خرید اینترنتی ماسک صورت اسپیرولینا

علاوه بر اینکه از پودر اسپیرولینا می‌توان ماسک صورت خانگی تهیه کرد ماسک‌های مراقبتی صورت اسپیرولینا را می‌توان به صورت آماده، بسته‌بندی و کاملاً اینترنتی از فروشگاه پیش‌رو خرید نمود.

فواید علمی اسپیرولینا

ایتدا بهتراست با اسپیرولینا آشنا شویم. اسپیرولینا که یک جلبک دریایی است که فواید گوناگونی دارد. طبق تحقیقات اسپیرولینا سرشار از انواع ویتامین‌هاست که می‌توان به ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها می‌باشد. همچنین اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده بسیار موثر است. علاوه‌ بر همه‌‌ی این‌ها باید گفت اسپیرولینا حاوی مواد پروتئینی و معدنی زیادی نیز هست.

مجموعه خواص فوق تاثیر بسزایی در زیبایی و مراقبت از پوست دارند.

فواید علمی اسپیرولینا 

فروش اینترنتی ماسک صورت جلبک اسپیرولینا

پوست صورت به عنوان یکی از اجزای زیبایی است که همواره نیاز به مراقبت دارد چرا که همواره در معرض انواع آلودگی‌ها قرار دارد. برای اینکه از پوست مراقبت نمایید و یا در صورت بروز انواع مشکلات پوستی با آن‌ها مقابله کنید، استفاده از ماسک صورت کمک قابل توجهی به این موضوع می‌کند. ماسک صورت اسپیرولینا نیز یکی از بهترین ماسک‌ صورت‌ها می‌باشد چرا که خواص فوق‌العاده‌ای دارد که هم موجب تقویت پوست می‌گردد و هم کمک شایانی به رفع  مشکلات پوستی می‌نماید.

برای استفاده از این ماسک ابتدا صورت خود را از هر ماده‌ی آرایشی‌ای پاک کنید و بشویید. سپس محتویات ماسک را روی پوست خود پخش و به صورت یک لایه روی سراسر سطح صورت بگسترانید. توجه داشته‌باشید که ماسک به منافذ صورت که شامل چشم‌ها، سوراخ‌های بینی و دهان می‌شوند نفوذ نکند.

زمانی که ماسک باید روی صورتتان بماند باید حدود ۱۰ تا ۱۵ باشد تا بتواند اثر مفید خود را بگذارد. از دیگر فواید استفاده از ماسک صورت این است که زمانی که بر صورت است احساسی توامان با آرامش به همراه به وجود می‌آورد. بعد از سپری کردن زمان فوق، صورت خود را با آب ولرم بشویید.

بر خلاف باور عموم ماسک صورت تنها برای بانوان نیست و هم خانم‌ها و هم آقایان می‌توانند استفاده کنند و از فواید آن بهره ببرند.

مجموعه سرو سبز به صورت اینترنتی ماسک‌های صورت جلبک اسپیرولینا را به فروش می‌رساند.

فروش اینترنتی ماسک صورت جلبک اسپیرولینا

قیمت ماسک صورت جلبک اسپیرولینا

ماسک‌های اسپیرولینا کمک می‌کنند مشکلات پوستی زیر بهبود یابند. شایع‌ترین مشکلات پوستی عبارتند از :

آکنه : دلایلی همچون تولید بیش از حد روغن، مسدود شدن منافذ توسط سلول های چسبنده پوست، باکتری‌ها و التهاب از مهم‌ترین عوامل ایجاد آکنه هستند.

شل شدگی پوست: از بیشترین موارد شل شدگی پوست افزایش سن است. اما در سنین جوان‌تری نیز به علل دیگری مانند خشکی پوست این اتفاق رخ خواهد داد.

چین و چروک: چین و چروک‌ها نیز عمدتاً به علت افزایش سن و کاهش تولید کلاژن اتفاق می‌افتد هر چند که این مورد نیز می‌تواند علل دیگری نیز داشته‌باشند.

آسیب‌ سلولی: گاهی بر اثر عوامل گوناگونی سلول‌های پوستی دچار آسیب می‌شوند که اسپیرولینا کمک قابل توجهی به ترمیم این سلول‌های آسیب دیده می‌کند.

برای اطلاع از قیمت ماسک صورت جلبک اسپیرولینا و سفارش آن با همکاران بخش فروش ما تماس بگیرید.

قیمت ماسک صورت جلبک اسپیرولینا