فروش اینترنتی محصولات جلبک اسپیرولینا

صابون اسپیرولینا یکی از موارد و محصولات این جلبک دریایی است. در این مطلب به بررسی این محصول می‌پردازیم. فروشگاه پیش رو مرکز فروش اینترنتی محصولات جلبک اسپیرولینا از جمله صابون اسپیرولینا می‌باشد.

 خواص اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا حاوی انواع ویتامین‌ها از جمله ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها است. لازم است به دو آنتی اکسیدان فوق‌العاده در اسپیرولینا به نام‌های فیکوسیانین و بتا کاروتن اشاره کرد که برای بهبود سلول‌های آسیب دیده بسیار مفید است. همچنین باید اشاره کرد اسپیرولینا حاوی مواد پروتئینی و معدنی زیادی نیز هست.

تمامی این خواص فوق‌العاده در فرآورده‌های اسپیرولینا از جمله صابون‌های تولید شده از اسپیرولینا وجود دارند.

 خواص اسپیرولینا

خرید صابون اسپیرولینا

در ابتدا باید اشاره کرد که برای استفاده از صابون باید با خصوصیات پوست خود آشنا باشید. برای استفاده از صابون جلبک اسپیرولینا باید صابون را به صورت آغشته کرده و حدود ۲ دقیقه آن را به آرامی ماساژ دهید. پس از آن با آب، کامل شست‌ شو داده و خشک نمایید.

خواصی که اسپیرولینا را برای موارد آرایشی و بهداشتی فوق‌العاده می‌کند ترکیبات ضد التهابی‌ای است که در از بین بردن جوش‌های قرمز و آکنه موثر است. باید بدانیم که آکنه‌ها بر اثر تجمع آلودگی‌ها در منافذ پوست ایجاد می‌شود.

از دیگر فواید اسپیرولینا کاهش چین و چروک‌ها می‌باشد.  اسپیرولینای به کار رفته در صابون مورد نظر، سرشار از آنتی‌اکسیدان است. آنتی اکسیدان‌ها با رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کنند و از این طریق باعث شادابی و جوان سازی پوست می‌شوند. همچنین تیرگی‌های ناشی از بهبود زخم نیز با استفاده از خواص اسپیرولینا بهبود می‌یابند.

همچنین اسپیرولینا خاصیت تغذیه‌کنندگی بالایی برای پوست دارد. در مجموع اسپیرولینا را عنصری مفید برای سلامت پوست و بهبود و رفع مشکلات پوستی می‌دانند.

از نکات احتیاطی نگهداری این است که باید دور از دسترس کودکان قرار بگیرد. همچنین باید در مکانی با دمای بین 20 تا 25 درجه‌ی سانتی گراد در یک ظرف سر بسته نگهداری شود.

از فروشگاه ما می‌توانید صابون اسپیرولینا را براحتی خرید فرمایید.

خرید صابون اسپیرولینا

مرکز خرید فرآورده‌های اسپیرولینا

اسپیرولینا جلبک دریایی با خواص و ترکیبات مفیدی است که به انواع مختلف مستقیم و غیر مستقیم قابل استفاده است. از اشکال استفاده‌ی اسپیرولینا می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

استفاده‌ی مستقیم از اسپیرولینا: از اسپیرولینا می‌توان به دو  روش مستقیم استفاده کرد، از جمله می‌توان به استفاده از پودر آن در نوشیدنی‌ها و یا مصرف قرص آن اشاره کرد. همچنین پروتئین اسپیرولینا یکی دیگر از موارد استفاده از اسپیرولینا می‌باشد که می‌تواند با نظر پزشک به عنوان مکمل غذایی برای ورزشکاران مورد استفاده قرار گیرد.

استفاده از پودر اسپیرولینا برای ماسک: از پودر اسپیرولینا می‌توان برای تهیه‌ی ماسک صورت خانگی اسپیرولینا استفاده نمود.

استفاده از اسپیرولینا در صنایع بهداشتی و آرایشی: از  اسپیرولینا در صنایع بهداشتی استفاده می‌شود و در تولیدات محصولات آرایشی بهداشتی به کار می‌رود.  از جمله اقلام بهداشتی آن به جز صابون فوق، انواع کرم جوان‌ساز، دور چشم و ضد آفتاب می‌توان اشاره کرد. همچنین ماسک مو‌ و ماسک صورت آماده‌ی اسپیرولینا از دیگر موارد است.

فروشگاه پیش‌رو مرکز خرید فرآورده‌های اسپیرولینا از جمله انواع کرم‌ها و ماسک‌ها می‌باشد.

مرکز خرید فرآورده‌های اسپیرولینا