خرید کرم ضدآفتاب اسپیرولینا با قیمت مناسب

از اسپیرولینا کرم‌های مختلفی تولید می‌شود که یکی از آن‌ها کرم‌های ضدآفتاب است. در این مطلب به معرفی آ‌ن‌ می‌پردازیم. برای خرید کرم ضد آفتاب اسپیرولینا با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

خرید اینترنتی ضد آفتاب اسپیرولینا

اسپیرولینا یک حلبک دریایی است و در سال‌های اخیر طبق تحقیقات، فواید زیادی از آن کشف شده است. از فواید اسپیرولینا باید به املاح فراوانی همچون ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن، فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم اشاره کرد.

کرم ضد آفتاب اسپیرولینا بخاطر خواصی که دارد یکی از کرم های ضد آفتاب مفید موجود است. کرم ضد آفتاب اسپیرولینا یکی از کرم‌های مراقبتی مهم پوست است که اثر آفتاب سوختگی را بسیار زیاد کاهش می‌دهد. کرم ضد آفتاب باید در تمام فصول استفاده شود حتی روزهای ابری. چرا که اشعه‌ی ماورا بنفش از ابر نیز عبور کرده و می‌تواند به پوست آسیب بزند. این کرم هر چند ساعت به چند ساعت تمدید گردد تا بتواند به طور مدام همچون یک عایق از پوست صورت محافظت نماید. توصیه می‌شود هر ۲ یا ۴ ساعت یک بار این تمدید اتفاق بیفتد. باید گفت که برای تمدید این کرم نیازی به شستشوی آثار کرم قبلی نیست.

پوست‌هایی که رنگ روشنی دارند آفتاب سوختگی اثرات بیشتری روی آن‌ها خواهد گذاشت.

برای خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب اسپیرولینا با ما تماس بگیرید.

خرید اینترنتی ضد آفتاب اسپیرولینا

اثرات آفتاب سوختگی

زمانی که افراد به مدت طولانی زیر تابش نور خورشید باشند اشعه‌ی ماوراء بنفش تاثیرات منفی روی پوست می‌گذارد و تغییراتی را روی آن ایجاد می‌کند که می‌توان گفت آفتاب سوختگی روی داده است. این تغییرات شامل تغییر رنگ پوست، پوسته‌ پوسته‌شدن، لکه‌های کبدی، چین و چروک می‌باشد. از آن‌جایی که بیشترین قسمتی که در معرض محیط قرار دارد پوست صورت است نیاز به مراقبت فراوان دارد. پوست صورت  یکی از اجزای زیبایی در ظاهر افراد است بنابراین مراقبت از آن بسیار مهم است.

شاید نیاز باشد لکه‌های کبدی را بیشتر بشناسیم. پوست ملانین‌هایی دارد که در اثر تابش مستقیم نور خورشید به لکه‌های قهوه‌ای روی پوست تبدیل می‌شود. این لکه‌ها ضرر و آسیبی ندارند اما در زیبایی ظاهر تاثیر می‌گذارند. پوست های روشن بیشتر مستعد ایجاد لکه‌های کبدی هستند.

بر خلاف باور عموم که استفاده از این کرم را بیشتر مخصوص بانوان می‌دادند باید گفت استفاده از این کرم برای آقایان نیز می‌باشد.

اثرات آفتاب سوختگی

فروش انواع محصولات اسپیرولینا

همانطور که گفته شد از اسپیرولینا انواع کرم‌های مراقبتی و بهداشتی برای پوست تولید می‌شود. اسپیرولینا حاوی خواص فراوانی است که استفاده از عصاره‌ی آن در کرم‌ها تاثیر بسزایی در مراقبت از پوست و رفع مشکلات پوستی دارد. یکی از ای کرم‌ها کرم آبرسان اسپیرولینا است که مناسب برای زمانی است که پوست با مشکل خشکی مواجه می‌شود بسیار مناسب است. یکی دیگر از این کرم‌ها کرم جوان‌ساز اسپیرولینا می‌باشد برای زمانی که پوست صورت دچار از دست دادن طراوت و شادابی خود می‌شود، می‌تواند استفاده گردد تا تازگی و طراوت را به پوست بازگرداند. یکی دیگر از این محصولات نیز کرم دور چشم اسپیرولینا است که تیرگی اطراف چشم را بهبود می‌بخشد.

مجموعه سرو سبز با فروش انواع محصولات اسپیرولینا همواره در خدمت مشتریان است.

فروش انواع محصولات اسپیرولینا