مرکز فروش کرم دور چشم با بهترین قیمت

یکی از کرم‌های مراقبتی بسیار مفید کرم دور چشم اسپیرولینا می‌باشد که به رفع این مشکل می‌تواند کمک فراوانی بکند. سرو سبز مرکز فروش کرم دور چشم با بهترین قیمت می‌باشد. در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

فروش اینترنتی کرم دور چشم جلبک اسپیرولینا

حتماً با سیاهی و یا کبودی دور چشم بر روی صورت خود یا دیگران مواجه شده‌اید. با اینکه این مسئله درد و یا ناراحتی فیزیکی به همراه ندارد اما تاثیر ناخوشایندی بر صورت می‌گذارد. به عنوان مثال یکی از نتایج آن این است که باعث افزایش سن می‌گردد. در این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم که مشکل سیاهی دور چشم چگونه اتفاق می‌افتد و چگونه کرم حاوی عصاره‌ی اسپیرولینا به رفع این مشکل کمک می‌کند. در ابتدا باید بدانیم که اسپیرولینا خواص متنوعی شامل ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین، زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K، مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک دارد که این ویژگی‌ها به ویژه ویتامین کا می‌توانند در رفع مشکلات پوستی تاثیر گذر هستند.

کرم دور چشم اسپیرولینا با بهره‌گیری از این خواص کمک می‌کند مشکلات مربوط به این موضوع حل شود.

مجموعه سرو سبز در کنار کرم دور چشم اسپیرولینا، سایر محصولات بهداشتی تولید شده از جلبک اسپیرولینا را به صورت کاملاً اینترنتی به فروش می‌رساند. برای خرید این محصول با همکاران بخش فروش ما تماس حاصل نمایید.

فروش اینترنتی کرم دور چشم جلبک اسپیرولینا

نحوه‌ی استفاده از کرم دور چشم جلبک اسپیرولینا

در ابتدا بهتر است در مورد اینکه چه عواملی عموماً باعث سیاهی دور چشم می‌شوند اطلاعاتی داشته‌باشید. باید بدانید که تیرگی پوست اطراف چشم عوامل گوناگونی دارد و به این صورت نیست که منحصر به افرادی باشد که افزایش سن را تجربه می‌کنند. از جمله‌ی‌ این عوامل عبارتند از: اشعه‌ی آفتاب، کمبود خواب، آلودگی‌های محیطی، تغذیه نامناسب، کمبود آب بدن، استعمال تنباکو، کم خونی و… . هر یک از این عوامل می‌توانند گردش خون و اکسیژن پوست اطراف این ناحیه را کاهش داده و ویتامین لازمه را به قدر کافی نرسد و در نتیجه پوست اطراف چشم را از طراوت بیفتد چرا که پوست این ناحیه نازک‌تر از سایر بخش‌هاست.

برای استفاده از  کرم دور چشم اسپیرولینا، ابتدا ناحیه‌ی چشم خود را از هر گونه مواد آرایشی پاک کنید. سپس کمی از کرم را روی انگشت حلقه‌ی خود که دارای قدرت عضلانی کمتری است، بمالید. سپس کرم را زیر چشمتان به صورت نقطه‌ای بین چشم و استخوان گونه‌تان بزنید و بعد با حرکاتی آرام و ضربه‌ای کرم را زیر چشم پخش کنید.

کرم دور چشم هر زمانی قابلیت استفاده را دارد اما بهترین زمان استفاده از آن برای اینکه اثر گذاری بهتر و مفیدتری داشته‌باشد زمانی است که فعالیت کمتری داشته باشید و عضله‌های چشم کم‌ترین جنبش را داشته باشند.

نکته‌ای که باید در خصوص این دسته از کرم‌ها بدانید و رعایت کنید استفاده منظم از آن‌هاست تا بتوانند اثر نامطلوب مشکل پیش‌رو را حل کنند.

خوب است بدانید که استفاده از کرم دور چشم حساسیت خاصی به همراه ندارد به دلیل اینکه در در ترکیبات کرم‌های دور چشم از مواد حساسیت‌زا استفاده نمی‌شود.

نحوه‌ی استفاده از کرم دور چشم جلبک اسپیرولینا