خرید اینترنتی پودری لاغری اسپیرولینا

اسپیرولینا به دلیل خواصی که دارد یکی از مواد خوراکی برای تناسب اندام و لاغری نیز به شمار می‌آید. در این مقاله به فواید اسپیرولینا و تاثیر آن بر این موضوع می‌پردازیم. برای خرید اینترنتی پودری لاغری اسپیرولینا با ما تماس بگیرید.

ترکیبات اسپیرولینا

اسپیرولینا در واقع یک جلبک دریایی است که در آب‌های مناطق گرمسیری رشد می‌کند. بیشتر از نصف اسپیرولینا را پروتئین و مقدار اندکی کربوهیدرات تشکیل می‌دهد. محتویات دیگر موجود در اسپیرولینا شامل انواع ویتامین A, B, E است. این ویژگی‌ها به انضمام آهن، منیزیم، پتاسیم، مس و منگنز و اسیدهای چرب امگا ۶ وامگا ۳ باعث شده‌اند تا اسپیرولینا را امروزه به یکی از مفیدترین مواد خوراکی در دنیا برای مصارف مختلف از تبدیل شدن به مکمل غذایی تا تهیه‌ی لوازم بهداشتی و آرایشی تبدیل کند.

ترکیبات اسپیرولینا

مرکز فروش پودر لاغری اسپیرولینا

چگونه اسپیرولینا به کاهش وزن و لاغری کمک می‌کند:

کاهش چربی مضر: اسپیرولینا، اسیدهای چرب امگا 3 بالایی دارد که منجر به کاهش وزن می‌گردد. اسپیرولینا یک نوع مکمل طبیعی غذایی است که سوزاندن چربی را به آرامی شروع می‌کند، بدون اینکه بر سبک زندگی عادی تاثیر بگذارد.

مهار گرسنگی: میزان فیبر موجود در اسپیرولینا زیاد است. فیبر ماده‌ای است که از گرسنه‌شدن مداوم جلوگیری می‌کند. یکی از دلایل زیاد مصرف غذا پراشتهایی است، اسپیرولینا یک ماده‌ی غنی از مواد مغذی است که بر کاهش اشتها و گرسنگی تاثیر می‌گذارد. همچنین جلبک اسپیرولینا, انسولین خون و میزان گلوکز خون را بدون ایجاد گرسنگی، افزایش می‌دهد.

تنظیم مصرف کالری: حتماً می‌دانید که ازدیاد کالری‌ها، عامل اولیه در افزایش وزن است. در اسپیرولینا کالری پایینی وجود دارد. به طور مثال در  یک گرم اسپیرولینا  3.5 کالری وجود دارد. این به معنی این است که به طور نمونه، حتی مصرف چهار گرم اسپیرولینا در روز کم‌تر از 15 کالری اضافه خواهد کرد که بسیار کم تر از نیاز روزانه‌ی ما است.

به دلیل طبیعی بودن این ماده، تقریباً موارد ممنوعیت مصرف وجود ندارد جز برای افراد زیر:

کسانی که در طول دوره‌ی شیمی‌درمانی هستند. چرا که این جلبک سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ است. بنابراین می‌تواند باعث شود که نابودی سلول‌های سرطانی را غیر ممکن کند و این یعنی ایجاد اختلال در روند درمان.

همچنین خانم‌های باردار و شیرده نیز بهتر است در مصرف این جلبک با احتیاط رفتار کنند. به این صورت که قبل از مصرف، حتماً با پزشک خود مشورت نمایند.

به طور کلی بهتر است مصرف این محصول و برنامه‌ی لاغری توسط نظر متخصص تغذیه پیش برود.

فروشگاه پیش‌رو مرکز فروش پودر لاغری اسپیرولینا می‌باشد.

مرکز فروش پودر لاغری اسپیرولینا

فیمت پودر لاغری اسپیرولینا

پودر اسپیرولینای اصل و با کیفیت دارای ویژگی‌های است که در ادامه به آن اشاره می‌شود.

رنگ پودر اسپیرولینا: رنگ این پودر رنگ سبز ـ آبی تیره و مات است. اگر پودر اسپیرولینا در زیر تابش نور براق باشد نشان دهنده‌ی وجود لایه کیک‌سازی روی آن است.

بی اسپیرولینا: اسپیرولینا عطر خاصی دارد. اگر مقداری از پودر اسپیرولینا را جلوی بینی‌ گرفتید و بویی که استشمام کردید نامطبوع و خیلی تند بود به  احتمال زیاد پودر مورد نظر، اکسید شده است و بهتر است که  از خرید یا مصرف آن خودداری کنید.

برای اطلاع از قیمت پودر لاغری اسپیرولینا با همکاران ما تماس بگیرید.

فیمت پودر لاغری اسپیرولینا