خرید پودر اسپیرولینا

چگونه می‌شود از پودر اسپیرولینا برای انواع مشکلات پوست صورت، ماسک تهیه کرد؟ در این مقاله همراه ما باشید. برای خرید پودر اسپیرولینا برای ماسک انواع صورت‌ها با سایت پیش‌رو تماس بگیرید.

 آشنایی با خواص اسپیرولینا

اسپیرولینا یک گیاه یا در واقع یک جلبک دریایی است که طبق تحقیقات سرشار از انواع ویتامین‌هاست که می‌توان به ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها اشاره کرد. اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده بسیار موثر است. همچنین اسپیرولینا حاوی مواد پروتئینی و معدنی زیادی نیز دارد. از اسپیرولینا در ساخت انواع کرم‌ها و حتی صابون نیز استفاده می‌شود.

آشنایی با اسپیرولینا

فروش اینترنتی پودر اسپیرولینا

پوست صورت می‌تواند دچار انواع مشکلاتی شود که نیاز به مراقبت بیشتری داشته باشد. از مشکلات عمده‌ی پوست صورت می توان به بروز آکنه‌ها، کم‌آبی، از دست دادن طرات پوست و … اشاره کرد. با استفاده از پودر اسپیرولینا می‌توانید براحتی خودتان در خانه برای هر یک از این مشکلات، ماسک‌های مخصوصی درست کنید و از فواید آن بهره مند شوید.

ماسک اسپیرولینا برای رفع آکنه

این ماسک ضد التهاب و ضد باکتری است. این ماسک از ترکیب یک قاشق غذاخوری پودر اسپیرولینا، یک قاشق چای خوری عسل و یک قاشق چای خوری آب لیمو تازه درست می‌شود. برای غلظت آن از آب اسفاده کنید تا به غلظت مناسب برسد.

ماسک اسپیرولینا برای طراوت پوست

اگر پوستتان به علت عوامل مختلف مثل بالا رفتن سن یا آلودگی‌های محیطی و… طراوت خود را ا دست داده‌است، برای تغذیه سلول‌های پوستی و جوان‌سازی، یک قاشق چای خوری پودر اسپیرولینا و یک قاشق غذاخوری ماست ساده را ترکیب کنید و روی صورت خود بگذارید.

ماسک اسپیرولینا برای صورت خشک

این ماسک مختص صورت‌های خشک است. برای ساخت این ماسک یک قاشق غذاخوری پودر اسپیرولینا، یک زرده تخم مرغ و یک قاشق غذا خوری آرد برنج یا آرد بلغور جو دوسر را ترکیب کنید. برای کنترل غلظت این ماسک نیز از آب استفاده کنید.

ماسک اسپیرولینا برای صورت چرب

همانطور که خشکی پوست می‌تواند دغدغه‌ی افراد باشد، چربی زیاد نیز می‌تواند همینطور باشد، برای پوست صورت چرب این ماسک مناسب است. یک قاشق غذاخوری پودر اسپیرولینا را به همراه یک عدد سفیده تخم مرغ، یک قاشق چایخوری آب لیمو تازه را مخلوط و ترکیب نمایید.

ماسک اسپیرولینا و پوست کم آب

توجه به مرطوب سازی پوست نیز یکی دیگر از مراقبت‌های مهم پوستی است. برای تهیه‌ی این ماسک، یک قاشق چایخوری پودر اسپیرولینا را با یک قاشق غذاخوری پودر بلغور جودوسر، یک قاشق چایخوری عسل و یک قاشق چایخوری ژل داخل برگ آلوئه ورا ترکیب کرده و هم بزنید. بازهم برای کنترل غلظت ترکیب ماسک، می‌توانید از آب کمک بگیرید.

فروش اینترنتی پودر اسپیرولینا

عرضه‌ی پودر اسپیرولینا با قیمت مناسب

انواع ماسک‌هایی که به آن اشاره شد، همانطور که از مواد ترکیبی آن پیداست براحتی توسط خودتان در خانه بدون اینکه وقت و هزینه‌ی بالایی در سالن‌های آرایشی صرف کنید قابل تهیه است. در ابتدا صورت خود را از هرنوع ماده‌ی آرایشی شسته و پاک کنید. عموم این ماسک‌ها را مثل هر ماسک دیگری به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی صورت خود به جز منافذصورت (چشم‌ها  بینی و دهان) بگذارید و سپس با آب ولرم کامل شستشو دهید.

عرضه‌ی پودر اسپیرولینا