با خرید و مصرف اسپیرولینا پوست و مویتان را تازه کنید

 

اسپیرولینا یک جلبک دریایی است که در سال‌های نه چندان دور شاخته شده‌است و با کشف فواید آن، کم کم جای خود را با خاصیت درمانی‌ای که برای زیبایی و سلامتی دارد، در دنیا باز می‌کند. برای اینکه در مورد این محصول بیشتر بدانید و اینکه چگونه با خرید آن می‌توانید پوست و مویتان را تازه کنید با ما همراه باشید. همجنین فروشگاه اینترنتی پیش رو، محصولات اسپیرولینا را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اسپیرولینا دقیقاً چیست؟

اسپیرولینا دقیقاً یکی از انواع جلبک‌های دریایی است. طبق تحقیقات بیش از نیمی از اسپیرولینا را پروتئین و کمی کربوهیدرات تشکیل داده‌است. کربوهیدرات، ماده اصلی مورد نیاز برای فعالیت بدن و تولید ماهیچه است. این جلبک حاوی انواع ویتامین A, B, E است. علاوه‌ بر همه‌ی این‌ها آهن، منیزیم، پتاسیم، مس و منگنز و اسیدهای چرب امگا ۶ وامگا ۳ باعث شده‌است تا اسپیرولینا یکی از مفیدترین مواد خوراکی شناخته شود.

جالب است بدانید که سازمان ملل در برنامه‌ی مبارزه با گرسنگی، اسپیرولینا را در برنامه غذایی کودکان تحت حمایت خود گذاشته‌است.

اسپیرولینا به صورت‌های مختلفی وجود دارد، به صورت پودر و قرص. برای موارد درمان‌های زیبایی از پودر اسپیرولینا برای ساخت ماسک‌های معمولی و ماسک‌های ترکیبی اسپیرولینا در خانه استفاده می‌شود.

اسپیرولینا دقیقا چیست

خرید و مصرف اسپیرولینا چگونه به پوست کمک می‌کند؟

اسپیرولینا انواع ویتامین‌های A ، B، E، کلسیم و آهن دارد. همه‌ی این مواد باعث می‌شوند از شل شدگی‌ها و افتادگی‌های معمول پوست که در سنین بالا رخ می‌دهد  جلوگیری به عمل بیاید.
آکنه‌ها! یکی دیگر از مشکلات پوست  آکنه‌ها هستند، آکنه ها سمومی است که به منافذ پوست رسیده‌است. اسپیرولینا خاصیت سم زدایی قوی‌ای دارد و منافذ پوست را از سموم موجود پاک‌سازی کرده و موجب ترمیم و بازسازی پوست می‌شود.
تیرگی دور چشم‌ها نیز از دیگر مشکلاتی است که می‌تواند آزاردهنده باشد. از دیگر خواص اسپیرولینا شفاف‌سازی‌ پوست است. از این طریق سیاهی دور چشم رفع می‌شود
با همه‌ی این‌ها می‌توان مطمئن بود ماسک اسپیرولینا کمک می‌کند پوست، شاداب‌تر، جوان‌تر، صاف و نرم گردد.

خرید و مصرف اسپیرولینا چگونه به پوست کمک می‌کند؟

خرید و مصرف اسپیرولینا چه معجزه‌ای برای مو دارد؟

مو، یکی از اجزای زیبایی است و رفع مشکلات مربوط به آن نیز از دغدغه‌‌ی افراد است، مخصوصاً خانم‌ها. عواملی که باعث مشکلات پوست می‌شود، استرس زندگی مدرن، آلودگی‌های محیطی و… است که درنتیجه باعث ضعیف شدن و شکنندگی موها و ریزش غیر طبیعی وسریع آن‌ها می‌گردد.
اسپیرولینا به دلیل اینکه ویتامین‌های مهمی را که مورد نیاز موها می‌باشد را داراست و هم شامل انواع اسیدهای معدنی و بتاکاروتن و چربی است، تاثیر بسیار زیادی در استحکام مو‌ها و کنترل سرعت ریزش مو دارد.
به آقایانی نیز که با مشکلات ریزش سریع مو و طاسی درگیر هستند، توصیه می‌شود از اسپیرولینا استفاده کنند.
همچنین یکی دیگر از مشکلات موها شوره‌ است. اسپیرولینا با خواص فوق العاده‌ای که دارد بر بهبود آن تاثیر خواهد داشت. علاوه بر همه‌ی این‌ها  در زیبایی موها هم تاثیر بسزایی دارد چراکه  موها را براق و شفاف می‌کند.

kfs;dlk

نکته‌ی احتیاطی در مورد مصرف اسپیرولینا

مصرف اسپیرولینا برای کودکان، مادران باردار، یا مادرانی که در دوره‌ی شیردهی فرزندشان بسر می‌برند، توصیه نمی‌شود.