهتر آشنا شویم. اسپیرولینا جلبکی به رنگ آبی ـ سبز تیره با شکل مارپیچ و ساختار بسیار خاص است. در هر 100 گرم اسپیرولینا  290 کالری است و منبع غنی از مواد مغذی ضروری به ویژه ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین، زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک می‌باشد.

فواید اسپیرولینا

فروش کرم دور چشم اسپیرولینا

سیاهی، پف و چین و چروک‌های دور چشم به دلیل نازکی پوست اطراف آن می‌تواند برای هر جنسیتی و در هر سنی اتفاق بیفتد. این سیاهی‌ها بر اثر عوامل مختلفی روی می‌دهد:

آلودگی: آلودگی‌های محیطی که مهم‌ترین آن آلودگی هوا می‌‌تواند باشد از دلایل سیاهی دور چشم است.

اشعه‌ی آفتاب: اگر در زمان طولانی زیر نور خورشید بدون استفاده از کرم ضد آفتاب سپری شود، می‌تواند منجر به سیاهی اطراف چشم شود.

افزایش سن: بالا رفتن سن یکی از علل تیره شدن اطراف چشم است.

بی‌ خوابی، خستگی مفرط و ژنتیک نیز از دیگر عوامل می‌باشند. به همین دلایل استفاده منظم از کرم دور چشم توصیه می‌شود تا با سیاهی مورد نظر مقابله شود.

از ویژگی‌های مهم کرم دور چشم اسپیرولینا، حاوی مواد و ویتامین‌هایی است که می‌توانند حلقه‌‌ی تیره پوست دور چشم را بهبود بخشیده و رنگ روشن طبیعی آن را باز گردانند. همچنین از دیگر تاثیرات این کرم در رفع پف زیر چشم است.

خوب است بدانید که استفاده از کرم دور چشم حساسیت خاصی به همراه ندارد به دلیل اینکه در در ترکیبات کرم‌های دور چشم از مواد حساسیت‌زا استفاده نمی‌شود. کرم اسپیرولینا دارای بافتی سبک و نرم است که در نتیجه استفاده و کاربرد آن را ساده‌تر می‌نماید.

فروش کرم دور چشم اسپیرولینا از مجموعه فروش پیش‌رو به صورت آنلاین امکان پذیر است.

فروش کرم دور چشم اسپیرولینا

قیمت کرم دورچشم اسپیرولینا

پوست دور چشم به دلایل بالا بیش از سایر نقاط مستعد سیاهی و چروک هستند. بنابراین با استفاده‌ی مداوم از کرم دورچشم از بروز مشکلات آن پیشگیری و یا در صورت بروز مشکلات، ادامه‌ی آن را متوقف کنید و شادابی و طراوات را به پوست اطراف چشم برگردانید.

از کرم دور چشم در هر زمانی می‌توان استفاده کرد اما بهترین زمان استفاده از آن برای اینکه اثر گذاری مطلوبی داشته‌باشد در زمانی است که مشغول انجام کاری همچون تایپ،‌ خیاطی و… نباشید و عضله‌های چشم کم‌ترین فعالیت را دارند.

از سایر محصولات آرایشی و بهداشتی اسپیرولینا می‌توان به کرم ضد آفتاب جلبک اسپیرولینا، کرم جوان ساز جلبک اسپیرولینا، ماسک مو و صورت جلبک اسپیرولینا، و صابون جلبک اسپیرولینا می‌توان اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت تمامی محصولات آرایشی اسپیرولینا و همچنین محصولات خوراکی اسپیرولینا به صورت قرص و پودر و پروتئین با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

قیمت کرم دورچشم اسپیرولینا