خرید اینترنتی انواع ماسک مو و صورت اسپیرولینا

اسپیرولینا یک جلبک دریایی با خواص فوق‌العاده‌ای است که با تکیه بر آن ماسک‌های صورت و مو شگفت‌انگیزی تولید می‌شود. برای خرید اینترنتی انواع ماسک مو و صورت اسپیرولینا از فروشگاه پیش‌رو اقدام فرمایید.

خواص و ترکیبات اسپیرولینا

اسپیرولینا یک حلبک دریایی است که در آب‌های مناطق گرمسیری رشد می‌کند. طبق تحقیقات، این جلبک دریایی دارای فواید زیادی است که آن را به یک ماده‌ی شگفت‌انگیز تبدیل کرده‌است. از فواید اسپیرولینا باید به املاح فراوانی همچون ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن، فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم اشاره کرد.

هر کدام از املاح فوق در ماسک صورت و مو اسپیرولینا وجود دارند که بسیار در سلامت پوست و مو موثر است.

خواص و ترکیبات اسپیرولینا

فروش اینترنتی ماسک صورت اسپیرولینا

پوست صورت همواره نیاز به مراقبت دارد. استفاده از ماسک صورت اسپیرولینا نه تنها به حفظ سلامتی پوست کمک می‌کند، بلکه در صورت داشتن مشکلاتی همچون آکنه‌ها، جوش‌ها، شل شدگی و… می‌تواند بهبود دهنده‌ی پوست باشد. مواد پروتئینی و معدنی اسپیرولینا نیز تاثیر زیادی در سلامتی پوست دارند.

آکنه‌ها: آکنه‌ها از تجمع آلودگی‌ها تشکیل می‌شوند و به دو نوع التهابی و غیر التهابی تقسیم می‌شوند. اسپیرولینا با خاصیت پاک سازی عمقی آکنه‌ها را رفع می‌کنند.

شل شدگی‌ پوست: از دست رفتن شادابی و طراوت پوست یکی دیگر از دغدغه‌های افراد است که بر اثر عوامل مختلفی از جمله افزایش سن اتفاق می‌افتد. آنتی اکسیدان‌ موجود در اسپیرولینا باعث سفت شدن پوست و بازگشت شادابی به آن می‌کنند. علاوه بر این در کاهش چروک پوست نیز موثر است.

آسیب‌های پوست: اگر سلول‌های پوستی آسیب‌دیده باشند، خواص موجود در اسپیرولینا سرعت جایگزینی سلول‌های پوستی را بالا می‌برد. همچنین باید اشاره کرد دو آنتی اکسیدان فوق‌العاده‌ در اسپیرولینا به نام‌های فیکوسیانین و بتا کاروتن در ترمیم و بهبود سلول‌های آسیب‌دیده بسیار موثر هستند.

ماسک صورت اسپیرولینا به صورت اینترنتی از این فروشگاه به فروش می‌رسد.

فروش اینترنتی ماسک صورت اسپیرولینا

فروش ماسک مو اسپیرولینا با قیمت مناسب

موها نیز همچون پوست صورت نیاز به مراقبت فراوان دارند. لزوم استفاده از ماسک مو برای این است که علاوه بر حفظ سلامت مو، مشکلات احتمالی آن را رفع کند.

ریزش مو: ریزش مو یکی دیگر از مشکلات افراد مخصوصاً آقایان است که عوامل مختلفی باعث این مسئله می‌شوند از جمله جراحی، تیروئید کم کار یا پرکار، استرس، عفونت، قارج و… . ویتامین‌های اسپیرولینا و انواع اسیدهای معدنی و بتاکاروتن و چربی این موضوع را تا حد زیادی کاهش می‌دهند. علاوه بر این در استحکام موها نیز نقش موثری دارند.

شوره‌ سر: شوره‌ها یکی از مشکلات موها هستند که علاوه بر تبدیل به معضل شدن، ظاهر ناخوشایندی نیز روی مو ایجاد می‌کنند. اسپیرولینا با اسیدهای معدنی مشکل شوره‌ی سر را بهبود می‌بخشد.

موهای آسیب دیده: موها با استفاده‌ی زیاد از سشوار، اتو مو، هایلایت و… مستعد موخوره یا آسیب می‌شوند. اسپیرولینا سلامت موها را با خواص شگقت‌انگیزی که دارند سلامت مو را باز می‌گرداند.

موهای خوش حالت: حالت وز و شکننده موها یکی از دغدغه‌های افراد به ویژه پس از استحمام است. استفاده مکرر از ماسک مو اسپیرولینا قابلیت درخشان کردن و صاف و خوش‌حالت کردن موها را دارد.

از فروشگاه پیش رو ماسک موی اسیرولینا را با قیمت مناسب تهیه کنید.

فروش ماسک مو اسپیرولینا با قیمت مناسب