اسپیرولینا یک جلبک دریایی است که طبق تحقیقات برآمده دارای خواص متنوعی است که آن را به محصولی هم برای استفاده در تولیدات بهداشتی تبدیل کرده‌است و هم از آن قرص و پودر تهیه می‌شود. در این مطلب با قرص اسپیرولینا و خواص آن برای سلامتی آشنا خواهیم شد. برای خرید اینترنتی و اطلاع از قیمت قرص اسپیرولینا با ما تماس بگیرید.

 جلبک اسپیرولینا چیست؟

در ابتدا باید بدانیم اسپیرولینا در اصل چه نوعی ماده‌ای است. اسپیرولینا نام یک جلبک دریایی است که عموماً در آب‌های مناطقی که آب و هوای گرمسیری دارد می‌روید. این جلبک که ظاهر مارپیچی دارد طبق تحقبقات علمی‌ای که روی آن انجام شده دارای خواص فراوانی است که آن را به یکی از مهم‌ترین مواد برای تولید مکمل‌های غذایی تبدیل کرده‌است. خوب است بدانید که قرص اسپیرولینا برای تامین نیازهای غذایی مورد توجه ناسا نیز قرار گرفته است.

ارزش غذایی جلبک اسپیرولینا شامل تیروزین، ویتامین E، سلنیوم، آنتی اکسیدان، فیکوسیانین، بتا کاروتن، پروتئین، کربوهیدرات‌های پیچیده، لیپیدها، ویتامین های A , E , K، بتاکاروتن، B کمپلکس، انواع مواد معدنی و اسید‌های چرب آزاد مانند آهن، منگنز، روی، سریم، پتاسیم، منیزیم، مس و گاما لینولنیک اسید می‌باشد.

 جلبک اسپیرولینا چیست؟

مرجع خرید قرص اسپیرولینا

قرص اسپیرولینا با توجه به خواصی که از آن به دست آمده است برای سلامت بدن اثرات مختلفی دارد که به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌شود.

تقویت سیستم ایمنی بدن

آنتی اکسیدان موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌باشد. اسپیرولینا به دلیل دارابودن آنتی اکسیدان تقویت کننده‌ی سیستم ایمنی است.

رفع کم خونی

کم‌خونی یکی از مشکلاتی است که در اثر فقر آهن اتفاق می‌افتد. یکی از مواد اسپیرولینا آهن است که به بهبود کم‌خونی کمک می‌کند.

رفع خستگی

در بهبود رفع خستگی ویتامین‌ها و مواد معدنی نقش موثری دارند. اسپیرولینا سرشار از این دو است در رفع خستگی و کسلی موثر است.

تناسب اندام

اسپیرولینا می‌تواند منجر به احساس سیری در افراد می‌شود و این امر باعث می‌شود از مصرف وعده‌های غذایی پی در پی جلوگیری می‌کند که این موضوع می‌تواند در تناسب اندام موثر باشد.

پیشگیری از انواع سرطان

به دلیل اینکه آنتی اکسیدان عامل موثری در پیشگیری از سرطان است، اسپیرولینا به عنوان منیعی از آنتی‌اکسیدان در پیشگیری از آن موثر است.

این مرکز فروش  عرضه‌ی محصولات اسپیرولینا مرجع خرید قرص‌ها و کپسول‌های اسپیرولینا می‌باشد که می‌توانید آن‌ها را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

مرجع خرید قرص اسپیرولینا

فروش اینترنتی قرص اسپیرولینا

درباره‌ی میزان مصرف اسپیرولینا میزانی که توصیه شده‌است برای بزرگسالان ۲-۳ گرم در روز است که این مقدار معادل ۴ـ۶ عدد قرص است. اگر مصرف کننده کودک باشد، این میزان به  نصف و یا یک چهارم این مقدار باید تقلیل پیدا کند. البته ورزشکاران می‌توانند این مقدار را به  ۱۰ ـ ۱۵گرم افزایش دهند. برای خرید اینترنتی می‌توانید با بخش فروش اینترنتی ما تماس حاصل فرمایید.

به علت اینکه اسپیرولینا یک ماده‌ی طبیعی است عارض خاصی ندارد اما افرادی با شرایط خاص که در ادامه گفته می‌شود باید از مصرف این ماده پرهیز کنند:

بیماران اختلالات سیستم ایمنی

مبتلایان به رقت خون و اختلالات خونریزی

بیمارانی که در طول دوره‌ی شیمی درمانی هستند

مادرانی که در دوره‌ی بارداری و شیردهی هستند

کسانی هم که دارو‌های دیگری مصرف می‌کنند باید با پزشک مشورت نمایند.

 

فروش اینترنتی قرص اسپیرولینا