خرید کرم جوان ساز اسپیرولینا با مناسب‌ترین قیمت

اسپیرولینا یکی از گیاهان دریایی است که امروزه به خاطر خواص شگفت‌انگیز آن در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. با خرید از مجموعه‌ی سرو سبز کرم جوان‌ساز اسپیرولینا را با مناسب‌ترین قیمت خرید نمایید.

عوامل پیری پوست

پیری پوست به حالتی گفته‌ می‌شود که پوست دچار چروک، شل شدگی، افتادگی و تیرگی می‌گردد. عوامل متعددی در پیری پوست تاثیر گذار هستند:

قرار گرفتن در معرض اشعه‌ی آفتاب

عوامل ژنتیکی

مصرف بالای کافئین

استعمال سیگار

تغذیه‌ی نامناسب

خواب نامنظم

استرس

و سایر آلودگی‌های محیطی

جالب است بدانید که این مشکلات پوستی لزوماً با افزایش سن همراه نیست و در سنین جوانی نیز می‌تواند رخ دهد.

عوامل پیری پوست

 

فروش اینترنتی کرم جوان ساز اسپیرولینا

کمک به تولید کلاژن

کرم جوان‌ساز اسپیرولینا برای پیشگیری و رفع پیری پوست تهیه شده است و کمک می‌کند تاثیر عوامل فوق به حداقل برسد. تخریب کلاژن یکی از نتایج مهم اثرات عوامل فوق است. کلاژن ماده‌ای است که همواره در پوست تولید شده تا پوست را شفاف، جوان، سفت و صاف کند. اسپیرولینا به تامین این مهم کمک می‌کند.

لیفتینگ پوست

یکی دیگر از عوامل افتادگی را باید عامل درونی‌ای به نام کاهش چربی دانست که در صورت کاهش قابل ملاحظه‌ی آن این اتفاق رخ می‌دهد.

از ویژگی‌های این کرم در خاصیت انقباضی آن است. این کرم با جمع و منقبض کردن منافذ باز، پوست را سفت و شاداب می‌کند و مثل یک لیفتینگ عمل می‌کند. علاوه بر این از بروز جوش‌های جدید نیز پیشگیری می‌کند.

تامین آنتی اکسیدان

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های کرم جوان‌ساز اسپرولینا وجود مقادیر زیادی آنتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان یکی از مهم‌ترین عوامل زیباسازی و جوان‌سازی پوست است.

مقابله با رادیکال‌های آزاد

یکی از عواملی که پوست را پیر می‌کند رادیکال‌های آزاد است که منجر به تخریب بافت‌های بدن و افزایش روند پیری می‌شوند. کرم جوان‌ساز اسپیرولینا قابلیت این را دارد که با آن مبارزه و مقابله کند.

مجموعه سرو سبز مرکز فروش کرم جوان‌ساز اسپیرولینا به صورت اینترنتی می‌باشد.

فروش اینترنتی کرم جوان ساز اسپیرولینا

خرید محصولات جلبک اسپیرولینا

بر روی پوست بخش‌هایی هستند که بیشتر قابلیت شل شدگی و افتادگی دارند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند. این نواحی عبارتند از:

پشت پلک

غبغب

گلو

چانه

قسمت فوقانی بازوها

قسمت فوقانی زانو

ناحیه‌ی شکم

برای استفاده از کرم جوان‌ساز زمان مشخصی در نظر گرفته نشده‌است چرا که همانطور که گفته‌شد عوامل مختلفی وجود دارند که پیری و افتادگی پوست رقم بخورد. بنابراین برای افراد مختلف با شرایط مختلف متفاوت است. اما زمان تقریبی سن شروع استفاده از این نوع کرم‌ها را از  ۳۰ سال در نظر گرفته‌اند تا از شل‌شدگی‌ها و پیری احتمالی و زودرس پوست پیشگیری گردد. اما از آن‌ جایی که چروک و یا شل شدگی پوست می‌تواند به علل دیگر گفته شده نیز رخ بدهد، لزوم استفاده از کرم جوان‌ساز اسپیرولینا می‌تواند زیر ۳۰ سال نیز به وجود بیاید.

از سایر محصولات آرایشی و بهداشتی مراقبتی پوست که از اسپیرولینا تهیه می‌شود می‌توان به کرم دور چشم جلبک اسپیرولینا، کرم ضد آفتاب جلبک اسپیرولینا، کرم آبرسان جلبک اسپیرولینا باید اشاره کرد.

برای خرید این محصولات با ما تماس بگیرید.

خرید محصولات جلبک اسپیرولینا