فروش سراسری قرص اسپیرولینا

اسپیرولینا در واقع یک جلبک است که در دریا رشد می‌کند. طبق تحقیقات این جلبک فواید فراوانی دارد. به همین دلیل در انواع مختلف مصرف می‌شود. یکی از این انواع قرص‌ها و کپسول‌های اسپیرولینا است. فروشگاه اینترنتی حاضر با امکان فروش سراسری قرص‌های اسپیرولینا آماده عرضه‌ی این محصول است.

فواید اسپیرولینا

این جلبک دریایی حاوی انوع ویتامین و مواد معدنی نظیر B12 ،B6 ،B1 ،E ،A، اسید فولیک، روی، منیزیم، آهن، فسفر، کلسیم و… می‌باشد. در واقع اسپیرولینا طیف متنوعی از مواد مغذی را در برمی‌گیرد و نوعی مکمل غذایی محسوب می‌شود. از آنجایی که این مکمل، منبع بسیار غنی از پروتئین و مواد مغذی است می تواند برای ورزشکاران نیز مورد استفاده قرار گیرد. شاید بعضی‌ها اسم مکمل غذایی را که می‌شنوند گمان کنند این محصولی است ویژه‌ی ورزشکاران، اما سایر افراد هم می‌توانند از مکمل غذایی استفاده کنند. عموماً مکمل‌های غذایی عوارض جانبی ندارند اما هر گروهی که این محصول را مصرف می‌کند بهتر است با پزشک مشورت کند، مخصوصاُ اگر داروی دیگری مصرف می‌شود.

فواید اسپیرولینا

خرید قرص اسپیرولینا

با خرید قرص اسپیرولینا می توان از ویژگی‌های آن برای مسائل درمانی و همچنین زیباسازی پوست و ظاهر بهره‌برد. در این جا به تعدادی از این فواید درمانی و پوستی اشاره می‌شود.

با مصرف قرص اسپیرولینا می‌توان به تقویت سیستم ایمنی و قوای بدنی کمک نمود. همچینن از کبد و عملکرد آن حفاظت می‌شود. اگر در عملکرد دستگاه گوارش مشکلاتی مثل یبوست و… باشد این قرص در بهبود این مسئله موثر است. همچنین به بهبود کم خونی بدن نیز کمک کننده است.

از سوی دیگر قرص اسپیرولینا خواص پیش گیرانه‌ای نیز دارد که از آن می‌توان پیشگیری از انواع سرطان و یا بیماری‌های ویروسی اشاره کرد.

تاثیر قرص اسپیرولینا بر ظاهر نیز به این گونه است که به علت وجود ویتامین E به پوست کمک می‌گردد تا خودش را ترمیم کند و با تیروزین موجود در اسپیرولینا فرایند پیری که معمولاُ با چین و چروک همراه است متوقف یا کند شود.

از فواید دیگر این محصول کمک به لاغری و داشتن تناسب اندام و همچنین رفع خستگی‌های روحی است. اگر قرص را برای لاغری استفاده می‌کنید یک ساعت قبل از غذا و اگر برای چاقی یک ساعت بعد از غذا مصرف کنید.

خرید قرص اسپیرولینا

خرید اینترنتی قرص اسپیرولینا

وقتی قرص اسپیرولینا را به صورت اینترنتی خرید می‌کنید شاید برایتان سوال باشد که میزان استفاده چقدر باید باشد؟ هر چند با اینکه گفته شد با پزشک مشورت نمایید اما مقدار متعارف مصرف را در بزرگسالان  ۲ تا ۳ گرم (۴ تا ۶ عدد قرص ۵۰۰ میلی‌گرمی) در روز و برای کودکان نصف تا یک چهارم این مقدار توصیه کرده‌اند. البته ورزشکاران می‌توانند این مقدار را به ۱۰ تا ۱۵ گرم در روز، افزایش دهند.

ار نکات حائز اهمیت این است که در صورت مصرف توسط زنان در دوران شیردهی و بارداری لزوماُ با تجویز پزشک باید مصرف شود.

قبل از مصرف برای عدم تداخل دارویی همه‌ی داروهایتان را به پزشک نشان دهید.

اگر سابقه حساسیت دارویی یا غذایی داشته‌اید با پزشک، مطرح کنید.

عمماُ توصیه می‌شود در صورت کمبود ویتامین و مواد معدنی استفاده شود.

درهر صورت توصیه می‌شود مثل هر محصول دیگری از مصرف خودسرانه و مقدار زیاد قرص خودداری شود.

خرید اینترنتی قرص اسپیرولینا