فروش اینترنتی و سراسری کرم ضدآفتاب اسپیرولینا

اسپیرولینا در انواع کرم‌های بهداشتی و آرایشی استفاده می‌گردد. یکی از این کرم‌ها، کرم های ضد آفتاب اسپیرولینا می‌باشد که در ادامه با خواص آن آشنا می‌شوید. فروشگاه پیش‌رو مرکز فروش اینترنتی و سراسری کرم ضدآفتاب اسپیرولینا است.

فواید اسپیرولینا

اسپیرولنیا یک حلبک دریایی است و در سال‌های اخیر طبق تحقیقات، فواید زیادی از آن کشف شده است. از فواید اسپیرولینا باید به املاح فراوانی همچون ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن، فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم اشاره کرد.

پوست ما همواره در معرض آسیب‌های فراوانی می‌تواند باشد و نیاز به مراقبت دارد. املاح و ترکیبات بالا می‌توانند کمک‌کننده‌های خوبی برای پوست باشند. کرم ضد آفتاب یکی از محصولات مراقبتی اسپیرولینا است.

فواید اسپیرولینا

خرید کرم ضد افتاب اسپبرولینا

ما همیشه به دلائل مختلف هر روز مقداری از زمانمان را در بیرون از منزل و زیر آفتاب سپری می‌کنیم بنابراین لزوم استفاده از ضد آفتاب همیشه وجود دارد. جالب است بدانید که باور عده‌ای بر این است که از ضد آفتاب فقط باید در تابستان استفاده کرد اما اقعیت این است که چه در فصل تابستان چه زمستان لزوم استفاده از ضد آفتاب وجود دارد، چرا که در روزهای ابری نیز، تا ۸۰ درصد از اشعه‌های مضر ماوراء بنفش خورشید امکان نفوذ به منافذ پوست را دارند. خوب است بدانید که برف، ماسه و آب نیاز به کرم ضدآفتاب را افزایش می‌دهند زیرا که منعکس کننده‌ی اشعه‌های خورشید می‌باشند. همچنین کرم ضد آفتاب به جلوگیری از سرطان پوست کمک می‌کند. بنابراین همواره برای بیرون رفتن از خانه سعی کنید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

باید بدانید که وقتی که در فضای باز هستید، تقربیاً هر دو ساعت یک‌بار باید کرم ضدآفتاب را تجدید کنید. همچنین بعد از شنا کردن و یا تعرق، مجدداً کرم ضدآفتاب باید تجدید شود.

کرم ضد آفتاب اسپیرولینا با توجه به خواص شگفت‌انگیز آن جلبک، می‌تواند به عوان یک کرم ضد آفتاب خوب عمل کند و از صورت شما در برابر آفتاب سوختگی حفاظت نماید. برای خرید کرم ضد آفتاب اسپیرولینا با ما تماس بگیرید.

خرید کرم ضد افتاب اسپبرولینا

 قیمت کرم ضد آفتاب اسپیرولینا

آفتاب سوختگی بر اثر ماندن زیاد در زیر نور آفتاب اتفاق می‌افتد. از نشانه‌های آفتاب سوختگی به موارد مختلفی می‌توان اشاره کرد. از جمله‌ی این موراد:

تغییر رنگ پوست: اگر برای مدت زیادی زیر آفتاب بمانید باعث می‌شود پوست رنگ صورتی یا قرمز شود. بسیار نازک گردد. پوسته پوسته شود و یا حتی تاول در آن ظاهر شود.

لکه‌های سن و یا لکه‌های کبدی: این لکه‌ها معمولاً در اثر زمان بسیار طولانی مثل سال‌ها تابش خورشید بر روی پوست بوجود می‌آیند. به این صورت است که ملانین‌ها در اثر تابش مستقیم نور خورشید به صورت لکه‌های قهوه‌ای روی پوست ظاهر می‌گردند. این لکه‌ها ضرر و آسیبی ندارند اما در زیبایی ظاهر تاثیر می‌گذارند.

چین و چروک: شاید جالب باشد که بدانید قرار گرفتن در زیر تابش خورشید باعث کاهش تولید کلاژن می‌گردد و کلاژن موردی است که کار جوان سازی پوست را بر عهده دارد.

بنابراین توصیه می‌شود همواره از کرم ضدآفتاب استفاده کنید.

برای اطلاع از قیمت کرم ضد آفتاب اسپیرولینا با ما در ارتباط باشید.

 قیمت کرم ضد آفتاب اسپیرولینا